Cruel Intentions

Obrázok

Cruel Intentions

Poslaťod Veronika4495 » Pia Júl 28, 2017 3:15 pm

Cruel Intentions

Každý človek je obklopený ľuďmi, no môžme ich skutočne nazývať priateľmi?

Niektoré známosti dokážu byť skutočne veľmi nebezpečné a niekedy si nemôžeme byť istý ani najlepším priateľom, či priateľkou...Každý z nás ukrýva určité tajomstvá, no je možné, že niektoré z nich môžu byť také príšerné, že ich odhalenie môže priniesť niekomu dokonca smrť?

V hre Cruel Intentions je všetko možné a nemôžete veriť ani vlastnému tieňu...

Obrázok
Naposledy upravil Veronika4495 dňa Uto Aug 01, 2017 9:27 am, celkovo upravené 3
Na LP: Veronika4495
Veronika4495

Re: Cruel Intentions

Poslaťod Veronika4495 » Pia Júl 28, 2017 3:15 pm

POSTAVY

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok
Veronika4495

Poslaťod Veronika4495 » Uto Aug 01, 2017 6:32 am

Vedľajšie postavy

Obrázok

Obrázok

Obrázok
Naposledy upravil Veronika4495 dňa Uto Aug 01, 2017 9:53 am, celkovo upravené 3
Veronika4495

Poslaťod Veronika4495 » Uto Aug 01, 2017 7:17 am

Úvod

,,Vrahyňa! Vrahyňa!“ pri tých slovách sa Kate strhla zo sna celá mokrá a srdce jej búšilo ako divné. Tento istý sen ju prenasledoval už veľmi dlho a vlastne sa odvtedy poriadne ani nevyspala. Aj teraz sa nachádzala v nemocnici, kde pracovala ako lekárka a zdriemla si len na chvíľku na lekárskej izbe, ale tento sen ju aj tak dostihol. Kruhy pod očami prezrádzali, že si už veľmi dávno neoddýchla. Napriek tomu Kate vstala a rozhodla sa, že sa radšej vráti na oddelenie aby zahnala myšlienky na to čo ju už tak dlho prenasledovalo.
Obrázok
...
,,Teraz sa pýtam vás Dawn Forbes, beriete si tu prítomného Patricka Houghta za právoplatného manžela?“
,,Áno, beriem.“
Povedala rozhodne Dawn a usmiala sa na Patricka.
Dawn mala odjakživa všetko po čom túžila, jej otec bol veľmi bohatý a vplyvný muž, Dawn bola vždy obľúbená a manželstvo s Patrickom malo jej šťastie len zavŕšiť. Bola presvedčená, že práve teraz sa začína najkrajšie obdobie v jej živote s mužom, ktorého nadovšetko milovala.
Obrázok
...
,,Ahoj.“ pozdravila Zoe Nikki a tá ju odzdravila.
Zoe Zuckerberg. 23 ročné dievča, poznačené minulosťou. Do mestečka prišla len pred pár dňami a doteraz sa stihla zoznámiť len s Nikki, keďže si prenajala byt v blízkosti jej domu. Aj teraz spolu sedeli v parku na lavičke obe zamyslené a ponorené vo svojich myšlienkach. Zoe môže všetkým pripadať ako večne usmiate a milé dievča, no za svojim úsmevoch schováva niečo, čo nemá zatiaľ nikto zistiť. Jej úmysel prečo sa ocitla práve v tomto mestečku je jasný. Jej srdce túži po pomste a tá bude vykonaná až keď žena, ktorú z celého srdca nenávidí posledný krát vydýchne...
...
Nikki nedávno dokončila školu a nastúpila ako lekárka do nemocnici, kde sa spoznala, so svojou terajšou priateľkou Kate. V minulosti však mala oveľa lepšiu priateľku, Ninu. Aj keď Nikki bola o 2 roky staršia rozumeli si, akoby boli sestry. V škole si vždy vzájomne pomáhali a podporovali sa, chodili spolu všade, kde to len bolo možné, no všetko sa zmenilo, keď sa do mesta nasťahoval mladý a pohľadný Ian Gray. Tento jeden muž dokázal zničiť také silné priateľstvo, aké má len málo kto.
Teraz Nikki sedela na lavičke spolu so Zoe.
Obrázok
,,On ma nemiluje.“ Povedala smutne Nikki, no Zoe sa tvárila, že má iné problémy.
,,Počúvaš ma vôbec?“ opýtala sa jej Nikki.
,,Prepáč, nad niečim som sa zamyslela.“
,,Žijeme spolu už takmer rok, všetko bolo skvelé, až kým sa nevrátila ona. Nenávidím ju! Nechcem aby tu bola.“
,,To sa dá vždy nejako vyriešiť.“
povedala tajomne Zoe a potom obe dievčatá opäť stíchli a ostali ponorené vo svojich myšlienkach.
Obrázok
...
,,A som späť, konečne domov,“ povedala si Nina keď sa po takmer roku vrátila do mesta. Odkedy sa rozišla s Ianom odišla na cesty a spoznávala nové štáty. Musela odísť, nedokázala tam ostať. Nedokázala myslieť na bolesť, ktorú prežila. Bola taká šťastná, no zrazu bolo všetko preč. Ian ju nadobro opustil a znenávidel. Bola si však istá, že v tom všetkom, čo sa odohralo má prsty Nikki. Vždy videla, žiarlivosť v jej očiach a preto bola presvedčená, že v tom, čo sa odohralo má prsty ona a teraz keď konečne nazbierala dostatok síl sa vrátila do mesta pripravená zistiť pravdu a zničiť život Nikki, tak ona to ona pred mesiacmi spravila jej.
V jej očiach už nebolo dobro ako kedysi. Bola tam len nenávisť a odhodlanosť urobiť čokoľvek bude treba.
Obrázok
...
,,Mali by sme s tým prestať Tate!“ povedala Connie.
,,Drž hubu! Aj tak sme v tom už až po uši a teraz z toho nevycúvame! Nezabúdaj, kto ti pomohol, keď si bola na ulici sama a bez všetkého. Už nikdy ťa nechcem počuť odporovať mi!“ povedal Tate.
Obrázok
Connie sa zľakla. Opäť sa v ňom prebudil ten Tate, ktorého tak nenávidela. Bála sa ho, no zároveň ho neprestávala milovať. Bol to paradox, že človek, ktorý ju tak desil, ju niekedy ako jediný dokázal upokojiť. Mal v sebe dve tváre, niekedy dokázal byť citlivý a láskavý, inokedy sa z neho stávalo monštrum, ktoré tak nenávidela, no pravdou bolo že jej pomohol a že nikoho iného nemala. Namočil ju však do vecí, ktoré sa jej nepáčili...Drogy, krádeže....zavrela oči na viac toho radšej ani nechcela spomínať.
,,Vezmi jej tú tašku a vypadni von. Ja sa tu o to postarám!“
,,Čo jej chceš urobiť?! Tate neublížiš jej! Peniaze máme vypadnime!“
,,Čo som ti pred chvíľou povedal? Vypadni a drž už hubu!“

Obrázok
Connie bolo do plaču no vedela, že odpor je zbytočný. So slzami v očiach a hnevom vyšla von, nastúpila do auta a čakala na neho. Niekedy by najradšej odišla, nemala však kam ani za čo a napriek všetkému ho milovala a práve za to sa nenávidela, lebo vedela, že tento vzťah je totálne zvrátený a chorý. Bola až priveľmi dobrá na to aby vedela, že tento muž predstavuje pre ňu skazu napriek tomu to nedokázala zmeniť.
...
Bol večer a Kate sa konečne skončila služba v nemocnici. Kráčala unavená k svojmu autu v podzemnej garáži, keď začula divný zvuk.
Obrázok
,,Je tam niekto?“ opýtala sa, no odpoveďou jej bolo len hrobové ticho. Povedala si, že je asi len prepracovaná, no napriek tomu pridala do kroku. Keď prišla k autu ostala chvíľu stáť ako obarená. Na prednom skle bol krvou napísaný nápis. ,,Vrahyňa“ a pod tým lístok. ,,Život za život!“
Kate rýchlo v panike vybrala kľúče od auta, nastúpila a naštartovala, keď v tom uvidela pred autom siluetu v čiernom, ktorá sa približuje a potom zaznel výstrel...
...
Obrázok
Svadobná hostina bola v plnom prúde, keď zrazu Patrick niekde zmizol.
,,Nevideli ste niekde Patricka?“ opýtala sa Dawn s miernymi obavami, no nikto ho nike nevidel. Dawn si podvedome siahla na brucho. Už 6 týždňov bola tehotná a v tento deň to chcela Patrickovi povedať, no teraz mala zlú predtuchu...
...
,,Je po ňom.“ povedal nejaký chlap Patrickovi a k nohám sa mu zviezlo telo mŕtveho muža, Patrickovho svokra.
,,Išlo to veľmi hladko, teraz keď starý otrčil kopytá, ostáva mi zbaviť sa už len mojej ženy a konečne budem mať všetko čo som kedy chcel.“
Obrázok
,,Aj ju môžeme odpraviť hneď.“
Povedal muž zlomyselne.
,,Nie, ešte nie. Zišlo by sa mi to všetko poistiť dedičom, ale okrem toho ju budem ešte potrebovať aby mi podpísala nejaké papiere. Musím byť ešte chvíľku trpezlivý...“
...
Patrick sa vrátil do sály a Dawn sa k nemu rozbehla.
,,Patrick, kde si mi zmizol, mala som taký strach.“
Patrick na ňu pozeral kamennou tvárou.
,,Dawn, musím ti povedať niečo strašné. Tvoj otec...je mŕtvy.“
Obrázok
Dawn počula tie slová no nechápala zdalo sa jej všetko také nereálne a vzdialené. Potom už len počula nejaké hlasy okolo seba a viac nevnímala, pretože stratila vedomie...Jej svadobný deň sa zmenil na nočnú moru.
...
Obrázok
Hayley sa túlala nocou. Po tom čo s za posledné mesiace vytrpela nemala spočiatku chuť ani žiť. Najskôr sa takmer vydala, potom otehotnela, jej nastávajúci ju väznil zavretú v jednej izbe a keď konečne ušla, prišla o dieťa následkom toho zlého zaobchádzania. Prebudila sa v nemocnici zničená a vyslabnutá, no jej peklo neprestávalo. Keď vtedy otvorila oči, videla pred sebou stáť ozajstného netvora.
,,Dobré ránko Hayley.“
Hayley chcela kričať, ale nevládala. Čudovala sa, že sa tu ukázal práve on, väčšinou posiela svojich kumpánov. Odpojil ju od infúzie, ktorá jej tiekla, vzal na ruky a odniesol preč. Prebrala sa v tmavej cele, kde opäť strávila ani presne nevie koľko času ale určite to boli dlhé mesiace týrania. Všetko toto ju nezvratne poznačilo a chvíľka nepozornosti spôsobila, že sa teraz konečne ocitla na slobode. Teda ak to tak vlastne môže nazývať, keďže on má svojich ľudí všade. Bola však odhodlaná nebyť už taká naivná ako pred rokmi. Je len jedna možnosť buď prežije ona, alebo on dovtedy nebude mať pokoj. A Hayley mala v pláne predtým zabiť všetkých jeho príbuzných, priateľov aj všetkých, ktorí s tým netvorom majú niečo spoločné aj keby nakoniec mala sama zomrieť...
...

VAŠE ÚLOHY

Ahojte, tak na začiatok napíšem, že je vás viac ako som predpokladala, preto je ťažké písať pre každú z vás príbeh, ktorý by bol zaujímavý a preto sa ani toľko nemôžem rozpisovať. Toto bolo len také úvodné kolo aby sa bolo od čoho odraziť preto tu toho bolo možno naozaj pomenej :) Úlohu sa snažte pridať čím skôr, ale tak najneskôr do 11.8. nech stihnem ešte niečo napísať. Pekný deň :)

1. Aký máte názor na vašu postavu a situáciu v ktorej sa ocitla?
2. Ktorá hlavná postava vám je najsympatickejšia a ktorá najmenej?
3. Ktorý príbeh vás zatiaľ zaujal najviac?
4. Aký názor máte na Patricka a na Tata.
5. Oblečte vašu lady podľa toho v akej situácii sa nachádza v hre.
6. Napíšte krátke pokračovanie vášho príbehu, stačí v bodoch. Táto úloha je nepovinná ale napíšte popredu, či ju pridáte aby som mohla písať :)
Naposledy upravil Veronika4495 dňa Str Aug 02, 2017 7:08 am, celkovo upravené 1
Veronika4495

Poslaťod Evinka » Uto Aug 01, 2017 10:39 pm

Keďže dievčatá Ninka a Amalka este nemaju potvrdene ucty na fore a vdaka neschopnosti vedenia tychto stranok to bude asi nejaky cas trvat, pridavam ich prispevky zatial cez moj ucet :)

Ninna

Moja postava Dawn sa mi veľmi páči, zápletku má veľmi zaujímavú, čiže dej sa dá veľmi dobre rozvninúť :) Len som trochu zmätená… aké má vlastne priezvisko? Forbes, Hought alebo James? :) Ja by som bola za Forbes, aj keď sa vydala, ak to nebude prekážať <3

Najsympatickejšia mi zatiaľ príde asi Connie, keďže sa bráni Tatovým šialeným činom. A ešte Hayley… podľa mňa to bude s ňou ešte veľmi zaujímavé, rovnako ako s Connie. A najmenej sympatická mi príde asi Nina, vyzerá na poriadnu mrchu :) No veď uvidíme :)

Páči sa mi tajomno, ktoré sa vznáša na postavou Zoe, taktiež Kate má zaujímavý príbeh (som zvedavá, kto po nej vystrelil :))

Keďže Patrick je manželom mojej postavy, myslím, že sa mám načo tešiť, že Dawn kvalitne osladí život :D Je to pekný kvietok, ktorý si ide za svojim, očividne aj cez mŕtvoly. Je ambiciózny, ale bezcitný a do hĺbky duše prehnitý.
Tate je zasa jednoducho psychoš :D Connie to s ním určite nemá ľahké a som zvedavá, čo s jeho schizofréniou bude robiť… či sa ho pokúsi zachrániť, alebo ho opustí. Podľa mňa sa jej Tate len tak nevzdá a urobí všetko preto, aby si ju pri sebe udržal.

Obrázok

6. Napíšte krátke pokračovanie vášho príbehu, stačí v bodoch. Táto úloha je nepovinná ale napíšte popredu, či ju pridáte aby som mohla písať
Dawn sa nevie zmieriť s faktom, že jej milovaný otec, ktorý ju celý život chránil a bola pre neho jeho jedinou princeznou je mŕtvy. Jej matka ich opustila, keď mala 5 rokov, odvtedy o ňu nejavila záujem. Pitva prehlásila, že umrel na infarkt, čo ale nebola pravda, ale toto zariadil ich spoločný priateľ Nathan Hale (27), ktorý pracuje v miestnej nemocnici ako lekár a mal kontakty na správnych, no nekalých miestach. Bol svedkom aj na ich svadbe, kontrétne Patrickovi. Pomáha mu s plánom, ako zničiť Dawn, ale začína k nej cítiť niečo, čo nečakal a začína mu to krížiť plány. Zamiloval sa a zrazu mu je Patrickove správanie a plány proti srsti. Dawn s ním má veľmi dobrý vzťah, obľúbila si ho. Po tom všetkom ešte manželovi nepovedala, že je tehotná, stále plače a Patrickovi to lezie na nervy. Nechce nič podpisovať, jednoducho nejaví záujem o nič, ani o neho, čo ho štve. Vznikajú medzi nimi prvé hádky a Dawn sa cíti z jeho strany nepochopená a začína byť v ňom sklamaná, hoci ho veľmi milovala. Po pohrebe a dosť agresívnej výmene názorov, počas ktorej Patrickovi praskli nervy a strelil jej facku, ujde z domu. Keďže okrem Kate, ktorá mala ale nočnú, nemá nijakú blízku priateľku, pomocou mobilu sa spojí s Nathanom, s ktorým sa stretne u neho doma. S tehotenstvom sa napokon zverí jemu, je to práve on, čo jej poskytne oporu v ťažkých chvíľach, aj keď Dawn netuší, že aj on má prsty vo vražde jej otca spoločne s Patrickom…

Nathan
Obrázok
Naposledy upravil Evinka dňa Uto Aug 01, 2017 11:38 pm, celkovo upravené 3
My lady is: Evinka
Evinka

Poslaťod Evinka » Uto Aug 01, 2017 10:46 pm

Lady Amalthea

Aký máte názor na vašu postavu a situáciu v ktorej sa ocitla?
ZOE je v meste nová a okrem Nikki nikoho nepozná. Dôvod jej príchodu do mesta je ešte zahalené rúškom tajomstva. Určite to bude pre ňu nejaká bolestivá a tragická udalosť, ktorá v nej vyvolala hnev na neznámu ženu. Možno bude musieť ešte zistiť, o koho sa jedná.
Páči sa mi Dawn so svojou romantickou svadbou (aj keď sa to nakoniec zvrtne na tragédiu), ale aj Hayley so svojím ťažkým osudom. Najmenej sympatická z hlavných postáv je moja ZOE, ale my sa skamarátime :D a z vedľajších asi Patrik, lebo sa pretvaruje.

Mňa zaujal najviac príbeh Hayley. Uvidíme, čo sa jej stalo a prečo ju väznili.
Patrik je slizký had a Tata je schizofrenik.

Obrázok
6. Napíšte krátke pokračovanie vášho príbehu, stačí v bodoch. Táto úloha je nepovinná ale napíšte popredu, či ju pridáte aby som mohla písať.
Zoe pochádza z rodiny vojaka a učiteľky a už odmalička ju kamaráti volali Zizi. Je vytrvalá, trpezlivá, láskavá, priateľská, ovláda sebaobranu a pracovala ako počítačová expertka. Prácu nechala a prišla do tohto mestečka aj s fenkou zlatého retrievera Molly, aby zistila, kto zapríčinil smrť jej milovaného brata, ktorý bol jej spriaznená duša, keď cestoval z vojenskej základne späť domov. Po tragickej správe o jeho smrti sa v nej niečo zlomilo a zatúžila po pomste. To však chcelo čas a prípravu, preto sem prišla až po nejakej dobe.
Zoe vie len to, že nehodu spôsobila študentka medicíny, ktorá po ťažkej praxi v nemocnici šoférovala unavená domov. Na rozdiel od jej brata nehodu prežila a s o to väčším oduševnením sa pustila do zachraňovania ľudí. Keď zistí, že jej suseda Nikki pracuje v nemocnici, upriami na ňu svoju pozornosť a bude predpokladať, že to bola asi ona. Bola tou vodičkou ale v skutočnosti Nikki, alebo naopak Kate? To bude musieť ZOE zistiť v ďalšom príbehu.
Pred príchodom si zmenila meno na Zuckerman (ovplyvnená svojím povolaním), preto sa s priezviskom jej brata Zino a záznamami z autonehody nezhoduje. Aby sa o autonehode, ktorú nikto v mestečku nespomína, čo najviac dozvedela, začne pátrať v knižnici, v miestnych novinách, v nemocnici... a nabúra sa im do počítačovej siete. Pri pátraní narazí na rôzne nekalé praktiky, do ktorých je zamotaný Patrick, Tate alebo ďalšie postavy (možno miestny šerif alebo starosta). To ju môže dostať do problémov a nebezpečenstva.
Jej zlozvykom je mať pri sebe vždy paličku, s ktorou sa hrá, alebo ju drží v ústach. Tá v sebe skrýva čip, na ktorý si nahráva získané informácie. Komu skríži Zoe nakoniec plány?
Evinka

Poslaťod Evinka » Uto Aug 01, 2017 11:04 pm

Evinka

Connie nesie na pleciach ťažký osud po boku svojho priateľa Tatea, ktorý ju núti do nekalých a nezákonných vecí. Kradnutie jej už pomaly príde už ako bežná vec a v tomto smere stráca výčitky svedomia. Bere to ako spôsob privyrobenia si peňazí. Avšak stále sa drží svojich morálnych zásad a narozdiel od jej priateľa, nikdy by nedokázala ublížiť človeku - nikdy by nedokázala zabiť. Aspoň si to myslí...

Ťažko povedať, ktorá z postáv mi je najsympatickejšia, keďže sme sa o nich ešte tak veľa nedozvedeli a neprejavil sa tak ich charakter. Názor na jednotlivé ženy si vytvorím počas hry :)

Čo sa týka príbehov, každý ma niečo do seba. Som zvedavá na Zoe a jej detektívnu činnosť, na Dawn a jej vnútorný boj s jej zvráteným a podlým manželom. Takisto ma veľmi zaujal príbeh Kate, ktorá nachádza odkazy od neznámej osoby. Niekto na ňu niečo má a hoci má z toho Kate sama nočné mory, ešte sa len dostane do problémov.

Patrick a Tate sú si v niečom podobní avšak na druhú stranu odlišní. Obaja sú záporáci, bez ktorých sa samozrejme žiadny príbeh neobíde, avšak zatiaľ, čo Patrick kuje pykle proti vlastnej žene z vypočítavosti a chamtivosti za očakávania finálnej odmeny, Tate vyzerá, že je chorý, schizofrenik, má svoje svetlé aj tmavé chvíle. Ale teším sa jeho charakteru, mám rada psychošov a som zvedavá, ako sa to s ním napokon vyvrbí :D

rozhodovala som sa medzi lupičkov, no nakoniec som to pojala tematicky a zvolila som plameň, ktorý založil Tate pri úniku z budovy
Obrázok

6. Napíšte krátke pokračovanie vášho príbehu, stačí v bodoch. Táto úloha je nepovinná ale napíšte popredu, či ju pridáte aby som mohla písať :)
Connie sedela v aute a sledovala ako sa budova, z ktorej vychádzal Tate, pomaly stráca v plameňoch. Nechápala, ako to mohol urobiť, už zasa! Ich cieľom bolo len okradnúť staršiu ženu a privyrobiť si tak na živobytie. No jej drahý sa opäť rozhodol prevziať moc do vlastných rúk a uhasiť tak život ďalšiemu človeku. Keď Tate otvoril dvere auta, začula tlmený krik vychádzajúci z vnútra domu.
“Tate! Ešte nie je neskoro, stále jej môžeme pomôcť!” vyhŕkla Connie naliehavo no s ním to ani nepohlo. Jednoducho zabuchol dvere, pripútal sa na sedadle a pohľadom jej naznačil, aby naštartovala. “Ako môžeš byť taký bezcitný? Veď je to len nevinný človek! Nezaslúži si smrť! Peniaze máme, tak prečo?” jachtala a do očí sa jej tisli slzy.
“Myslím, že som sa vyjadril dosť jasne!” precedil pomedzi zuby no posledné slová už zdôraznil krikom. “A ak by ťa to zaujímalo, až taký nevinný človek to nebol! A teraz pohni, než nás tu niekto uvidí!” Connie stále nemohla uveriť tomu, čo sa práve odohralo a mala sto chutí vybehnúť z toho auta, aby zachránila ženu, horiacu v plameňoch. No nemohla. Jej milý by jej to nedovolil a navyše k tomu by jej to dal pocítiť na vlastnej koži. Z diaľky začuli blížiaci sa zvuk sirén a tak okamžite dupla na plyn a upaľovali preč. Celú cestu neprehovoril ani jeden z nich, až zaparkovali pred ich domom. Teda nebol to tak úplne ich spoločný domov, nájomné platil skoro celé Tate, keďže Connie nemala skoro žiadne peniaze. Do práce ju vziať nechceli, kvôli tomu, že nedisponovala žiadnym oficiálnym vzdelaním. Rodičov nepoznala, pretože sa jej vzdali keď mala päť rokov a poslali ju napospas životu. Istý čas sa jej ujala jedna žena, Adelaine, z miestnej chudobnej štvrti. Bola pomerne mladá, asi tridsať ročná a Connie si ju veľmi obľúbila. Hoci to jej oficiálne nebola ničím, starala sa o ňu ako o vlastnú dcéru a takisto ju aj Connie prijala, ako vlastnú matku. Bývali v slamoch, no napriek tomu im nechýbalo nič. Adelaine však trápilo, že ju nemôže poslať do školy, pretože na ňu nemala peniaze. No napriek tomu sa snažila dať jej len to najlepšie a tak ju sama učila základným vedomostiam a iným veciam dôležitých pre život. Naučila sa tak pretĺkať sa sama, vrámci možností sa aj vzdelávala návštevami v knižniciach, avšak aj napriek tomu, ju žiadny zamestnávateľ nebol ochotný zamestnať. Nebola hlúpa, na svoje pomery si viedla až veľmi dobre, no chýbal jej dokument, ktorým by preukázala svoju učenosť. Len hlúpy zdrap papiera, obyčajná byrokracia, ktorá by jej umožnila vstup do novej sféry. Mnohí sa spočiatku odvolávali na jej vek, keďže prácu sa snažila nájsť už od svojich 15tich rokov, iní ju hneď odvrhli na základe jej zničeného šatstva, ktoré prislúchalo jej nižším pomerom. Aby toho však nebolo málo, jej matku, ako ju už v tom čase nazývala, zabili, keď mala 18-násť. Našla ju ležať uprostred cesty vedúcej do ich chatrče, keď sa večer vracala z mesta. Ale nebola jediná, kto v ten deň umrel. Celá štvrť bola zničená, nezostala tam ani jedna jediná živá duša a Connie si bola istá, že keby bola v tom čase doma, určite by už bola mŕtva. Pár dní, týždňov, mesiacov sa potĺkala mestom ako bez duše, až kým nenarazila na Tatea. Bol k nej milý, pozorný a vďaka nemu mala opäť chuť žiť. Občas sa čudovala, čo na nej videl, pretože nepochádzali z rovnakých vrstiev a hoci ani on nepatril k tým najvyšším a najbohatším, i tak sa mal ďaleko lepšie ako ona. No napriek tomu sa k nej choval ako k seberovnej, dával jej lásku, nehu, pocit pochopenia a ona sa doňho bezhlavo zamilovala. Po čase jej dokonca navrhol, aby sa k nemu presťahovala a keďže Connie ani vlastný domov nemala, súhlasila. Avšak ich spoločné šťastie netrvalo veľmi dlho. Raz, keď sa Tate vrátil domov z práce sa všetko zmenilo. Už to nebol ten muž, ktorého poznala doteraz. Bol iný, chladný ako kus ľadu. Kričal na ňu, urážal ju, dokonca na ňu zdvihol aj ruku. Bola zničená, zdrvená, zlomená… muž, ktorého tak milovala, ktorý miloval ju, sa zrazu otočil o 180 stupňov. Akoby sa všetky tie pekné chvíle, čo spolu zažili úplne vytratili z jeho vedomia, z jeho srdca. No nebol taký vždy, našťastie mal aj veľa svetlých chvíľ, kedy jej svoju lásku naplno dokazoval. No zakrátko sa veci opäť skomplikovali, pretože o pár mesiacov Tate prišiel o prácu a tým začala ich “zločinecká” éra. Spočiatku to boli len nevinné krádeže, vďaka ktorým sa dostali k peniazom a udržiavali si tak svoj životný štandard. No neskôr to prerástlo do niečoho horšieho, s čím sa už Connie nedokázala stotožniť. Jej milý zabil človeka. Dosiaľ to bolo len raz a on jej prisahal, že už to viac krát neurobí. No dnes sa história opäť zopakovala a Tate ma na svedomí ďalšieho človeka.

“Prečo si to urobil?” spýtala sa nešťastne Connie, keď sa vrátili domov a spoločne si ľahli do postele. “Prečo si ju zabil?”
“Connie, zlatko…”, povedal Tate a pohľad ktorý mu doteraz sršal z očí sa zmenil. Už nebol taký temný. Nežne ju pohladil po líci a chcel si ju privinúť do náručia. Ona sa však nenechala a vytrhla sa z jeho rúk.
“Nie, už žiadne zlatko! Na žiadne prázdne reči ti už nenaletím! Snažila som sa… Snažila som sa v tebe hľadať to dobré! A aj som sa podvolila tvojmu nápadu na krádeže, ale sľúbil si mi….” vyčítala mu a sťažka lapala po dychu. “SĽÚBIL SI MI, že už viac NIKOHO NEZABIJEŠ!” kričala naňho a z očí sa jej valili slzy.
“Prepáč…”, odvetil ticho, no chladno. Akoby nemal ani len najmenšie výčitky svedomia z toho, čo urobil.
“Prepáč? To je všetko, čo mi k tomu povieš? Jedno obyčajné, úbohé prepáč?!” okríkla ho podráždene Connie. “Mne sa nemáš čo ospravedlňovať, ale blízkym tej pani áno!”
“Kriste! Veď aj tak už bola stará, umrela by čoskoro aj tak!”
“Ty si neskutočný! Vždy, keď už mám pocit, že ma nemôžeš prekvapiť ničím horším, krutejším, či bezcitnejším, vytasíš na mňa takú vec, že aj padnutie na riť je málo”, odvrkla mu opovrhovačne, náhle vstala a chcela odkráčať k dverám. Avšak Tate ju nenechal a schytil ju za ruku.
“Ty to nechápeš!”
“ČO nechápem?”
“Ten pocit…”, odvetil zamyslene a Connie videla, že sa mu v mysli odohráva nejaká scéna. “Ja… nedokážem ti to vysvetliť, jednoducho je to silnejšie ako ja a hoci som sa tomu snažil brániť a vzdorovať, podľahol som…”
“Skvelé…” odfrkla ironicky, pričom sa mu stále pozerala priamo do očí. “Ale fajn! Pokiaľ ti to za to stojí a mieniš v tom pokračovať, tak si v tom sám. Odmietam sa podieľať na niečom takom zvrhlom a zvrátenom!” povedala mu s odporom a vytrhla sa mu zo zovretia. Avšak on nečakal, zdrapil ju znova a tentokrát omnoho silnejšie. Potom ju pritlačil k stene tak silno, až sa jej bolesť z tlaku jeho dlaní drala do celého tela a pozrel na ňu opäť tým temným, zlovestným pohľadom. Jeho orieškovohnedé oči sa razom premenili v dva tmavé uhlíky.
“Kam si myslíš, že ideš?!” zrúkol na ňu, až jej naskočila husia koža. Mala strach, no nemienila sa mu už viac poddať, musela nabrať odvahu a postaviť sa mu so vztýčenou hlavou.
“Preč! Preč od teba! A to čo najďalej!” vychrstla mu do tváre, načo sa on začal len nekontrolovateľne smiať.
“Moja malá, drahá Connie! Kam by si len ty mohla ísť? Veď okrem mňa nemáš už nikoho…”
“Možno nemám, to však neznamená, že budem žiť v jednej domácnosti s vrahom a každý deň tŕpnuť, či náhodou v agónii tvojej nenásytnej temnoty neumriem aj ja”
“Oh, aké poetické”, zasmial sa opäť Tate. “No nemusíš sa báť, drahá. Tebe by som v živote neublížil”, zašepkal sladkým tónom a na pery jej vtisol náruživý bozk. Connie sa zahmlilo pred očami, stále ho milovala a jeho bozky v nej rozprúdili zmes emócií, ktoré k nemu prechovávala. Avšak nemohla mu opäť podľahnúť. Vášeň vystriedal hnev a ona sa ho snažila od seba odsotiť. No jeho ruky boli silné a tak jej úsilie vyšlo nazmar. Tate ju stále držal pritisnutú na stene, pevne zvieral jej predlaktie a snažil sa ju opäť obmäkčiť bozkom. Connie spanikárila a inštinktívne ho uhryzla do jazyka. “Au! To bolelo!” zasyčal na ňu a hánkami si prešiel po perách, spoza ktorých sa vynárala krv.
“Tvrdíš, že by si mi nikdy neublížil a pritom ma tu držíš tak silno, že z tvojho úchopu budem mať modriny minimálne mesiac” precedila pomedzi zuby, načo sa Tate trochu uvedomil a svoje zovretie povolil.
“Prepáč, to som nechcel…”
“A čo si potom chcel, ak nie trápiť a mučiť ma?!” šprihla naňho a vyšklbla rukami.
“Nie.. ja… neovládol som sa, prepáč. Len som nechcel, aby si odišla…”
“A načo tu mám byť? Pre tvoju zábavu? Aby si sa mal na kom vybúriť, keď ti rupne v bedni? Tak to rozhodne nie. Bola som ochotná ti to doteraz tolerovať, ale ty si porušil svoje slovo… ty si ju zabil!”
“Preto, že ťa ľúbim. Len chvíle s tebou mi dodávajú šťastie a chuť do života… Ale treba si predsa nejak zarobiť na živobytie… a ideme v tom predsa spolu”, snažil sa ju obmäkčiť, no ona si tvrdohlavo stála za svojim.
“Ideme v tom spolu…”, zasmiala sa s iróniou. “No len s tým rozdielom, že ja by som nikdy nedokázala zabiť človeka!”
“Connie…”, povedal nežne a jemne ju chytil za pás. “Povedz mi, ale teraz úprimne… Keby som pre teba postavil vraha tvojej matky, čo by si urobila? Nechala by si ho len tak odísť? Aby ublížil ďalším a ďalším?” Connie sa mu zahľadila hlboko do očí. Nevedela čo má povedať. Samozrejme, že morálne zásady by jej to nedovolili. Nedovolili by jej zabiť človeka, no na druhej strane… bola by to osoba ktorá zapríčinila smrť nie len jej pestúnky, jej matky, ale aj mnohých ďalších obyvateľov žijúcich v slamoch, jej susedov a priateľov. Hlavou jej mátali myšlienky a ona napokon od neho odvrátila zrak. Neodpovedala. Len sa otočila a chcela odísť.

pokračovanie necham na teba :)
Evinka

Poslaťod Blair bass » Str Aug 02, 2017 12:30 pm

Moja postava sa mi zatiaľ pozdáva, jej príbeh je super. Som zvedavá, kto ma to väznil, čo je to za psychopata a ako sa to vyvinie ďalej. A som veľmi rada, že moja postava je odhodlaná prežiť za každú cenu a zničiť toho, kto jej ublížil, neostať iba pasívnou obeťou. Už sa teším na pomstu.

Najviac sympatická je mi zatiaľ Dawn, vydala sa za odporného človeka, chúďa, a bude to mať ešte veľmi ťažké ( a aj zaujímavé ). Takisto mi je sympativká aj Kate. A najmenej sympatická je zatiaľ Nikki, ale to sa ešte možno zmení.

Zaujal ma príbeh Dawn, takisto Kate- som zvedavá koho zabila a ako to s ňou pôjde ďalej. Tiež ma zaujal spor medzi Nikki a Ninou, dúfam že sa to poriadne rozbehne a dočkáme sa čo najviac intríg :lol: Všetky príbehy sú zaujímavé a teším sa na ich postupné zauzľovanie :)

Jeden horší maniak ako druhý a chúďatá dievčatá/ženy po ich boku... Dúfam, že Dawn čoskoro zistí, za akého zlého človeka sa vlastne vydala a že s ním pekne zatočí. A že sa Connie vzoprie Tateovi a odíde od neho, poprípade by sa ho mohla zbaviť aj inak ;) :twisted:

Hayley sa túla nocou po meste :)
Obrázok

6. Napíšte krátke pokračovanie vášho príbehu.
Doplním, ale ak by som nestíhala, tak na mňa nemusíš čakať ;)
Blair bass
Blair bass

Poslaťod enny » Str Aug 02, 2017 8:06 pm

Kate je zaujímavá postava, dobre sa rozbieha aj jej dej, som zvedavá ako sa to vyvinie ďalej, kto ju prenasleduje a prečo...
Najsympatickejšia mi príde Dawn, ale myslím, že všetky baby...najmenej neviem, možno zatiaľ Ninna, ale o nej viem dosť málo, možno preto...
Najviac ma zaujal taktiež príbeh Dawn,keďže som romantička a svadba je svadba :-D aj keď tá jej sa skončila tragicky... No a zaujímavý je aj príbeh Hayley, a tiež aj môj ;)
Keď som videla fotku Patricka, myslela som si, že bude dobrý...ale vykľul sa z neho podvodník a násilník...Dawn to s ním bude mať ťažké, ale asi sa od neho oslobodí skôr, ako vôbec Patrick zistí, že s Down čaká dieťa. Tate na mňa pôsobil hneď nesympaticky, takže sa vôbec nečudujem, že je na hlavu :lol: Ešte to s ním bude zaujímavé...
Kate je v nemocnici a chce podať pacientovi liek:

Obrázok

6. Napíšte krátke pokračovanie vášho príbehu, stačí v bodoch.
Guľka sa našťastie odrazila od predného skla, Kate ešte pár sekúnd ostala v šoku, potom ale prudko naštartovala a vyrazila proti útočníkovi. Nechcela ho zraziť, len zahnať a možno sa mu lepšie prizrieť ak to bude možné. Zazrela len, že tá postava mala na tvári masku, ale ako sa chcela uhnúť pred autom, zdvihla ruku a na ruke mala zvláštny prsteň. Kate si ho všimla len v letku, ale prisahala by, že by ten prsteň spoznala, lebo bol nezvyčajný.A čo je zvláštne- muž by si taký prsteň na ruku pravdepodobne nedal!
Po príchode domov sa len rýchlo osprchovala a hneď usnula. Ale nespala dlho. Zo sna ju vytrhla známa nočná mora a tentoraz zbadala na okennej parapete list. Zbledla, lebo vedela, že bežne listy sa takto nedoručujú. Trasúcimi rukami ho otvorila( znenie nechám na teba- bol to výhražný list) - Kate pochopila, že dotyčný vie aj to, kde býva.
Bývala v malom, ale úhľadnom domčeku s terasou a krásnou záhradou. Bývala sama, bola slobodná a nemala nikoho- zatiaľ.(pri hektickom spôsobe života ani nemala na známosti čas)
-Rodičia jej nežili, má staršieho brata, je vojak z povolania, často býva služobne dlho preč, keď je v meste, býva asi o 2 ulice ďalej, v rodičovskom dome. Kate mu chcela spomenúť tieto vyhrážky a útoky, ale bola dôrazne upozornená, že keď to spraví, v okamihu zomrie nielen ona(ona to už má spočítané) ale aj jej brat, ktorého nadovšetko milovala.
enny

Poslaťod elisabeth.hard » Štv Aug 03, 2017 1:24 pm

Nikki je veľmi zaujímavá a tajomná postava. Páči sa mi ten ľúbostný trojuholník a som zvedavá ako sa to nakoniec medzi nimi vyrieši. Obe Ianove lásky vyzerajú ako poriadne mrchy a bez boja sa len tak ľahko nevzdajú. Tiež sa teším,že mám v deji konečne postavu záporáka.
Najviac mi je sympatická Dawn. Mám rada také milé, veselé postavy. A tiež sa mi páči postava Kate. Najmenej sympatické sú mi Nina a Nikki. Nedivím sa,že kedysi boli najlepšie priateľky ,keďže toho majú veľa spoločného.
Tak rozhodne všetky príbehy boli zaujímavé a som zvedavá ako sa bude dej ďalej vyvíjať. Veľmi sa mi páči príbeh Dawn a tiež Zoe, ktorá sa prišla pomstiť.
Tak v istom smere sú si podobní, keďže obaja chcú svoje priateľky využiť vo svoj prospech. Rozdiel vidím v tom, že Patrick si Dawn zobral len kvôli tomu, aby sa dostal k peniazom a žiadna láska v tom nieje. U Tata si zas myslím, že Connie miluje, aj keď nejakým chorým, zvráteným spôsobom. Berie ohľad len na svoje potreby a spolieha sa na to, že ho Connie nikdy neopustí, pretože jej v minulosti pomohol a automaticky očakáva jej lásku a pozornosť.
5. Oblečte vašu lady podľa toho v akej situácii sa nachádza v hre
Obrázok
6. Napíšte krátke pokračovanie vášho príbehu, stačí v bodoch.
Nikki sa dozvie, že do mesta sa vrátila Nina a začína mať strach o svoj vzťah s Ianom. Rozmýšľa nad plánom ako by sa Niny nadobro zbavila a Iana získala len pre seba. Niekde vo svojom vnútri cíti ,že Ian ju skutočne nemiluje a stále niečo cíti k Nine. Nahovára si však ,že si predsa vybral ju, a preto sa ho nemieni za žiadnu cenu vzdať. Rozhodne nie bez boja. Nasledujúce ráno Nikki Ianovi len tak medzi rečou oznámi, že sa do mesta vrátila Nina. Ten to už dávno vie, ale tvári sa akoby sa to len práve v tom momente dozvedel. Nikki mu začne vyčítať to, že stále k nej niečo cíti, no Ian to popiera. A preto ho Nikki žiada, aby jej to nejako dokázal. Ich rozhovor zakončia hádkou a Nikki sa neskôr nahnevaná ponáhľa do nemocnice. Čaká ju ťažký deň. Medicína bola vždy jej snom a milovala ten pocit,keď mohla niekomu pomôcť a dokonca mu zachrániť život. Vždy ju fascinovala chirurgia, a aj preto sa rozhodla pre túto oblasť. Už od začiatku bolo pre ňu ťažké uplatniť sa, keďže v tomto odbore sú viac preferovaní muži. Jej najväčšou konkurenciou je kolega, chirurg Nathan Hale. Odkedy sa spoznali stále medzi sebou súťažia a vzájomne si kradnú prípady.
Jej práca je náročná ,ale taká istá je aj Nikki. Je to dravá a suťaživá doktorka. Nikdy sa nevzdáva a bezhlavo si ide za svojím cieľom. Po tom ako sa do mesta prisťahoval Ian ,sa vzťah medzi ňou a Ninou zmenil. Pre obe bol veľmi atraktívny a zo začiatku si len robili srandu, ale potom prišiel skutočný boj. Ian začal randiť s Ninou a Nikki vtedy priateľku znenávidela. Stretávali sa čoraz menej až napokon úplne prestali. Nikki sa však s Ianom stretávala takmer každé ráno, keď okolo seba prechádzali na parkovisku. Pracoval totiž vo firme, ktorá bola neďaleko nemocnice. Občas zašli na obed a postupne sa z nich stali priatelia. Potom prišiel zlom a vo vzťahu medzi ním a Ninou sa niečo pokazilo. Nikki sa okamžite chytila svojej šance a Iana ešte viac štvala proti Nine. Napokon sa rozišli, ale Ian dlho nesmútil. Šťastie našiel v náruči svojej blízkej priateľky - Nikki. Po necelom roku vzťahu , však Nikki cítila, že Ian nie je šťastný. Je pravda ,že si rozumeli, ale tá iskra, ktorú cítili na začiatku časom zmizla. Nikki si to však nechcela pripustiť a zo všetkých síl sa snažila, aby ich vzťah aj naďalej fungoval.
Keď sa v ten večer vracala domov, bola strašne unavená. Za sebou mala dve náročné operácie a bola rada, že je konečne doma. Tam ju však čakal Ian a hneď si spomenula na ich rannú hádku. Vystúpila z taxíka, zaplatila vodičovi a pomaly kráčala k domu. Dnu sa nesvietilo, ale hneď ako vošla, všimla si všade porozkladané sviečky. Tajomne sa usmiala a kráčala vyznačenou cestou. V obývačke na ňu čakal Ian, hneď ako vošla si kľakol na jedno koleno a z vrecka vytiahol krabičku: "Nicole Alexandra Rowse, vezmeš si ma?" S tými slovami ju otvoril a Nikki zbadala krásny diamantový, zásnubný prsteň. Vyhŕkli jej slzy a ona samozrejme hneď súhlasila. Ian jej na ruku nasadil prsteň a ona sa mu hodila okolo krku. Hneď však dostala skvelý nápad a už si predstavovala svoj zásnubný večierok na ktorý plánovala pozvať aj Ninu. Chcela sa jej pomstiť a vysmiať sa jej rovno do tváre. Cez víkend sa znova stretla v parku so Zoe. Vyrozprávala jej všetko o jej vysnených zásnubách a tiež ju pozvala na ich zásnubný večierok ,ktorý sa mal konať o týždeň. Keď sa lúčili , Zoe ju ešte zaskočila otázkou o tom,prečo nešoféruje a na ich stretávky vždy chodí taxíkom. Nikki na moment zaváhala,no len vyhýbavo jej odpovedala, že už pár rokov kvôli autonehode nešoféruje. Viac sa však k tomu nevyjadrovala a Zoe sa jej na viac detailov nepýtala, len jej venovala tajomný pohľad.
elisabeth.hard

Ďalší

Späť na Módna Aréna

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť