Asylum

Obrázok

Asylum

Poslaťod Veronika4495 » Str Jún 29, 2016 8:55 am

Ahojte :) Máme tu leto konečne trochu voľna. Viaceré ste sa ma pýtali, či neplánujem nejakú hru a tak som si povedala, že niečo vyskúšam, ale neviem či to časovo bude vychádzať. Ako niektoré viete ani predchádzajúcu hru Amnéziu som neukončila akosi na to nebol priestor aj keď ma to mrzí. Neviem ani ako mi to bude vychádzať toto leto, keďže musím začať pracovať na bakalárke a mám aj iné povinnosti tak sa dopredu ospravedlňujem ak hra skončí skôr ako vôbec začne :D Preto som aj obmedzila počet lady, ktoré sa môžu prihlásiť na 5. Zatiaľ o hre napíšem len toľko, že dej sa bude odohrávať na psychiatrickej klinike a viac až v úvode, ktorý neviem kedy stihnem napísať :D Prihlasujte sa do nedele ak sa 5 lady nazbiera skôr a stihnem niečo napísať možno začneme skôr :) Pekné leto prajem všetkým :)

Prihlásenie

Pridajte meno vašej postavy, vek postavy a fotografiu nejakej herečky, speváčky alebo modelky (Najlepšie takej ktorá má viac fotiek na internete :D ) A napíšte aj ako sa voláte na LP aby som vás mohla kontaktovať v prípade potreby :)

Ahojte baby, konečne som nahodila ako tak hru na blog, lebo tam sa mi to pridáva lepšie, dúfam, že to nebude problém. Horšie sa vám tam možno budú pridávať odpovede lebo v komentároch sa to potom už nedá upraviť. Takže je tam síce rubrika Vypracovania kam môžete úlohy pridať, ale kľudne pridávajte aj iba sem ak sa vám to lepšie ja si to tu nájdem. Prvé kolo je kratšie lebo je úvodné, ale najskôr si prečítajte každá v rubrike Hlavné postavy svoj príbeh ako ste sa tam dostali. Dúfam, že sa vám hra bude páčiť písala som to dnes narýchlo lebo nemám moc času tak dúfam že to nebude moc odfláknuté :D Pridávam link :) http://asylum-ladypopular.blog.cz/
Naposledy upravil Veronika4495 dňa Ned Júl 03, 2016 6:30 pm, celkovo upravené 4
Na LP: Veronika4495
Veronika4495

Re: Asylum

Poslaťod Veronika4495 » Str Jún 29, 2016 8:55 am

...
Veronika4495

Poslaťod Veronika4495 » Str Jún 29, 2016 8:56 am

...
Veronika4495

Poslaťod summer71 » Str Jún 29, 2016 9:29 am

Juchúú, teším sa, že je tu niečo nové :) (a nevadí, ak bude len pár "epizód" ;) ) Hlásim sa! :D

Meno postavy, vek: Grace Atwood, 22
Lady: Summer D.
Foto: Obrázok
(Herečka Emily Tremaine)
Summer D.
summer71

Poslaťod enny » Str Jún 29, 2016 7:11 pm

ahoj, super, že bude nová hra, neskutočne sa tešííím
meno:Samira Rivers
vek: 19
lady: Dominička-aja

Obrázok
herečka Indiana Evans
enny

Poslaťod 1Daisy1 » Str Jún 29, 2016 8:28 pm

Jeeeej, super, že bude niečo nové :)
Meno: Daisy Blake
Vek: 21
Lady: 1Daisy1
Obrázok
Herečka Chloe Bennet
1Daisy1

Poslaťod elisabeth.hard » Str Jún 29, 2016 9:10 pm

Úplne super správa! Mám veľmi rada tvoje hry a teším sa, že aspoň počas leta si na nás nájdeš čas a takto nám spríjemníš dni :)

Meno: Amelia Eldridge
Vek: 21
Lady: Elisabeth hard
Foto: Obrázok
(Lily Collins)
elisabeth.hard

Poslaťod Veronika4495 » Ned Júl 03, 2016 6:29 pm

Ahojte baby, konečne som nahodila ako tak hru na blog, lebo tam sa mi to pridáva lepšie, dúfam, že to nebude problém. Horšie sa vám tam možno budú pridávať odpovede lebo v komentároch sa to potom už nedá upraviť. Takže je tam síce rubrika Vypracovania kam môžete úlohy pridať, ale kľudne pridávajte aj iba sem ak sa vám to lepšie ja si to tu nájdem. Prvé kolo je kratšie lebo je úvodné, ale najskôr si prečítajte každá v rubrike Hlavné postavy svoj príbeh ako ste sa tam dostali. Dúfam, že sa vám hra bude páčiť písala som to dnes narýchlo lebo nemám moc času tak dúfam že to nebude moc odfláknuté :D Pridávam link :) http://asylum-ladypopular.blog.cz/
Veronika4495

Poslaťod summer71 » Uto Júl 05, 2016 2:19 pm

1. Aké máte zatiaľ pocity z miesta, na ktorom ste sa ocitli?
Staré, opustené, vyzerá to akoby sme boli v nejakej pivnici, ťažko povedať, či je deň a či noc, slnko sem nesvieti, keď som sa zobudila, ani som nevedela, aký je deň alebo čas, všetko sa odohralo tak rýchlo. Najskôr večera a potom... som sa zobudila zatvorená v izbe (alebo v cele?). Nebola som zvyknutá na nejaký luxus, náš byt bol jedným z lacnejších, ale mali sme tam poriadok, ale v porovnaní s týmto... Keď som otvorila oči, myslela som si, že je to vtip, že o chvíľu otvorí dvere mama alebo hocikto, ale nechápala som tomu. Najhoršie na tom je, že neviem, na čo som tu, čo so mnou plánujú robiť... Ani neviem, či ma vôbec niekto vonku hľadá, nemala som veľa priateľov, ktorí by sa často pýtali, ako sa mám, všetko boli len krátke známosti, na nikoho som sa nemohla spoľahnúť. Ani žiadnu trvalú prácu som nemala, ledva som dotiahla strednú školu, môj život je jeden veľký chaos, ani neviem, prečo som od matky neutiekla. Párkrát som aj bývala s priateľmi, ale nič dlho nevydržalo a tak som sa vrátila k nej, teraz vidím, že to nebol najlepší nápad. Možno bude predsa len lepšie, ak tu zostanem, aj tak ma nikto vonku nehľadá...

2. Aký máte názor na to za akých podmienok ste sa sem dostali (z príbehu o vás)?

Nemôžem uveriť tomu, akým hnusným spôsobom sa ma matka zbavila... ale to všetko kvôli jej novému "objavu". Ona sa bude mať dobre, ja jej budem len zavadzať... ale takto? Stačilo povedať, a zmizla by som jej z očí, dokonca som si už niečo aj našetrila na nový byt, aby som od nej bola čo najďalej, no asi sa bála, že budem za ňou chodiť žobrať o peniaze, alebo toho jej snúbenca.

3. Ako na vás pôsobí Mary Jane?
Zatiaľ neviem, čo má s nami v pláne, ale v jej očiach vidno, že nič dobré to nebude. Pôsobí chladno, odmerane, možno bola niekedy zranená alebo jej niekto ublížil a preto ju baví, ak môže vidieť ostatných ľudí trpieť a ubližovať im.

4. Napíšte krátke pokračovanie ako prebiehal nasledovný deň, prípadne pár ďaľších dní.
Celú noc som nespala. Nebola som zvyknutá na pohodlné postele, ale toto bol des, celú noc som premýšľala nad tým, čo tu vlastne robím a ako to, že som skončila práve na takomto otrasnom mieste. Možno som si to zaslúžila. Možno je lepšie, ak som tu, aj tak nikomu nechýbam, vlastná matka sa ma chcela zbaviť a napokon sa jej to aj podarilo. Dievčatá pri večeri spomínali, že chcú vymyslieť nejaký plán na útek, keď to bude v mojich silách pomôžem im, ale ja ani nemám kam ísť. V tú noc ma napadali všelijaké myšlienky.
Z úvah ma prebrala nejaká sestra, ani neviem jej meno, z ničoho nič vošla do izby a zakričala: "Atwoodová, prehliadka! Pohnite sa, nie ste tu jediná!"
"Hmm, prehliadka, mala by som byť úplne zdravá, nič mi predsa nie je, pošlú ma preč?" pomyslela som si. No neviem prečo, toto mi neprišlo ako miesto, z ktorého by pacientov len tak púšťali, mala som z toho zmiešané pocity.
Pomaly som sa teda presunula z postele cez dlhú chodbu až do nejakej ambulancie. Počas toho, ako som kráčala bolo z izieb počuť všelijaké výkriky, náreky, začala som sa báť.
Doktor vyzeral ako z hororu, aj celá jeho vyšetrovňa, povedali mi aby som si sadla do kresla, bolo to ako staré zubárske kreslo a zobrali mi krv.
"Au, to bolí" sestra do mňa vrazila ihlu akoby som bola vec a nie človek, ani sa na mňa nepozrela. Začala som byť malátna, keď konečne ihlu vytiahla, uľavilo sa mi, chytila som si ranu, ale aj tak tam budem mať určite modrinu. Snažila som sa obzerať po miestnosti, či niečo nespoznám, ale žiadne z nápisov mi nič nevraveli. Po chvíli ku mne podišiel doktor, zasvietil mi do očí, po celú dobu bol však ticho.
"Čo si myslíte, že nájdete? Ja som predsa úplne zdravá!"
Na to odvetil: "O tom rozhodujeme my, zdravých pacientov neprijímame."
"Čo to má znamenať?" začudovala som sa, no všimla som si, ako sa sestra nechutne uškrnula a chystala nejakú injekciu, ktorú mi neskôr podala.
"Čo to..." ani som nestihla dopovedať, už sa mi zatvárali oči.
"Za to, že ste taká kľudná, vaše trápenie čoskoro ukončíme. Ste perfektná na testovanie môjho nového lieku, dlho som hľadal niekoho ako ste vy, už sa nemusíte ničoho báť," rozprával doktor, kým som zaspávala. Neviem, čo mi dali, ale bol to skvelý pocit zaspať... No keď som sa zobudila, ležala som pripútaná na posteli.

5. Oblečte vašu lady podľa toho, ako si ju predstavujete keď sa prvýkrát prebudila v liečebni.

Zobudila som sa v akomsi starom pyžame, pri tom si vôbec nepamätám, ako som sa do neho dostala. Aj tie topánky boli staré, akoby ich predomnou malo obutých už viacero pacientov.
Obrázok
Obrázok

DOPLNKOVÉ ÚLOHY
6. Len v prípade ak ste čítali príbehy aj zvyšných báb ktorý príbeh sa vám páčil najviac a ktorý naopak najmenej :)?
Ťažko povedať, ktorý sa mi páčil najviac a ktorý najmenej, každý je dobrý svojím vlastným spôsobom a som zvedavá, ako sa bude situácia každej z nás vyvíjať.
Naposledy upravil summer71 dňa Pia Júl 08, 2016 11:22 am, celkovo upravené 1
Summer D.
summer71

Poslaťod enny » Uto Júl 05, 2016 9:32 pm

1. Aké máte zatiaľ pocity z miesta, na ktorom ste sa ocitli?
Keď som sa zobudila v nejakej ošarpanej smradľavej cele, zľakla som sa.Vypadala ako väzenská cela, hoci som vedela, že určite to bude nejaká liečebňa.Myslela som si, že keď zistia, že som sa prebrala, pustia ma-veď som predsa v poriadku.Aké však bolo moje prekvapenie, keď sme šli na večeru a zistila som, že je to psychiatrická liečebňa.Postupne som si začala uvedomovať, že tu nie som náhodou a že tu dávajú tých, ktorých sa chcú navždy zbaviť.Ľudia- teda vedenie- zapôsobili na mňa ešte horším dojmom.Začala som prepadať zúfalstvu, ale potom ma napadlo, že to je vlastne ich cieľom- vyvolať v nás strach a tak nami môžu manipulovať.To teda nie! Po rozhovore s dievčatami som bola presvedčená, že keď budeme držať spolu, tak sa nám z tohto pekla podarí určite dostať.
2. Aký máte názor na to za akých podmienok ste sa sem dostali (z príbehu o vás)?
Viem prečo na mňa Adamovi rodičia ušili túto búdu.Chceli sa ma zbaviť, lebo si mysleli, že keď Adamovi natlačia do hlavy klamstvá o mne a vymyslia si, že som napr. odišla s iným a sfalšujú napr. aj nejaký list v mojom mene preňho na rozlúčku, že Adam sa už za mnou ani neobzrie a bude spolu so Susan. Neviem ale jednu vec, ktorá mi stále hlodá dušu- či v tom náhodou nemá prsty aj samotný Adam. Či som nebola len nejakou návnadou, ak chodil so Susan a niečo v ich vzťahu zaškrípalo, chcel v nej takto prebudiť žiarlivosť...potom, keď dosiahol svoj cieľ, potreboval sa ma zbaviť tak, aby ma už nikdy nemal na očiach....och, aká som nešťastná práve pre toto podozrenie.Vždy som bola odstrkovaná spolužiakmi, vybudovala som si nedôveru voči všetkým, no časom Adam zo mňa urobil inú osobu- dôverujúcu, šťastnú....bojím sa, že až naivku- že som mu hlúpo dôverovala. Veľmi dúfam, že nie, potrebujem si zachovať aspoň naňho pekné spomienky.....
3. Ako na vás pôsobí Mary Jane?
Mary Jane vyzerá veľmi ambiciózna, pyšná a egocentrická.Keďže predtým taká nebola, určite sa v jej živote odohralo čosi hrozné, čo ju zmenilo.Možno sa mi podarí preniknúť túto jej tvrdú škrupinu a dostať sa k jej srdcu, jej príbehu...možno vo vnútri nie je taká, aká sa zdá byť navonok.... ;)
4. Napíšte krátke pokračovanie ako prebiehal nasledovný deň, prípadne pár ďaľších dní.
Keď som sa po večeri vrátila na izbu, mala som zmiešané pocity.Všímala som si ľudí, ktorý sú tu dlhšie a všetci mali v tvári neurčitý výraz,kalné oči...pripadali mi niečím nadopovaní.Okrem toho na slovo poslúchali Mary Jane.

Obrázok
Len 3 nové dievčatá vyzerali normálne, hoci všetky boli vystrašené a prekvapené, vlastne ako aj ja.Doplo mi, že čo najskôr musíme odtiaľ vypadnúť, inak to s nami dopadne podobne.Najskôr som chcela zistiť, či tu máme voľnosť pohybu-aspoň v rámci budovy a ako je objekt strážený.Vybrala som sa teda na prieskum.Na chodbe nebol nik, tak som pokračovala najskôr do podkrovia, keďže sme boli na 3 poschodí (čo keby sa dalo ujsť cez strechu a po hromozvode dolu- ak tu nejaký je :lol: ) Boli tam len jedny dvere, zarazilo ma však, že boli úplne nové na rozdiel od celej budovy.Dokonca mali bezpečnostnú zámku.Nedali sa otvoriť, no cez kľúčovú dierku to vyzeralo na laboratórium." Načo to tu komu je? "pýtala som sa v duchu, no našťastie som netušila tú hroznú pravdu, ktorú sme zistili o pár dní neskôr :evil:

Obrázok
Hore sa nedá, skúsim to teda dole, pomyslela som si, no vedela som, že tam stretnem viac prekážok.Na druhom poschodí boli ubytovaní ďalší pacienti, no asi ťažší, ležiaci, ako sa mi zdalo spoza dverí podľa ich stonov a blúznenia...
Na prvom poschodí boli "apartmány" našich väzniteľov, bolo tam čistejšie a trochu zachovalejšie ako na ostatných poschodiach.Spoza jedných dverí som počula hlasy, nedalo mi, aby som nepočúvala. Rozprával mužský hlas: "...treba dať našim mačičkám...veď aj ony potrebujú žrať!Ha-ha-hááááááááá" Smiech sa miešal aj ženský-asi doktor s Mary-Jane, pomyslela som si.Tak oni tu chovajú aj mačičky-no tón ich reči sa mi nepáčil !Čo to dávajú žrať tým mačkám? Zas mužský hlas: sestra, choďte dať oblbovačku tým novým, aby nám tu nesnorili-zajtra sa na nich bližšie pozriem! Vtom sa prudko rozleteli dvere, ledva som stihla uskočiť a zbehnúť dolu schodišťom, keďže sestra mala ísť hore a tam by ma musela zbadať.
Dolu si ma v prítmí nevšimla a ja som si uvedomila, že sa musím ponáhľať a nenápadne sa potom dostať hore, aby si nevšimla, že som preč.Moje dvere boli úplne posledné a tak som sa rýchlo chcela pozrieť dole.Boli tam už len pivnice, vlhkosť a potuchlina mi udreli do nosa.Videla som, že chodba sa delí na viac ramien, teda to tu nestihnem preskúmať.Už som sa chcela pobrať hore, keď ku mne doľahol z blízkej chodby čudný zvuk- akoby lámanie kostí a akýsi sykot. Šla som teda trochu ďalej a ostala som stáť ako primrazená: do očí sa mi dívali dva páry zelených chladných očí divých šeliem!

Obrázok
Bol to párik tigrov, ktorí chrúmali kosti...to, čo ohrýzali, malo veľkosť ľudskej nohy! Premkla som naprázdno a mala som pocit, že omdliem.Boli za mrežami, ale vyzerali nebezpečne.Tak to boli tie mačičky o ktorých sa rozprávali.A to, čo žrali...rýchlo som tú myšlienku zatlačila do úzadia.V tom sa ma zozadu dotkla čiasi ruka- od ľaku som vykríkla! Bola to Mary- Jane, ktorá už zistila moju neprítomnosť. Zahľadela sa chladnými, ľadovými očami do mojich a povedala: " Ták, tu je naša stratená pacientka.Naše mačičky si objavila veľmi rýchlo!" Zakoktala som: " ja, ja -ja som len hľadala záchod"
"Tak záchod v pivnici...podľa mňa tu skúšaš sliediť!"-a nemilosrdne sa zabodla do mojich očí: "postarám sa, že sa to stalo naposledy! Inak naše mačičky čoskoro dostanú výdatnú večeru!!!" Musím oznámiť doktorovi, že jedna horlivá pacientka už stihla odhaliť naše tajomstvo. Veď on sa už postará, aby si ho nestihla rozšíriť ďalej! " -vykríkla a ťahala ma do jeho pracovne. Doktor sa blížil ku mne s nejakou vreckovkou.Bránila som sa z celej sily, ale podarilo sa mu ju priložiť mi k nosu a všetko okolo mňa sa ponorilo do tmy...
5. Oblečte vašu lady podľa toho, ako si ju predstavujete keď sa prvýkrát prebudila v liečebni.
zobudila som sa v nejakých zdrapoch a na nohách som mala rozťahané žabky.Bola som veľmi strapatá a vyplašená...

Obrázok
6. Len v prípade ak ste čítali príbehy aj zvyšných báb ktorý príbeh sa vám páčil najviac a ktorý naopak najmenej :)?

Najviac sa mi páčil príbeh Amelie, no ale všetky ostatné sú tiež zaujímavé.Ja by som nedokázala vymyslieť ani 2 rôzne príbehy, takže klobúk dolu... :D ;)
enny

Ďalší

Späť na Módna Aréna

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť