Čarovná krajina

Obrázok

Čarovná krajina

Poslaťod Evinka » Štv Sep 15, 2016 11:59 am

Ahojte.. už dlho nebola žiadna hra, a aj keď sa niečo vytvorilo, nemalo to dlhu životnosť :( Ak by ste mali záujem sa pripojiť do čarovného sveta plného Mágie a kúzel, budeme radi ak sa k nám pridáte. Hra je síce už čo to rozbehnutá, ale nové tváre na zamiešanie deja vždy prídu vhod :)

Obrázok

Ak sa chcete prihlásiť napíšte:

Meno postavy
Vek
Schopnosť (najlepšie nejakú čo ešte nebola použitá)
Rasa (čarodejnice alebo elfky) - preferujeme carodejnice :D
Vlastnosti
Stručne info o postave

Príbeh nájdete na našej stránke http://myself-forever.wixsite.com/klub/carovna-krajina

Tešíme sa na vás :)
My lady is: Evinka
Evinka

Re: Čarovná krajina

Poslaťod enny » Štv Okt 13, 2016 8:07 pm

Meno postavy : Samira Freemont
Vek: 19
Schopnosť (najlepšie nejakú čo ešte nebola použitá): keď si pomyslím na niekoho, vo svojom vnútri ho uvidím v reálnej situácii-čo robí, cíti, dokonca aj na čo myslí ( ak sa to nehodí, vymysli mi prosím niečo iné, nič ma nenapadlo)
Rasa : čarodejnica ;)
Vlastnosti- milá, rada pomáha, trochu samotárska, ...
Stručne info o postave- žije doma s prísnym otcom a 2 bratmi, prísne ju strážia aby sa s niekym nezaplietla. Študuje na vš antropológiu a tam sa spozná s chlapcom... on má problémy , dostáva výhražné listy... ona to na diaľku zacíti, no nemôže mu pomôcť, keďže má domáce väzenie. Rozhodne sa utiecť...
enny

Poslaťod LadyAmalthea » Pon Aug 07, 2017 6:07 pm

A ako krasne nam to aj po takej dlhej dobe ide :) S mensimi zmenami. Este ze to nie je len par kapitol. Som zvedava, ktore cislo kapitoly bude to zaverecne...
Lady Amalthea
klub Fenix girls
LadyAmalthea

Poslaťod LadyAmalthea » Pon Aug 07, 2017 6:17 pm

Tak Carovna krajina ma za sebou viac ako rocnu zivotnost, za sebou vesele ale aj smutne kapitoly. Nastali zmeny, ale dej stale pokracuje dopredu. Som zvedava, ktore cislo bude to konecne s velkym FiNaLe :)
Lady Amalthea
klub Fenix girls
LadyAmalthea

Poslaťod LadyAmalthea » Pia Aug 11, 2017 4:36 pm

Som rada sucastou carovnej krajiny. Piseme ju uz vyse roka a coskoro sa dufam dostaneme do jedinecneho zaveru. :)
Skvela prilezitost na relax a odreagovanie :)
Pridte si aj vy precitat pribeh o carodejnikoch a elfoch a verim, ze si tam najdete svoju oblubenu postavu.
Pekny vecer
Lady Amalthea
klub Fenix girls
LadyAmalthea

Poslaťod Evinka » Pon Aug 14, 2017 5:58 pm

Amal moja, tri po sebe iduce prispevky s podobnym obsahom :D :D .. ale nie, som rada ze ti schvalili, zachvilu uz budes moct pridavat ako samostatna jednotka hihi :D

čo sa týka našej čarovnej krajiny, dnes je to už šestnásť kapitol, ktoré uzreli svetlo tohto sveta. Životné udalosti našich hrdiniek nás sprevádzajú už vyše roka a určite si mnohé z nás k nim vybudovali istú citovú väzbu hihi :D :) Ak by ste chceli nazrieť do víru mágie a kúziel, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou dievčat, určite sa zastavte na našom webe: http://myself-forever.wixsite.com/klub/carovna-krajina

malý, ale naozaj veľmi malý zlomok z našej poslednej kapitoly :)

“Ďalší nekonečný deň”, povzdychla si Amelia.
“Hm.. tak z toho usudzujem, že ani tvoje dnešné vyučko nebolo práve najlepšie”, zasmial sa a pritiahol si ju k sebe bližšie.
“Nebolo, to mi ver, ale mám aj niečo pozitívne. Večer ideme na Joshovu párty a okrem toho, má pre nás Maddie nejaké prekvapko”, žmurkla naňho a Adam nadvihol obočie.
“Takže Josh? Akosi pričasto ho spomínaš”, utrúsil, načo sa Amelia musela zasmiať a trochu sa od neho odtiahla.
“Ale nepreháňaj”, potriasla hlavou a pokračovala. “A čo Aurora? Mala dnes dostatočne hlboký výstrih?”, poznamenala a Adam si plesol dlaňou po čele.
“Okej, vzdávam sa…”, odvetil a rezignovane zdvihol ruky. Amelia ho znovu objala a venovala mu rad bozkov.
“Len si robím srandu, neboj sa.” Vonku práve začalo pršať a tak sa mnohí študenti presunuli k telke. Ako prvý tam už samozrejme sedel Logan na svojom tradičnom miestečku. “Ten už to kreslo musí mať dokonale vytvarované”, pomyslela si Amelia a spolu s Adamom sa posadili na gauč.
“Doriti! Toto čo je?!”, vyhŕkol po chvíli Josh, keď sa pripojil do miestnosti. Ostatní na neho nechápavo pozreli. “Prší! A ak okamžite neprestane, tak to do večera nevyschne”, skonštatoval nahnevane, pretože vidina jeho párty sa týmto pomaly vytrácala.
“No a čo. O to väčšia sranda, no nie?”, utešoval ho Logan. “Ponúka ti to nové možnosti, napríklad miss mokré tričko, hm?”, zasmial sa a opäť obrátil pozornosť na obrazovku. Josh sa nad tým na sekundu zamyslel, potom len spokojne prikývol a tiež sa usadil v jednom z kresiel. Ameliu natoľko zaujal film, že si ani nevšimla Logana, ktorý bol na odchode a Adama, ako jej niečo hovoril.
“Prepáč, nepočúvala som ťa”, trochu previnilo sa usmiala.
My lady is: Evinka
Evinka

Poslaťod Ninna » Pon Aug 14, 2017 6:52 pm

A uz sa coskoro zacne pisat 17ta kapitolka :) A zacne to byt poriadne napinave :) Tak nevahajte a ked budete mat cas, nazrite do nasej Carovnej krajiny :) Mozno vas okuzli :)
Ninna
Ninna

Poslaťod Ninna » Pon Aug 14, 2017 6:55 pm

A tesim sa, ze nasa hra ma taku dlhu zivotnost :) Vyse roka... a ze nas to stale bavi :)
Ninna
Ninna

Poslaťod Ninna » Pon Aug 14, 2017 7:02 pm

Ano, Amalka, ide nam to super a pevne verim, ze to dotiahneme do obrovskeho finale, ktore sa pomaly blizi :)
Ninna
Ninna

Poslaťod Ninna » Pon Aug 14, 2017 7:04 pm

Ano, toto je jeden z tych vtipnejsich prispevkov :) Nie vsetky su vsak take vesele... mnohe su aj dost dramaticke a uplakane :D
Ninna
Ninna

Ďalší

Späť na Módna Aréna

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť