? AMNÉZIA 3 ?

Obrázok

Re: ? AMNÉZIA 3 ?

Poslaťod 1Daisy1 » Pon Aug 03, 2015 2:00 pm

1. Neviem, určite nebolo pekné to ako som sa správala, ale myslím, že najlepšie bude ak si aj on bude myslieť, že ho nemám rada a zabudla som na neho... Inak by sa niečo mohlo pokaziť a môj plán by nevyšiel. Je mi ľúto, že si vymyslel, že musím povedať, že utiekol, nechcela som aby ho zbičovali. :(
2. Nepáči sa mi to, začne jej viac veriť a možno si na mňa znova niečo vymyslí a on jej uverí... :( Teraz je dôležité aby mi veril...
3. Myslím, že áno, ale to Danielovi budú musieť niektoré veci dôjsť a to dlhšie potrvá... :D
4. Bolo to trochu hlúpe, predsa len netušila s kým sa stretne a vôbec sa mi nepozdáva to čo s ňou zamýšľajú...
5. Láska je láska, ale neviem čo si o tom mám myslieť... Možno stále dúfa, že sa zmení...
6. Nemyslím si, že urobila správne, predsa len je to jej sestra a začínam sa obávať či ju vôbec pustia... Možno to bola len pasca...
7. Je pochopiteľné, že je nahnevaná a chce v prvom rade nájsť svoje dieťa, ale mohla byť k nemu milšia.
8. Mne až tak chýbať nebude, ale bola to posledná Lexiena nádej a tiež je mi to ľúto kvôli Alice.
9. On sa podľa mňa ešte objaví, len tak sa nevzdá, myslím, že to bolo zbabelé.
10. Tak je ich viac, ale asi o seba, Michaela, Lexie, Andrewa, Megan, Daniela a vlastne všetkých ak by to bolo možné... :D
11. Nabudúce by som mohla konečne vymyslieť plán ako s Michaelom a Megan utečiem z domu, ale musí to byť naozaj dobre vymyslené, aby sme utiekli Chrisovi.
12.Obrázok
1Daisy1

Poslaťod enny » Pon Aug 03, 2015 7:38 pm

1. Aký máte po tomto kole názor na Rebecu? Myslíte, že sa voči Michaelovi zachovala zle?
Zachovala sa zle, ale chápem,prečo to urobila.Neviem,či by som na jej mieste mala toľko síl zavolať naňho Chrisových poskokov,asi by som zlyhala a prezradila sa....
2. Čo si myslíte o Arinom pláne ísť na Chrisa ženskými zbraňami?
Aria to vo svojom položení vymyslela najlepšie,ako mohla.Pred Chrisom by neušla a čakala by ju istá smrť,keby zradila....takto sa môže vyskytnúť veľmi vhodná príležitosť a Aria môže byť kľúčová osoba v odstránení Chrisa...Ale na jej mieste by som si dávala veľký pozor na Rebecu,tá chce dosiahnuť vlastne niečo podobné a navzájom sa môžu zničiť a všetko pokašľať...
3. Myslíte že Daniel a Megan majú ešte šancu byť niekedy spolu?
Nádej zomiera posledná....určite áno,ale cesta je už dosť ťažká....hlavne Daniel je v poslednej dobe veľmi ťažkopádny....veľa vecí mu uniká...
4. Myslíte že bolo správne rozhodnutie Lexi odísť a nepovedať to Andrewovi? Aký máte názor na to, čo s ňou chcú urobiť?
Lexi urobila možno osudnú chybu,keď mu o tom nepovedala....a ak sa im podarí spraviť z nej zabijácke monštrum...bude to hrozné....dúfam,že im to nevyjde
5. Aký máte názor na to že Ella možno stále niečo cíti k Johnovi?
láske sa rozkázať nedá....ale zas je to hlúposť ak by ho ešte po tom všetkom milovala-tu by už mal nastúpiť naozaj zdravý rozum... ;)
6. Myslíte že Samira urobila dobre, keď súhlasila, že pomôže nájsť Maryem? Myslíte že jej Teo vraví úplnú pravdu a že ju len tak pustia?
Neurobila som dobre,veľmi ma premohli emócie zo Sabastiánovej smrti....ale to som zistila už dosť neskoro :(
7. Čo si myslíte o tom ako sa Alice správa k Wessovi?
No už sa asi dosprávala :( :( :( určite ju to bude celý život mrzieť,ale chápem,že v daných okolnostiach víťazili nad ňou iné emócie-strata dieťaťa je hrozná vec,k tomu aj jej psychický stav....
8. Aký názor máte na smrť postavy, o ktorú sme v tomto kole prišli? Bude vám chýbať?
Chudák,nezaslúžil si to,ako sa polepšil...bol starostlivým manželom a Alice bude veľmi trpieť... :(
Mne nechýba,ale vidím v tom ďalšiu zamotanú situáciu pre Lexi...čo s ňou teraz bude?
9. Čo si myslíte o Johnovom úteku? Objaví sa tu ešte podľa vás?
Hnusný zbabelec...pokašle čo sa dá a potom zdrhne....fuuuuj :twisted: Ale určite sa objaví a to v tej najnevhodnejšej chvíli-aby mohol ďalej strpčovať ľuďom život :(
10. O ktorú postavu by ste v hre nechceli prísť?
mne je to už jedno-nemám nikoho....a nakoniec som už prišla aj o sestru,keďže jej na mne vonkoncom nezáleží :(
11. Ak chcete môžete napísať krátke pokračovanie alebo také zhrnutie v bodoch čo by sa podľa vás mohlo stať nabudúce.
Konečne sme dorazili naspäť.Misia splnená-Maryem sme doviezli a napriek obavám,čo jej spravia a či mňa naozaj pustia, som bola rada,že konečne sa rozhodne o mojom ďalšom osude.Maryem odniesli a Teo ma znova upokojil,že sa jej nič nestane,že tu ešte môžem ostať poslednú noc a ráno môžme odísť obidve."Dobre, jednu noc to ešte zvládnem,ale kladiem si podmienku,že nebudem strážená"
"Jasné že nie,čo ti to napadlo?" prirýchlo odpovedal Teo."Ale nesmieš sa len tak potĺkať po dome,šéf to nemá rád."dodal ešte.Potom na mňa pozrel akýmsi smutným pohľadom a odviedol ma do izby.
Bola som uťahaná z cesty a tak som si hneď ľahla.Ale zaspať sa mi nedalo,bála som sa o Maryem.Potichu som sa vykradla z izby.z poschodia podo mnou som začula hlasy.Potichu som schádzala po schodoch,rozprávali sa dvaja muži: "dobre si urobil Teo,že si jej sľúbil,že ju nebudeme strážiť,inak by nás začala podozrievať.Veď z domu aj tak nemôže ujsť" až sa mi podlomili kolená,keď som to počula,Maryem mala teda pravdu!
Hlasy sa začali približovať,začula som ešte slová"priveď tú druhú" a musela som sa rýchlo stiahnuť,aby ma nezbadali.Kto je tá druhá? Asi Maryem.Ale ja musím vedieť,čo s ňou budú robiť.Chvíľu som čakala pri zábradlí,potom som počula kroky a pridusené mrmlanie,akoby niekomu šatkou zviazali ústa.Zakrádala som sa bližšie,nahla sa opatrne cez zábradlie.Teo viedol spútanú ženu,na ústach ozaj mala šatku,no Maryem to nebola.Prešla rýchlo,ale zdalo sa mi,že ju odniekiaľ poznám.LEXI!!!!Doplo mi!Bola to Lexi!Čo s ňou chcú?Vtom šla za nimi ešte jedna žena,takmer ma zbadala....našťastie som hlavu rýchlo stiahla.Asi strážila Lexi.Mám ísť potichu za nimi?Ak ma zbadajú,neprežijem to....ale po tom,čo som počula,aj tak to asi neprežijem,takže:idem!
Išli úplne do suterénu,ja som sa zakrádala za nimi,dúfala som,že iných ľudí v dome niet,že ma nezbadajú nejaké stráže...
Podarilo sa mi prísť až k dverám,rovno za nimi boli oni.Dvere boli zasklené matným mrazeným sklom,takže nič nebolo vidieť.Bolo ale prasknuté,tak som sa pokúsila nazrieť aspoň cez malú štrbinku.Bolo to akoby laboratórium a Lexi práve priväzovali na lehátko.Ten chla,čo som ho nepoznala-asi" šéf" práve rozprával: "...a tak uskutočním svoj zámer na odstránenie Chrisa a spol :twisted: ".Neuvedomila som si,že cez to sklo vrhám tieň,vtom ich niekto potiahol dovnútra a ja som sa rozpleštila na dlážke :mrgreen: " Áááááá,,,nečakaná návšteva" ,rozosmiala sa tá cudzia ženská.Chcela som sa rýchlo postaviť a utiecť,ale schytili ma ona aj so šéfom a zviazali ma.Pozrela som s prosbou v očiach na Tea,ale on sa odvrátil,hoci akoby na sekundu zaváhal.Ujal sa slova šéf: "takže si si to pos...ala maličká,teraz ťa už nemôžme pustiť na slobodu!"
"Aj tak by ste ma nepustili,neklamte!!!"
"Ale,ale,aká chytrá....dobre teda,dám ti príležitosť tú tvoju chytrosť využiť: potrebujem špióna,nenápadného,milého,práve takého jemnučkého ako si ty.Buď sa na to dáš,alebo------skončíš ako tvoja sestra!!!!! :evil: :evil: :evil: "
Začala som sa mykať a kričala som: "Čo ste s Maryem spravili,zabili ste ju?! Teo,povezd mi! Niečo si mi sľúbil! Teo!!!"
On však sklopil oči a mlčal.
Znova prehovoril šéf: " Tak čo,nebudem čakať donekonečna! Budeš spolupracovať? "
Chladne som na neho pozrela : "zabite ma"
" Dobre,ako chceš,ale najskôr túto tu,aby si videla,čo ťa čaká!" Lexi sa zdesene metala.
Vykríkla som: "Nie! Vy kruté zvery! Lexi nie! "
Šéf sa vtom usmial: "takže vy sa poznáte čo? Tým lepšie.Ak sa dáš do mojich služieb,Lexi sa nič nestane,dokonca ju pustím."
"To vám mám veriť po tom všetkom? "
" Budeš to musieť risknúť, inú možnosť neponúkam"
"Dobre teda,čo mám robiť?"
" Pôjdeš do domu Chrisa a spol.,budeš ich sledovať a budeš mi donášať.Budeš sa tváriť ako verná kamarátka Lexi-vlastne ňou aj si-a budeš sa starať o jej zdravie,ošetrovať ju...a nespustíš oka z Chrisa, Andrewa,Daniela....získaš si ich priazeň,rozumela si? "
" Nestačí ti,že tam býva Lexi? Veď ti mohla ona donášať"
" To nie,ona má chorobu,pre ktorú dávajú na ňu pozor.A po dnešnom malom výlete budú dávať ešte viac.Ty budeš mať voľnosť....a okrem toho,budú ti dôverovať, lebo budeš Lexi liečiť istým liekom,ktorý ti dám ,ktorý jediný je účinný...až do chvíle,kedy mi to bude vyhovovať " dodal už len pre seba.
Uvedomila som si,že musím do toho ísť.Spoznám zámery Chrisa,možno časom aj tohto tajomného "šéfa" a možno budem mať príležitosť nejako ich poštvať proti sebe,aby sa navzájom zničili....a slušný ľudia budú môcť v pokoji žiť...(možno) ;)

12. Vytvorte smútočný oblek.
Obrázok
Naposledy upravil enny dňa Sob Aug 08, 2015 8:58 pm, celkovo upravené 1
enny

Poslaťod Evinka » Štv Aug 06, 2015 1:26 pm

1. Viem, že Rebecca tiež nema na vyber, Chris je zvratena špina a každeho vydiera, je jasne ze jej na Michaelovi zaleži... vlastne, je na tom podobne ako ja... takže ju chapem

2. bleee :D :D ale lepšia možnosť mi teda nenapadla, od toho parchanta niet úniku, takže treba využiť jeho slabinu... stale opovrhoval bratmi ze sa vsetkeho vzdali kvoli zenam, no aj tak si myslim, ze v kutiku duse im iba zavidel, pretoze on nemal nikoho, kto by ho lubil...

3. podla mna je to na dobrej ceste :D Daniel si to uvedomi, hlavne ked videl Megan ako plače, da si dokopy 2 a 2

4. No coment.. mala mu to povedať

5. :D tak toto chapem :D ked uz sa raz zalubila je tazke sa odlubiit aj ked je to akekolvek zle, no vie co je spravne a raz za nim spravi hrubu ciaru :)

7. no, mohla byt kus milsia, videla co pre wessa znamena, ale tak chapem ze bola nastvata, byt taky dlhy cas zavreta na psychiatrii nie je sranda, to sa s psychikou cloveka pohra dostatocne...

8. No mne Wess bude chybat, ja som si ho v poslednej dobe veľmi oblubila

9. no iste sa objavi :D

10. tak to neviem.. o hlavne postavy určite nie :D inak neviem :D

11. no u mna to bude boj medzi rebeccou a mnou.. no verim ze vyhram... som vo vyhode ze michael je tu poblizku a ona vzdy moze nieco pokaslat.. konieckoncov jej bozk s michaelom mi dost hra do karat,to urcite este vyuzijem, postaram sa o to aby v chrisovi prudili take pochybnosti ze nakoniec rebece prestane veriť... aj ked sme sa pochytili a ona sa rutila ako velka voda s velkou hubou, ak moj plan vyjde, tak to pomoze vsetkym, vratane jej, takze by mala zacat spolupracovat :D (z daisinho prispevku - ak sa im podari utiect, mne to len bude hrat do kariet, a snad sa nam podari s chrisom skoncovat navzdy.. potrebujem jeho plnu doveru a nakoniec mozno by sa mi ho podarilo nejako otravit? :D )

12. Obrázok
My lady is: Evinka
Evinka

Poslaťod elisabeth.hard » Pia Aug 07, 2015 6:17 pm

1. Aký máte po tomto kole názor na Rebecu? Myslíte, že sa voči Michaelovi zachovala zle?
Myslím si, že Rebeca stále Michaela ľúbi, len svojim správaním sa ho snaží chrániť. Aj keď teraz to tak nevyzeralo, ale aj tak to čo spravila asi potom oľutovala.
Asi je to jej posledná šanca ako si získať jeho dôveru a snáď aj slobodu. Snáď sa jej podarí nejak ho "oblbnúť" a nakoniec žiť šťastne so Steawom. :D
Ja dúfam, že áno. Sú veľmi pekný pár a verím, že aj oni budú mať konečne šťastie byť spolu.
4. Myslíte že bolo správne rozhodnutie Lexi odísť a nepovedať to Andrewovi? Aký máte názor na to, čo s ňou chcú urobiť?
Určite mu to mala povedať, tentokrát si myslím, že to bola hlúposť len tak odísť, ale to si zrejme uvedomila už aj sama... Netuším, čo sú to za ľudia, ktorí ju uniesli, ale určite nechcú, aby piekla koláčiky :D Andrew ju však miluje a bude ju hľadať, tak ako predtým.
Jasné, stále ho istým spôsobom ľúbim. Snažím sa vidieť tú jeho dobrú stránku, ktorú milujem, ale to všetko čo spravil a denne robí ma ničí a ja neviem čo mám robiť. Iste, väčšina by ma asi odsúdila, ale srdcu nerozkážeme a napriek všetkému John je láska môjho života.
6. Myslíte že Samira urobila dobre, keď súhlasila, že pomôže nájsť Maryem? Myslíte že jej Teo vraví úplnú pravdu a že ju len tak pustia?
Tak v podstate nemala inú možnosť, len im pomôcť a Maryem nájsť. Teo jej určite celú pravdu nepovedal a po tom, čo jej povedala Maryem v aute, nemyslím, že ju len tak pustia. Som zvedavá, kam sa teraz dostanú a koho príkazy Teo počúva. A tiež ma napadlo, či Teo a Samira nakoniec neskončia spolu. :D
Wess si podľa mňa také správanie nezaslúži. Jasné, bolo od neho sebecké len tak sa jej na čas zbaviť a po synovi pátrať na vlastnú päsť, ale chcel ju tým len chrániť. Určite svoje správanie oľutovala, ale tak napraviť to už, žiaľ nemôže... :(
8. Aký názor máte na smrť postavy, o ktorú sme v tomto kole prišli? Bude vám chýbať?
Tak Wess bol jedna z hlavných ("zakladajúcich :D) postáv a určite bude v príbehu chýbať. Mne ako postave v hre tiež bude chýbať, pretože v podstate on ma zachránil od Johna. Pre Alice to bude teraz veľmi ťažké obdobie, ale verím, že aspoň nájdenie strateného syna jej pomôže sa spamätať z tejto strašnej udalosti.
Ak nastane situácia ako táto, John bez váhania utečie. Je to proste sebec a stále myslí len na seba. Samozrejme, že nezabudol pripomenúť, že sa vráti a pomstí. A myslím si, že v príbehu sa objaví a to dosť skoro.
Ja by som určite nechcela prísť o Johna. On je v podstate základ môjho príbehu a neviem, kto iný by mi potom strpčoval život :D.
11. Ak chcete môžete napísať krátke pokračovanie alebo také zhrnutie v bodoch čo by sa podľa vás mohlo stať nabudúce.
Doplním
Obrázok
elisabeth.hard

Poslaťod summer71 » Str Sep 09, 2015 2:31 pm

Rebeca robí to čo musí, aby ochránila seba aj svoju lásku, takže niet sa čomu čudovať, prečo sa správa tak ako sa správa, jej správanie nemožno považovať za zlé ;)
Je to jej posledná nádej, teraz sa chytá aj slamky aby sa pomstila Chrisovi, ale dúfam, že to dokáže udržať pod kontrolou a ustráži situáciu.
Už toľkokrát sa rozišli a dali dokopy, len trápia jeden druhého, mali by sa dať dokopy ale tentokrát raz a navždy.
Asi to nebolo to najsprávnejšie, ale musím ho chrániť, sama neviem, čo sa okolo mňa deje a nechcela som do toho zaťahovať aj Andrewa. Bojím sa, že zo mňa urobia vrahyňu a vďaka látkam, ktoré mám v sebe, nebudem cítiť ani smútok, možno si ani nič z toho nebudem pamätať, ale nočné mory ma budú trápiť aj naďalej.
Láska je komplikovaná, možno si to sama nechce pripustiť, ale najlepšie by jej bolo bez neho, časom to pochopí aj ona.
Určite áno, iné jej ani nezostáva, a Teo vyzerá, že sa mu dá veriť.
Wess si to asi nezaslúžil, ale Alice konala pudovo, aj keď si svoje správanie bude teraz vyčítať.
Wess tvoril v hre dosť veľkú rolu, takže jeho postava bude určite chýbať, aj keď mi ho nie je ľúto. Len ma mrzí, že on bol jediná nádej na to, aby ma zachránil, lebo len on mohol zistiť čo mi je a vyliečiť ma a teraz mi už zhasla aj posledná iskrička nádeje :(
Myslím, že mu to len tak ľahko neprejde a nájdu ho a pomstia sa mu.
Tak keď Andrew je jediná postava, ktorá so mnou súvisí, tak určite o neho by som nechcela prísť :D
Obrázok
Summer D.
summer71

Poslaťod Veronika4495 » Str Sep 09, 2015 3:31 pm

Ahojte baby :) Po dosť dlhej dobe pridávam nové na rýchlo napísané kolo, preto nie je také dlhé a ani veľmi zaujímavé, bude mi len slúžiť ako taký odrazový mostík keď RAZ pridám záverečné kolo :D Nejdem písať kedy to bude lebo je to vo hviezdach vzhľadom k tomu ako dlho mi trvalo napísať toto kolo a o týždeň odchádzam do školy :roll: Ak by som opäť mala vybrať kto najlepšie splnil úlohu tentokrát by to bola enny :) Takže ako som už spomenula čakať nás bude už len záver ak ho niekedy napíšem :D

:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

4.KOLO: Nepriateľ v dome

Obrázok
,,Mrzí ma, ako som sa k tebe v posledných dňoch správala,“ povedala Alice a pozrela sa Wessovi priamo do očí.
,,To je v poriadku,“ odpovedal a usmial sa na ňu. ,,V poslednej dobe sa toho udialo priveľa a na nás oboch to doľahlo. Teraz je však po všetkom. Máme späť nášho syna a začneme konečne nový život ako šťastná rodina. Sľubujem, že už to bude len lepšie.“
Alice sa usmiala a pritúlila sa k nemu. Po dlhej dobe sa cítila veľmi šťastná a v bezpečí v náručí muža, ktorého tak veľmi napriek všetkému milovala...
...
Keď sa Alice prebrala ležala v manželskej posteli v dome, kde prežila veľa pekných chvíľ. Uvedomila si, že je opäť doma. Bolela ju hlava a slnečné svetlo ju oslepovalo, napriek tomu postrehla, že v izbe nie je sama. Pod oknom na pohovke sedel Phill a pri posteli vedľa nej sedela Ella. Keď Alice otvorila oči, obaja na ňu upreli pohľad, ale nikto neprehovoril.
,,Koľko je hodín?“ opýtala sa Alice.
,,Bude dvanásť,“ odpovedala jej Ella a opäť zavládlo ticho.
,,To som spala tak dlho? A čo malý?“
,,Malý je v poriadku. Práve teraz spinká aj on,“
pokúsila sa o úsmev Ella.
,,Ani som si ho poriadne ešte neužila odkedy sme prišli.“
,,To je pochopiteľné. Po tom všetkom si bola veľmi unavená a odpočinok si potrebovala.“
,,A Wess? Je v izbe pri malom?“
opýtala sa Alice a napätie v izbe by sa dalo krájať.
,,Alice, Wess je predsa...“ Ella mala problém dokončiť tú vetu, pretože vedela, ako to Alice zobralo.
,,Čo je s ním?! Kde je?“ spýtala sa Alice už podráždenejšie a začala mať veľmi nepríjemný pocit. Udalosti z predošlého dňa mala veľmi zahmlené.
,,Wessa zasiahla guľka a...jeho zranenie bolo veľmi vážne...nedalo sa nič robiť.“
Alice zachvátila panika. Dala by ruku do ohňa za to, že len pred malou chvíľkou sa mu ospravedlnila a on jej odpustil a sľúbil, že začnú odznova. Uvedomila si však, že to bol iba sen a že Wessa nikdy viac neuvidí. Okrem toho sa mu nestihla ani ospravedlniť za jej správanie a vedomie, že zomrel s pocitom, že ho nenávidí ju priam mučilo. Chcela kričať, chcela plakať, ale namiesto toho len ležala bez akejkoľvek emócie. Viac už nevládala, bola na pokraji všetkých svojich síl a nevedela si svoj život ďalej predstaviť...
...
Po dlhých hodinách premýšľania a spomínania na Wessa bola Alice totálne vyčerpaná, ale posledné na čo myslela bol spánok. Prinútila sa vstať z postele a zišla dole do obývačky kde bez slova sedela Ella a Phill.
,,Alice, už si vstala? Nie si hladná?“ opýtala sa Ella.
,,Nie,“ odvrkla rázne Alice a Ella ostala trochu zaskočená tónom jej hlasu.
,,Mala by si sa však trochu najesť, aby si načerpala sily.“
,,Už som niečo povedala. Jedlo je to posledné, na čo teraz myslím. Mám na pláne niečo úplne iné.“
,,O čom to hovoríš? Čo také máš v pláne, veď si sa ešte len teraz vrátila domov.“
,,Toto už viac nie je môj domov. Tento dom kúpil Wess pre nás, ale...jednoducho už tu viac nebudem bývať. Akonáhle sa vrátim, tento dom opustím raz a navždy. Nedokážem tu stráviť zvyšok života.“
,,Stále si však neodpovedala kam sa chystáš, Alice.“
,,Kam asi by som mohla ísť? Idem nájsť Johna. Zaplatí za všetko čo spôsobil.“
,,Alice zbláznila si sa? Vieš čoho je John schopný. Teraz máš konečne pri sebe malého tak sa spamätaj a neriskuj zbytočne.“
,,Nebudem môcť pokojne spávať dovtedy kým ten zločinec konečne nezaplatí za všetko čo napáchal!“
,,Alice, prestaň! A čo bude s malým? Kde ho chceš nechať? To ho tu chceš nechať?“
,,Vedľa nás býva jedna moja priateľka. Spolu s jej manželom sme sa často navštevovali. Nemyslím si, že bude problém ak mi ho pár dní postráži, obzvlášť keď vie, čo sa mi prihodilo.“
,,Ale Alice, je to nebezpečné...Čo ak ti John ublíži? Čo ak sa už nevrátiš? To chceš z malého urobiť úplnú sirotu? Mysli aspoň na neho, keď nemyslíš na seba!“
,,Nepoučuj ma Ella! Viem, že teraz pravdepodobne vyzerám ako tá najhoršia matka, ale ty si nedokážeš predstaviť ako sa teraz cítim! Netušíš o čo všetko som prišla! Nemám rodinu, nemám už v podstate ani domov a Wess bol posledný človek, ktorý mi ostal. Napriek všetkému som ho milovala a nikdy si neodpustím, že zomrel s pocitom, že ho nenávidím! Bude ma to prenasledovať do konca môjho hrozného života a tento pocit mi možno aspoň trochu zmierni Johnova smrť. Takže mi radšej nestoj v ceste, Ella!“
,,Ale Alice, nemôžeš predsa...“
Ella ani nestihla dopovedať vetu a z ničoho nič spadla na dlážku a stratila vedomie...

Ella sa prebrala v nemocnici. Lekári ju vyšetrili a teraz sedela v aute spolu s Alice a Phillom, ktorý ich viezol späť do Alicinho domu. V hlave jej stále znel rozhovor, ktorý sa odohral v ordinácii lekára.
,,Asi som bola iba unavená v poslednej dobe som toho veľa nenaspala a potrebujem si oddýchnuť,“ povedala Ella lekárovi.
,,Veru nemali by ste to preháňať a mali by ste si vo vašom stave dopriať oddych,“ povedal lekár.
,,V mojom stave?“ opýtala sa Ella s hrôzou v hlase, pretože vytušila, čo jej asi lekár chce povedať.
,,Áno. Gratulujem vám ste tehotná.“
Ella tomu nemohla uveriť. Vždy chcela mať dieťa, ale za týchto okolností...Najmä keď vedela, že otcom je John. Netušila, čo má urobiť. V kútiku srdca bola rada a Johna mala stále rada aj keď vedela, že by nemala, ale zároveň si uvedomovala, že spoločný život s Johnom po tom všetkom neprichádza do úvahy. Vedomie, že čaká dieťa s vrahom, ktorý ublížil už toľkým ľuďom ju ničilo. Tak veľmi by si priala, aby bol John iný. Aby bol skutočne taký ako na začiatku ich vzťahu, kedy ešte netušilo o všetkom, čo má na svedomí...Teraz bola bezradná. Nemala prácu, peniaze, ani dom a jediné čo mala bolo dieťa, o ktorom ani nevedela, či ho vlastne chce. Z ustavičného premýšľania ju ešte viac rozbolela hlava a skutočne pocítila veľkú únavu. Keď auto zastavilo pred domom, všetci vystúpili a vošli dnu.
,,Mala by si si oddýchnuť. Môžeš tu ostať, aspoň do tej doby, kým sa vrátim. Budem ti aj vďačná ak občas pôjdeš pozrieť na malého. Bude u mojej priateľky hneď vedľa.“
Obrázok
,,Alice, ty si si to stále nerozmyslela?“
,,Nie a ani nerozmyslím.“
,,To nesmieš! Nemôžeš riskovať a ani ublížiť Johnovi! Ver mi, neuľaví sa ti keď ho zabiješ. Ty nie si vrahyňa a pocit, že máš na rukách niečiu krv ti určite nepomôže!“
,,Prečo mám pocit, že sa ho zastávaš? Aj tebe predsa ublížil, nie?“
,,Áno, ale...“
,,Ale čo? John má na svedomí smrť môjho manžela a otca môjho dieťaťa!“
,,Ale Wessa predsa nezabil on.“
,,To sa mi asi sníva! Ty sa ho vážne zastávaš a brániš ho! Aj keď nevystrelil on, je to všetko len jeho chyba! Keby neuniesol malého nič z toho sa nemuselo stať. Nechápem ako ho môžeš po tom všetko obraňovať, veľmi som sa v tebe sklamala, Ella. Johna zabijem aj keby to malo byť to posledné čo urobím!“
,,Ja ti to nedovolím, Alice.“
,,Prosím? Pomohla som ti, aby si neostala na ulici a ty sa mi takto odvďačuješ? V tomto dome nestrpím nikoho, kto obhajuje toho špinavca, takže si dobre rozmysli, čo hovoríš, alebo vypadni!“
,,Počula si dobre a svoje rozhodnutie nezmením, radšej odídem. Nedovolím ti ublížiť Johnovi pretože...je to otec môjho dieťaťa a napriek všetkému čo urobil ti jednoducho nedovolím zabiť ho!“

Alice stíchla a nemohla uveriť tomu, čo počula. Snažila sa vstrebať túto informáciu, ale mala pocit ako keby stále bola iba v zlom sne. Nemohla uveriť, že Ella čaká dieťa s Johnom. Pochytil ju neskutočný hnev a zúrivosť, tentokrát nie len k Johnovi, ale aj k Elle, a svojej pomsty sa nemienila vzdať za žiadnu cenu...

Keď sa po večierku Megan vrátila do izby, bola prekvapená, že Michael tam nebol a neobjavil sa ani ráno. Hoci sa nepoznali veľmi dlho, pocítila o neho strach a vytušila, že sa mu stalo niečo zlé. Celú noc sa jej nedalo spať, nie len kvôli Michaelovi, ale aj kvôli Danielovi. Premýšľala nad ich rozhovorom a nad tým, ako jej v podstate povedal, že si o nej myslí, že s ním bola iba pre peniaze. Trápil ju aj blížiaci sa rozvod a to, že vedela, že Rebeca sa ho chystá spolu s Chrisom iba využiť. Najradšej by mu všetko povedala, ale nechcela ohroziť jeho život, najmä keď vedela, aký je Daniel často nerozvážny a výbušný. Hneď ráno sa odomkli dvere a dnu vošiel jeden z Chrisových mužov, aby jej oznámil, že Chris ju čaká v pracovni. Megan sa obliekla, trochu upravila a potom zišla dole. Po ceste nenatrafila na nikoho okrem niekoľkých mužov, ktorí pracovali pre Chrisa. Keď vošla do pracovne, Chris sedel za stolom a netrpezlivo na ňu čakal.
,,Rovno začnem,“ prehovoril prudko Chris a Megan opatrne prešla k jeho stolu a sadla si na voľnú stoličku.
,,Tvoj včerajší rozhovor s Danielom ma poriadne naštval. Mal som pocit, že sa mu chystáš všetko vykecať a to, že si s ním bola sama sa mi vôbec nepáči. Netuším, čo všetko si mu povedala, ale...“
,,Nepovedala som mu nič, neohrozila by som ho...“
,,Ešte som neskončil, takže mi láskavo neskáč do rečí. Chcem tým povedať, že tvoja prítomnosť v tomto dome je veľmi riskantná. Je tu priveľa ľudí, ktorí ťa poznajú a moje plány môžu čoskoro stroskotať. Chcel som, aby sa váš rozvod vybavil čo najrýchlejšie, ale nemám taký pocit, že Daniel to urobí, hoci sa tvári, že mu na tebe nezáleží.“
,,Urobí to. Včera to povedal veľmi jasne, dokonca spomenul že...že sa pravdepodobne ožení s Rebecou.“
,,To je síce dobrá správa, ale na môj vkus to trvá už pridlho a nechcem vedieť ako dlho sa bude vliecť rozvodové konanie. Preto ti chcem oznámiť, že musíš na Daniela zatlačiť a prizvukovať mu, že sa potrebuješ rozviezť čo najskôr, lebo chceš začať nový život. V opačnom prípade, ťa odstránim nadobro. Neurobil som to len preto, že si stále môj tromf a aj preto, že na Daniela by to mohlo zapôsobiť a mohol by úplne zabudnúť na svadbu s Rebecou. Preto bude lepšie ak sa na teba poriadne naštve a to ho vyprovokuje oženiť sa. Ale ak nebudem mať na výber, tak risknem aj tú druhú možnosť. Tak či tak neviem čo bude s tebou, keď sa môj plán vydarí, určite ťa nebudem môcť pustiť to ti je hádam jasné...“

Megan sa zachvela, ale nechcela dať na sebe nič poznať. Nechcela žiť do konca života niekde zamknutá, ale tušila, že Chris ju napokon odstráni nadobro, aby sa s ňou nemusel zaoberať. Obávala sa čo s ňou bude, ale ešte viac sa bála o Daniela. Bolo jej zo všetkého veľmi zle cítila sa ako v nejakej hre, kde jej osud je v rukách niekoho iného. Mala všetkého plné zuby a prestávala dúfať, že niekedy bude mať opäť normálny život. Všetko na ňu doľahlo a ani si neuvedomovala, po lícach sa jej začali kotúľať slzy. Potom vstala, vyšla z pracovne a vybrala sa smerom do izby.
Cestou späť bola taká zamyslená, že si ani neuvedomovala nič okolo seba a zrazu do niekoho vrazila. Vtedy sa spamätala a zarazene pozrela na muža oproti. Stál oproti nej Daniel a upieral na ňu zvláštny pohľad.
,,Prepáč, nevšimla som si ťa,“ prehovorila napokon Megan.
,,Čo sa ti stalo?“ opýtal sa Daniel. ,,Ty si plakala?“
Megan si utrela tvár a vystrela hlavu. Vedela, že musí začať konať, aby sa všetko konečne skončilo nech už to pre ňu znamenalo čokoľvek.
,,Nemusíš sa tváriť, že ti na mne záleží Daniel. Ale som rada, že si mi prišiel do cesty. Potrebujem čím skôr tie rozvodové papiere. S Michaelom sa tu už dlho nezdržíme a rada by som túto vec uzavrela.“
,,Nemusíš sa obávať, ja nevycúvam. Všetko som už zariadil. Zajtra to donesiem a bude stačiť, keď to podpíšeš o ostatné sa postarám.“
,,To som rada. Chcem byť konečne voľná.“
,,Nemaj strach obaja chceme to isté. A ja možno viac ako ty. Včera som totiž požiadal Rebecu o ruku a rozhodli sme sa, že nemáme na čo čakať. Svadbu by sme chceli do mesiaca.“

Po jeho vete zovrelo Megan srdce. Bolo toho na ňu už veľa a predstava, že definitívne príde o svoju lásku ju veľmi ranila. Bez Daniela už nemala nič, nemala prečo žiť a tak začala dúfať, že Chris ju potom predsa len zabije pretože aj tak už nemala absolútne nič.
,,Tak to vám blahoželám,“ dostala ťažko zo seba Megan a v mysli mala len to, ako sa čo najrýchlejšie dostať do izby. Daniel ju však schytil za ruku a otočil k sebe.
Obrázok
,,Myslíš to vážne? Naozaj ku mne už absolútne nič necítiš, Megan? Keď sme sa pred tým než som ťa poslal preč videli, mal som pocit, že ma máš stále rada. Prečo zrazu tá zmena? Prečo si za mnou neprišla a zmizla si niekde bez stopy? Ja to jednoducho celé do dnes nedokážem pochopiť, prečo to celé medzi nami takto skončilo. Skutočne už ku mne necítiš nič? Stačí jedno tvoje slovo a všetko môže byť inak, Megan. Ešte stále nie je neskoro.“
Megan začalo búšiť srdce ešte prudšie. Túžila mu všetko prezradiť. Mohol by jej predsa pomôcť stačilo mu len všetko vysvetliť. Všimla si však, že obďaleč stoja nejakí Chrisovi muži a vedela, že všetko by mu povedali. Odhodlala sa teda pre to, čo pokladala za najlepšie, aby Danielovi neublížila.
,,Nerob si zbytočné nádeje Daniel. Mali sme to ukončiť už dávno, vždy sme sa iba hádali a ty si svojou žiarlivosťou a výbušnosťou dokázal vždy všetko pokaziť. Čudujem sa, že nám to vôbec vydržalo tak dlho. Teraz mám však po mojom boku skutočného muža, ktorý si ma aj zaslúži a s ktorým chcem prežiť zvyšok života. Michaela milujem a plánujeme spolu budúcnosť, naopak ty už patríš len do mojej minulosti a myslím, že mi nebude dlho trvať na teba zabudnúť. Buď s Rebecou šťastný, možno že k nej sa hodíš viac ako ku mne.“
Daniel zaťal zuby a z pohľadu, ktorý na ňu uprel ju až zamrazilo.
,,Ako chceš. Zajtra donesiem papiere a dúfam, že už ťa nikdy neuvidím. Nechápem, ako som sa mohol niekedy zamilovať do niekoho ako ty. Až teraz zisťujem ako v skutočnosti si. Dúfam, že po zajtrajšku sa už nikdy nestretneme.“
,,To sme dvaja.“

Potom sa otočil a odkráčal preč a vtedy ešte ani netušil, ako tieto slová bude čoskoro ľutovať... Megan vykročila do izby a keď za ňou zamkli dvere začala nekontrolovateľne plakať. Uvedomila si totiž, že zajtrajškom sa všetko definitívne skončí a koniec možno čakal aj ju...

Nasledujúce ráno sa Rebeca objavila v Chrisovom dome, ale výnimočne nešla za ním. V poslednej dobe jej liezol na nervy a uvedomovala si, že vďaka Arii stráca jeho dôveru. Postrehla, že Chrisa Aria priťahuje a preto vedela, že tento súboj nevyhrá. Vedela, že ak niečo nepodnikne, môže čoskoro dopadnúť zle, ale zatiaľ ešte netušila, čo by mala robiť. Teraz sa však rozhodla ísť za Michaelom. Odkedy ho Chris väznil, nikdy za ním nebola a vždy bola k nemu hrubá a odmeraná, ale po včerajšom večeri pocítila nutkanie vidieť ho, aj keď tušila, že on ju nie. Vďaka nej ho zbičovali, no ona mala v pláne ublížiť mu ešte viac a oznámiť mu, že ju Daniel požiadal o ruku a čoskoro sa vezmú. Nebol problém dostať sa k nemu, keďže ju v dome dobre poznali a preto jej v tom nikto nebránil. Michael bol dole v pivnici a keď otvorila dvere, uvidela ho sedieť v kúte na zemi. Hlavu mal sklonenú, jeho košeľa bola roztrhaná a ruky aj nohy mal zviazané tak pevne, až mu takmer neprekrvovalo končatiny. Rebeca sa zarazila. Čakala všeličo, ale nie, že ho nájde až v takomto zúboženom stave. Michael bol celý doráňaný, mal rozbité čelo a na chrbte sa mu ťahali dlhé čiary, po ktorých mu určite ostanú jazvy. Nechcela ani pomyslieť na to, čo tu predchádzajúcu noc zažil. Zrazu ju zaplavil zvláštny pocit a úplne zabudla na svoj úmysel, s ktorým sem prišla. Bolo jej zo seba zle a jeho rany ju zaboleli ešte viac ako jeho. Opatrne podišla k nemu a kľakla si pred neho. Michael po chvíli zodvihol hlavu a s prižmúrenými očami sa na ňu pozrel. Jeho pohľad bol prázdny a nič z neho nevyčítala.
Obrázok
Rebeca nevedela, čo má urobiť, alebo povedať, no ticho napokon prerušil on a trochu zastretým hlasom s námahou prehovoril.
,,Prišla si sa pokochať?“ opýtal sa jej a ona by sa zrazu najradšej prepadla. Už oľutovala, že sem vôbec vošla.
Obrázok
,,Ja...neviem prečo som sem vlastne prišla. Ale neteší ma, že ťa takto vidím.“
Michael sa s námahou ironicky zasmial čo v nej vzbudilo ešte horší pocit.
,,To určite. Som si istý, že sa v tom vyžívaš. Posledné mesiace si sa vždy vyžívala v tom, keď si mi mohla ublížiť. A ja hlupák som ťa napriek všetkému miloval a v duchu som ťa vždy obhajoval a sprosto si namýšľal, že to robíš len pre to, aby si ma chránila. Nechcel som si pripustiť pravdu, že som ti úplne ukradnutý.“
,,Michael...ja...“
,,Už prosím ťa nič nehovor. Všetko som pochopil. Tebe sa páči pracovať pre Chisa a ja som bol len zábavka ako si mi mnohokrát povedala. Mala by si odísť a viac sem nechodiť. Tvoja prítomnosť mi je nepríjemná. Veľmi si mi ublížila a tým teraz nemyslím to, čo mi spravili Chrisovi muži, pretože kvôli tebe by som podstúpil aj horšie veci. Najviac ma zranilo zistenie, že si iná ako som si myslel. Bol som priveľmi zaslepený láskou a neuvedomil som si realitu a pritom ma pred tebou už dávno mnohí ľudia varovali a vraveli, aby som si s tebou nezačínal, no ja hlupák som im neveril a teraz som na to doplatil...Tak mi treba.“
,,Ja naozaj neviem čo povedať. Michael my dvaja by sme nikdy nemohli byť spolu. Chris by mi nedovolil odísť preč. Svojich zamestnancov neprepúšťa, pretože o ňom vedia dosť on sa ich rovno zbavuje a potom by zabil aj teba...“
,,Netvár sa, že ti ide o mňa tebe vždy išlo len o seba. Vieš, že ja by som dokázal spraviť všetko preto, aby sme odišli ďaleko a nikdy nás nenašiel, ale ty si o tom ani neuvažovala, keď som ti to vtedy navrhol. Nechcem ťa už vidieť Rebeca. Gratulujem dosiahla si svoje. Už nebudem taký hlupák, ako doteraz. Nechcem mať s tebou už nič spoločné a chcem na teba raz a navždy zabudnúť. Vybrala si si, aký život chceš, tak ti úprimne prajem aby si bola šťastná, ale viac už o tebe nechcem počuť.“

Rebeca sa nezmohla na slovo, to čo si od neho vypočula ju dosť zranilo aj keď si to nechcela priznať. Bez slova sa načiahla k nemu a povolila povrazy, ktoré mu tak veľmi sťahovali ruky a nohy. Nevedela čo viac by pre neho mohla urobiť a tak vstala a bez slova odišla preč. Uvedomila si, že ho stratila nadobro a sama nevedela, prečo ju to tak trápi, pretože si skutočne myslela, že k nemu nič necíti a opak si odmietala priznať. Všetko sa jej začalo komplikovať a najradšej by ušla niekam ďaleko ale nemala kam. Netušila čo bude ďalej robiť, ale vedela, že pre Chrisa už pracovať nechce, ale existovala iba jedna možnosť ako sa niekto mohol dostať z jeho služieb preč a tou bola smrť, ktorá nad ňou zrazu visela vo vzduchu aj keď si to zatiaľ ešte vôbec neuvedomovala. Čoskoro však mala následky svojho konania pocítiť na vlastnej koži...

Aria sa hneď nasledujúci deň pevne chopila svojho plánu. Keď ráno chcela ísť za Chrisom, všimla si, ako do domu prišla Rebeca a videla, že smeruje do pivnice. Nenápadne sa za ňou vybrala a uvidela, ako vošla do dverí, kde bol Michael. Dúfala, že táto informácia vyvolá v Chrisovi pochybnosti najmä ak ju ešte trochu prikrášli a že si získa jeho úplnú dôveru. Vrátila sa preto hore do domu a vybrala sa do Chrisovej pracovne. Zaklopala a vošla dnu.
,,Dobré ráno,“ pozdravila ho.
,,Dobré. Čomu vďačím za túto tvoju návštevu?“ opýtal sa s úsmevom Chris a nespúšťal z nej zrak.
Obrázok
,,Prišla som, pretože by som ti rada niečo povedala. Včera sme sa dohodli na tom, že ti budem hlásiť všetko podozrivé, čo v dome postrehnem a preto ti musím niečo povedať.“
,,Tak hovor,“
vyzval ju Chris.
,,No, ide o to, že som dnes ráno videla Rebecu. Prišla sem do domu a myslela som si, že máte dohodnuté stretnutie. Potom som ju však videla, ako odbočila dolu do pivnice.“
,,Do pivnice? To sa mi hádam sníva. Určite išla za Michaelom...Prisahala, že za ním nebude chodiť aspoň nie osamote...“

,,Práve preto som ti to radšej prišla povedať. Aj včera večer som ich videla spolu a veľmi sa mi to nepozdávalo...Dokonca...“
,,Dokonca čo?“
,,No, neviem či ti to mám hovoriť, ale...včera večer som ich videla spolu vonku na terase ako sa bozkávali. Viedli spolu dlhý rozhovor a mala som pocit, že niečo proti tebe chystajú. Nie som si tým však istá, pretože som stála dosť ďaleko a nebolo ich dobre počuť, ale pre istotu by som ťa mala varovať.“

Chris sa zamračil a záhadne pozrel na Ariu. V poslednej dobe už ani on nevedel, komu vlastne môže dôverovať. Pripadalo mu čudné, že Aria je zrazu na jeho strane, ale taktiež mal pocit, že ho neklame.
,,Nechápem, prečo mi teraz pomáhaš. Mala by si ma nenávidieť.“
,,Možno, ale ak mám pre teba pracovať do konca života, tak asi bude lepšie ak budeme priatelia a nie nepriatelia...“
Chris sa na chvíľu zamyslel a potom sa usmial.
,,Pre tvoje dobro dúfam, že mi hovoríš pravdu. Ďakujem za informáciu ak zistíš ešte niečo okamžite ma informuj. Vyzerá to tak, že Rebeca začala vystrkovať rožky a tak ju budem musieť skrotiť.“
,,Čo jej plánuješ urobiť?“
opýtala sa Aria.
,,Jej zatiaľ nič, ale pravdepodobne mi neostane iné, ako odstrániť Michaela nadobro.“
Keď to Aria počula úplne zbledla. To bolo to posledné čo chcela, zatiahnuť do toho nevinného človeka. Ani Rebecinu smrť by si nepriala len ju chcela odstrániť z cesty, ale určite si nepriala ničiu smrť.
,,Ale to by bola hlúposť. Nedosiahneš tým nič, akurát už nebudeš mať nič čím by si ju mohol ovládať. Jeho smrťou sa nič nevyrieši.“
,,Ale aspoň si uvedomí, akú hlúposť spravila, keď as rozhodla plánovať s ním niečo proti mne.“
,,Ale ja...povedala som, že si nie som istá, ten ich rozhovor som nepočula veľmi dobre a...“
,,Ty už sa o to viac nestaraj. Ja sa o všetko postarám. Ak je to všetko, môžeš odísť.“

Aria chcela ešte protestovať, ale Chris jej dal jasne najavo, že nič viac nechce počuť a tak vyšla z pracovne s hrozným pocitom, že možno vďaka nej príde niekto o život a to rozhodne nehodlala dopustiť, preto premýšľala ako to napraví. Ešte sa od pracovne ani ďaleko nevzdialila a Chris vybehol za ňou.
,,Mimochodom. Zabudol som sa ťa na niečo opýtať. Na znak nášho povedzme priateľstva, alebo spojenectva, hovor tomu ako chceš, som ťa chcel pozvať na večeru. Môžeme ostať aj tu v dome, aspoň by sme mali príležitosť lepšie sa porozprávať.“
Aria sťažka preglgla, ale vedela, že nemôže odmietnuť. Preto sa prinútila k úsmevu.
,,Samozrejme. Stretneme sa kedy budeš chcieť.“
,,Výborne. Zariadim, aby nás nikto nerušil. Zatiaľ sa maj dobre.“

Obrázok
Potom sa otočil a opäť sa zavrel do pracovne.
Aria vyšla do svojej izby. Večera s Chrisom bolo to posledné, na čo mala náladu. Nechcela byť v jeho prítomnosti a už vôbec nie osamote. Zrazu jej začal veľmi chýbať Steaw a premýšľala nad tým kde asi je a čo robí. Najradšej by za ním okamžite išla a ušla s ním čo najďalej. Obávala sa však, že on by ju už vidieť nechcel. Tieto myšlienky však zahnala a rozmýšľala ako zachrániť Michaela a jediná možnosť, ktorá jej napadla, bolo varovať Rebecu, aj keď ju považovala za nepriateľku. Zároveň si však uvedomila aké to môže byť riskantné, ak Rebece na Michaelovi skutočne nezáleží a prezradí Chrisovi, že ju varovala, mohla by jeho dôveru navždy stratiť. Rozhodla sa však, že to riskne a večeru s Chrisom využije na to, aby sa Michael dostal z domu. A nie len on, ale aj Megan a preto premýšľala aj nad tým, že osoba, ktorá by jej mohla so všetkým pomôcť, je Daniel...

Lexi celú noc držali zviazanú na stole a okolo nej bolo množstvo ľudí, väčšina z nich boli lekári. Odoberali jej krv a pichali do nej rôzne látky.
Obrázok
,,Pustite ma!“ kričala, ale všetci sa tvárili, ako keby ju ani nepočuli.
,,Len sa upokoj. O chvíľu bude všetko dobré.“
,,Čo mi to dávate za svinstvá?“
,,Je to liek, ktorý ti pomôže. V poslednej dobe si predsa mávala rôzne halucinácie. Toto ťa ich zbaví. A zbaví ťa to ešte aj ďalších vecí,“
zasmial sa muž.
,,Ako to myslíte?“ s hrôzou sa spýtala Lexi.
,,Buď pokojná. Uvidíš, že keď ťa prerobíme budeš šťastnejšia. Určite si v poslednej dobe mala často nutkanie niekomu ublížiť a verím, že si z toho mala výčitky svedomia, ale my ťa presvedčíme o tom, že ubližovať niekomu nie je vôbec také zlé. Naopak, môže to byť zábavné.“
,,To je zvrátené! Nemôžete urobiť niečo také šialené!“
,,Ale iste, že môžeme. Aj Andrew ťa v poslednej dobe vytáčal a mala si chuť ublížiť mu, nie? Teraz to budeš môcť spraviť.“
,,Nikdy by som mu neublížila.“
,,To hovoríš teraz. Keď s tebou skončíme budeš iná. Budeš nás považovať za priateľov a robiť to čo ti povieme.“
,,To je nemožné!“
,,Veda už dávno pokročila. A nič nie je nemožné...“

Lexi ostalo zle. Obávala sa toho, čo jej plánujú urobiť a premýšľala, či by skutočne dokázala ublížiť niekomu, koho miluje, no po pár hodinách o sebe postupne prestávala vedieť. Bola úplne omámená a už ani netušila čo je skutočné a čo nie. Stále okolo seba počula hlasy, ktoré jej vraveli, aký je Andrew aj celá jeho rodina zlá a že ich musí zneškodniť. Trvalo to celú noc a ona postupne všetkému, čo počula začínala veriť. Zabudla aj na to ako sa sem dostala a kto ju sem doviedol jediné, čo mali na mysli bolo, že sa musí zbaviť rodiny Cartnerovcov, aby konečne našla pokoj...

Keď auto so Samirou, Maryem a Teom zastavilo pred veľkým domom, Samira mala stále horší a horší pocit. Začala sa obávať toho, že Maryem možno mala pravdu a že obe zabijú. Napriek tomu, že na ňu bola veľmi nahnevaná kvôli Sebastianov smrti, neželala jej nič zlé. Teo ju predsa ubezpečil, že Maryem nikto neublíži a vtedy tomu verila, pretože bola zaslepená hnevom k nej. Teo vystúpil ako prvý otvoril zadne dvere a zodvihol spiacu Maryem na ruky. Samira ho nasledovala a obaja vstúpili do domu.
Obrázok
,,Počkaj ma tu,“ prikázal jej Teo.
,,Kam ideš? A čo bude s Maryem?“ opýtala sa Samira.
,,Ničoho sa neobávaj. Len sa tu veľmi nemotaj, aby si na sebe zbytočne neupútavala pozornosť. Odnesiem ju do izby, ty zatiaľ čakaj tu.“
,,Stále si mi nepovedal, čo s ňou bude. Neublížite jej, však?“
,,Samira, upokoj sa, dobre. Ja nemám v pláne nikomu z vás ublížiť.“
,,A čo bude so mnou? Pustíte ma potom?“
,,Áno, už som ti to predsa sľúbil. Prestaň byť taká nedôverčivá a počkaj tu, rozumieš?“

Samira prikývla, ale začala sa báť toho, že možno urobila obrovskú chybu keď im vydala vlastnú sestru aj napriek tomu, že aj Maryem dostala Samiru do zložitej situácie. Čas plynul a Teo sa stále nevracal. Samira bola čoraz nervóznejšia a tak sa napriek jeho zákazu rozhodla, že tu nebude len tak sedieť a pôjde ho hľadať. Dom bol pomerne veľký, napriek tomu mala šťastie a na nikoho nenatrafila. Po chvíli blúdenia natrafila na odchýlené dvere, spoza ktorých bolo počuť hlasy a bola si istá, že jeden z nich patrí Teovi. Podišla bližšie a skutočne tam uvidela stáť Tea a ešte nejakých mužov. Okrem nich tam však bola aj nejaká žena a Samira si bola istá, že už ju niekde videla. Potom si spomenula. Bola to Lexi. Vyzerala byť dosť mimo a len nepríčetne pozerala pred seba. Samira si zakryla ústa rukou, aby nevykríkla. Rozklepali sa jej nohy a myslela, že odpadne. Lexi skutočne vyzerala zle a tí muži jej pripadali veľmi hrozivo. Najradšej by bola niekam utiekla, ale prinútila sa ostať a počúvať ich.
,,Náš pokus dopadol lepšie, ako sme očakávali, takže sa bude môcť vrátiť domov a vykonať to, čo máme v pláne. Myslím, že jej osobnosť je nadobro preč,“ povedal jeden z mužov.
Samira nechápala čo sa to tam vlastne deje, no v tom sa za ňou objavil nejaký muž schmatol ju a vtiahol dovnútra izby. Všetky oči sa zrazu upierali na ňu.
,,Pozrite, koho som tu objavil, ako vás sleduje,“ prehovoril muž.
Samira si všimla Teov zhrozený a nahnevaný pohľad. Vedela, že ho mala poslúchnuť a čakať na neho tam, kde jej prikázal.
,,Ja, len som hľadala Maryem. Chcela som vedieť čo je s ňou.“
,,A namiesto toho si nás tu odpočúvala...Si hlúpa. Nemala si sem chodiť,“
prehovoril muž, ktorý vyzeral ako ich šéf.
,,Ja nechcela som a ani som nič nepočula. Chcem len konečne vypadnúť.“
,,Tak to teraz asi nepôjde. Nikam ťa nepustíme, aspoň nie zatiaľ, pretože som sa práve rozhodol, že pre mňa splníš ešte jednu úlohu. Zistil som, že ty a Lexi sa poznáte. Odídeš tu s mojou priateľkou do jedného domu a budeš ma o všetkom informovať. Samozrejme pôjde s tebou aj Teo, aby dozeral aj na teba, či nerobíš hlúposti. Keby som poslal iba jeho bolo by im to podozrivé, ale keď prídeš aj ty a Tea predstavíš ako tvojho priateľa, mohlo by sa všetko podariť podľa plánu, Teba podozrieva nebudú, vedia, že s Lexi ste dávne priateľky. Takže ju dovediete domov a poviete, že ste ju niekde našli trochu dezorientovanú. Môžete spomenúť, že by ste potrebovali niekde prespať, myslím si, že ten jej Andrew z vďaky, že ste ju priviezli naspäť vám splní všetko. A ak nie je na vás, aby ste sa nejako dostali do domu. Budeš dohliadať na dianie v dome a podávať Alexandre lieky. Teo bude dohliadať na teba a žiadne omyly inak si to odnesiete všetci.“
,,Ale...sľúbili ste, že ma pustíte! A nepomôžem vám, kým mi nepoviete, kde je Maryem.“
,,Ty si tu pravidlá neudávaš. Budeš robiť to, čo povieme.“
,,Nie! Kým nebudem vedieť čo je s Maryem! Inak ma môžete aj zabiť, ale nepomôžem vám!“
,,Dávaj pozor na reči! V hre nie je len tvoj život. Čo keby vďaka tebe zomrela napríklad Lexi?“

Samire len preglgla a vedela, že urobí čo chcú, pretože by neprežila s pocitom, že má na svedomí niečiu smrť.
O niekoľko minút už Samira s Teom a Lexi opäť sedeli v aute a mierili do Chrisovho domu.
,,Klamal si mi! Prisahal si, že ma pustíte a že Maryem sa nič nestane!“
,,Samira, ja som to nevedel...Ja len plním príkazy a netušil som, že...“
,,Buď ticho! Nechcem počuť už ani slovo. Nenávidím ťa a nikdy ti to neodpustím! Aj ty mi raz zaplatíš!“

Teo zmĺkol a celú cestu už nikto neprehovoril. Auto zastavilo pred Chrisovým domom. Muži pred bránou ich najskôr vypočúvali, čo sú zač a potom zatelefonovali do domu. Odtiaľ dostali príkaz vpustiť ich dnu. Andrew vybehol z domu akonáhle sa dozvedel, že niekto priviezol Lexi. Snažil sa ju vypátrať ale nikde ju nemohol nájsť a prežíval obrovský strach.
,,Lexi!“ vykríkol, keď sa blížil k autu. Lexi však neodpovedal, vyzerala stále dosť nepríčetne, ako keby bola chorá. V skutočnosti na ňu stále pôsobili nejaké ,,lieky“ ktoré do nej pchali a zároveň potláčali jej osobnosť a jej dobrú stránku a lieky, ktoré jej mala podávať Samira v nej mali rozvíjať jej agresivitu.
,,Čo sa ti stalo? Kde si bola?“
Lexi mu však neodpovedala, iba hľadela pred seba.
,,Kde ste ju našli? Čo sa jej stalo?“ opýtal sa Samiry.
,,Prechádzali sme s mojim priateľom cez mesto a zrazu som si ju všimla ako blúdi po ceste neďaleko lesa. Spoznala som ju a tak sme ju vzali sem. Nevedela som, kam ju máme odviezť, ale spomenula som si, na teba. Bol si jediná osoba, ktorá mi napadla, preto sme prišli sem.“
,,Netuším ako vám mám poďakovať. Som váš veľký dlžník.“
,,No vlastne...chceli sme ťa o niečo poprosiť. Pár dní sme plánovali ostať tu v meste, ale nepodarilo sa nám zohnať ubytovanie a...chceli sme ťa poprosiť, či by sme tu pár dní nemohli ostať.“

Andrew sa zatváril začudovane. Prekvapilo ho, že tu chcú len tak ostať.
,,No, nemyslím si, že je to práve najlepší nápad. V tomto dome nebývam iba ja. Radšej vám pomôžem zohnať nejaké ubytovanie, samozrejme ho aj zaplatím.“
Práve vo chvíli, keď Samira netušila ako zariadiť, aby sa dostala do domu sa z ničoho nič ozvala Lexi.
,,Chcem, aby tu ostali. Je to moja priateľka,“ prehovorila a zrak upierala pred seba.
Andrew jej samozrejme nedokázal povedať nie a tak mala Samira a Teo vyhraté. Andrew odniesol Lexi do izby a potom ukázal Samire a Teovi ich izbu, netušiac, koho si práve vpustil do domu a ké následky to môže pre neho mať. Úloha bola jasná. Konečne sa zbaviť všetkých Cartnerovcov vrátane jeho...

Vaše úlohy:
1. Aký máte názor na Elline tehotenstvo a na to, že obhajuje Johna? Ako na to podľa vás zareaguje Alice?
2. Rozvedie sa Megan s Danielom?
3. Zabije Chris Michaela, alebo Rebecu?
4. Podarí sa Arii jej plán dostať Michaela z domu?
5. Aký máte názor na situáciu v ktorej je Lexi? Zabije podľa vás niekoho? Ak áno koho?
6. Ako by ste chceli aby vaša postava dopadla? Môžete v bodoch zhrnúť, čo by ste chceli aby sa stalo.
7. Ak by ste mali vybrať iba jednu postavu, ktorá v hre skončí šťastne a ktorá naopak nešťastne, kto by to bol?
Na LP: Veronika4495
Veronika4495

Poslaťod 1Daisy1 » Str Sep 09, 2015 8:02 pm

1. Neviem, myslím, že Alice bude dosť nahnevaná... Netuším ako sa to celé vyvynie.
2. Pevne verím, že nie, snáď sa Arii podarí jej plán utiecť, aj keď ju veľmi nemám v láske.
3. Dúfam, že ani jedného, nechcem o Michaela prísť, ale ani o seba. :D
4. Musí, dúfam, že ho zachráni, mne už vôbec nedôveruje, takže je to asi už len na nej...
5. Je v dosť ťažkej situácii, dúfam, že Samira jej tie ďalšie lieky nedá a že Lexie nikoho nezabije...
6. No v prvom rade aby prežila a aby sa nejako uzmierila s Michaelom. Tiež aby sa dostala preč od Chrisa a dal jej pokoj.
7. Šťastne, tak ja a Michael a nešťastne, toho Chrisa by som sa potrebovala zbaviť... :D
1Daisy1

Poslaťod Evinka » Sob Nov 14, 2015 1:12 pm

myslim, ze otazky na svoju postavu necham zodpovedat dane kočky, nech si rozhodnu o svojom osude :D

čo sa tyka mojej postavy:

Mojím jediným plánom bolo dostať všetkých do bezpečia a potopiť Chrisa ako len najviac šlo, aby už nikomu neubližil. Už istu dobu som pracovala na "zvadzani" a situacia sa vyhrotila pomerne dobre, keďže som dostala pozvanie na večeru. Chris sa ohladom miesta nevyjadril celkom jasne, no zjavne chce ostať v dome, aby mal veci pod kontrolou. Misia teda začína. V prvom rade som sa potrebovala nejak spojiť s ostatnými, no tak, aby som sa nedostala do nejakého podozrenia. Aj keď som Rebeccu neznášala, bola to najlepšia možnosť na realizáciu plánu. Vedela som, že Michaela miluje a zo všetkého najviac sa túži odtiaľto dostať. Navyše, kto by predpokladal, že by som sa spolčila práve s ňou, keď sme sa očividne tak neznášali. Počkala som na príležitosť, kedy bude Rebecca sama. Prešla som okolo nej a vrazila do nej.

Rebecca: Heej, davaj pozor ty hlupaňa!

Tvárila som sa, že ju nepočujem a išla som ďalej, keďže som tušila, že ju vyprovokujem...

R: Nepočula si ma?!

Rychlo som zabocila do najblizsej miestnosti, uistila som sa, ze v okoli nik nie je a pockala som kym sa dovali za mnou

R: No tak čo ty krava! Ideš sa tváriť...

Aria: Počuvaj ma dobre (stíšila som hlas) ... ako veľmi sa chceš odtialto dostať?

R: Hahaha, ty si snad robis srandu. (začala sa rozkrikovať)

Aria: Bud ticho... viem, že ti na Michaelovi zaleži, neraz som videla, ako vas to k sebe taha, no kvoli Chrisovi sa snazis tvarit ze ti na nom nezalezi.. uplne ti rozumiem, aj mne ublizil, uniesol Steawa, jeho vlastneho brata a odvliekol ho bohvie kam aby mi tym ublizil... teraz ma tu "drzi" vymenou za bezpecnost steawa... no dalej takto fungovat nevladzem, tvarit sa ze je vsetko v poriadku a usmievat sa na toho parchanta s tym, ze sa nic nedeje a vsetko je v najlepsom poriadku. Rozhodla som sa, ze vas odtialto dostanem vsetky, aby ste mohli zit svoje zivoty ako doteraz.. ty s michaelom, megan s danielom atd.. a navzdy zabudnut na chrisa. Rychlo sa rozhodni co mi odpovies, nemame moc casu

R: Myslis si, ze ti na toto naletim? Viem, ze mi Chris uz neveri a chce si len overit, ci sa mi da doverovat... nemysli si ze som sprosta.. tieto finty na mna neskusaj!

Aria: Rebecca prestan, nechapes to? Poobzeraj sa naokolo, na vsetkych tych ludi co su tu, kazdy je tu len trpi kvoli nemu... každemu jednemu v tomto dome neustale strpčuje život! Treba s nim skoncovať, raz a navždy... prosim, pomož mi

Obrázok

Rebecca ostala stat a rozmyslala nad tym, co prave počula.. z vyrazu ariinej tvare citila, ze to mysli vazne a nakoniec pritakala

R: no dobre.. aky mas plan?
Aria: chvalabohu, dakujem ti... Mam sa stretnut s chrisom na veceri na "znak priatelstva" alebo ako to nazval, za ten cas, co ja budem s nim vecerat, musite sa vsetci dostat z domu... Chcem, aby si o tom dala vediet aj ostatnym dievčatam v dome... neviem akym sposobom to urobis, to necham na tebe, urcite nieco vymyslis... Momentalne sa nemozem dostat do pordozrenia, kedze mi chris zjavne zacal doverovat a to vdaka tebe... este ti upresnim informacie kedy a kde bude ta vecera, zatial obehni baby

zrazu zaculi hlasy, ako sa niekto vali po chodbe

Aria: tak sme dohodnute dobre?
R: plati

z tonu hlasu sme zistili, ze sa blizi Chris

Aria: Mám sa snáď pozerať všade naokolo, či náhodou vaše veličenstvo nie je na blízku?! Ty si smiešna Rebecca, prosím ťa spamätaj sa!
R: Ja?! Ty sa tu premávaš ako veľká voda! A navyše, nemyslím si, že si do mňa vrazila nechtiac!
Aria: Aalee čo, tak ja som do teba .....

Obrázok

Chris: Ale ale ale, čo sa to tu deje dievčatá?
(povedal s usmevom)

R: Vobec nič sa nedeje, len tato krava mi tu strpčuje život!
Aria: Už sa o tom s tebou nemienim viac baviť! Odchádzam!

Aria: Chris, dovolíš?
Obrázok

... uz som bola skoro na odchode ked ma v poslednej chvili chris schytil za ruku, pozrel na mna cudnym pohladom, mala som pocit, ze nieco tusi no napokon sa usmial a zasepkal mi
Chris: dnes večer v mojej pracovni.. a obleč si niečo pekne jasne?

Obrázok

ani som sa nenazdala a uz bol na odchode... zostala som tam stat ako obarena s myslienkami, ze za tak kratku dobu nie je mozne zorganizovat cely plan.. ked som sa vratila do reality, videla som v miestnosti este postavat rebecu a rychlo som jej oznamila nech sa poponahla, kedze na to nie je vela casu.

Ked som prisla do svojej izby, sadla som si na postel ako bez duse a myslou mi vrtalo milion myslienok.. zmocnoval sa ma strach, no verila som, ze rebecca to snad vsetko stihne vybavit...

Obrázok

ale cas sa kratil, bolo sa treba na vsetko pripravit... prehrabala som skrinu a nasla som kratke vyzyvave saty, ktore dokonale padnu na dnesny vecer.. vdaka velkemu dekoltu bude chris viac upriameny na nieco ine nez na veci co sa deju okolo. Z kabeliek som povyberala take tie sacky co sa davaj proti vlhkosti, ktore som mala v plane mu vysypat do pitia.

Plan mal vyzerat takto: Omamiť chrisa a zabiť ho a nasledne dostať všetkych do bezpečia... no keby nahodou zlyhal, tak ako plan B som sa dohodla s rebeccou, ak by som do 22-ej nevysla z domu, nech založi požiar a zamkne dvere, aby sa chris nemohol dostať von. Co sa tyka mna, pravdepodobne umrem s nim, no aspon s pocitom, ze som sa tomu sviniarovi pomstila.

Pokracovanie necham na teba :)
My lady is: Evinka
Evinka

Predchádzajúci

Späť na Módna Aréna

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť