Nápady

Obrázok

Re: Nápady

Poslaťod Sofia82 » Uto Máj 13, 2014 7:36 am

Ahojte,napadlo ma či by sa nedala v šatniku ta spodna lišta kde si vyberame šaty a doplnky presunuť na lavu stranu,prehladnejšie by sa obliekala ladynka. :)
Sofia82

Poslaťod ewulik1991 » Pia Feb 06, 2015 11:09 am

Neviem či to vlastne niekto číta, ale tak itak to sem capnem :D .. Akurát dnes, ked som bola v šatníku ma napadla taká vec, že tie veci, by sa mohli ešte rozdeliť na podkategorie... napríklad topánky, tam by bola možnosť vybrať si aké chceme, či čižmy, na vysokom, na nízkom opätku, spoločenské, športové atd :) šaty by boli napríklad dlhé či krátke, nohavice taktiež :)...lebo pribúdajúce kolekcie a udalosti aspoň mne osobne robia zo šatníka poriadny guláš :D
Obrázok
ewulik1991

Poslaťod Lenuška » Sob Feb 07, 2015 3:24 pm

od Alissia » Pon Sep 23, 2013 4:55 pm
Bola som požiadaná aby som to dala svoje návrhy aj sem:

- možnosť vyhrať zopár diamantov v kartách šťastia, aby mali šancu nejaké získať aj lady, ktoré si ich nemôžu dovoliť kúpiť

--- úplne super, to by bolo fajn pretože aj na zásnubný večierok treba dia, chcela by som ho aj ja organizovať ale dia kupovať nemôžem ---
Lenuška

Poslaťod Lenuška » Sob Feb 07, 2015 3:28 pm

od Alissia » Pon Sep 23, 2013 4:55 pm
Bola som požiadaná aby som to dala svoje návrhy aj sem:

- možnosť vyhrať zopár diamantov v kartách šťastia, aby mali šancu nejaké získať aj lady, ktoré si ich nemôžu dovoliť kúpiť

od ewulik1991 » Pia Feb 06, 2015 11:09 am
Neviem či to vlastne niekto číta, ale tak itak to sem capnem :D .. Akurát dnes, ked som bola v šatníku ma napadla taká vec, že tie veci, by sa mohli ešte rozdeliť na podkategorie... napríklad topánky, tam by bola možnosť vybrať si aké chceme, či čižmy, na vysokom, na nízkom opätku, spoločenské, športové atd :) šaty by boli napríklad dlhé či krátke, nohavice taktiež :)...lebo pribúdajúce kolekcie a udalosti aspoň mne osobne robia zo šatníka poriadny guláš :D

od mimkalof » Ned Jan 26, 2014 11:23 am
[quote=vanesa55]
Napr.
Tie lady ktoré sú na ladypopular dlhšie ako 2 mesiace by dostali 30 diamantov
a ešte keby sa dal zariadiť klub
súhlasím aj s tým darčekom tým lady ktoré by mali narodeniny[/quote]

--- úplne super, to by bolo fajn pretože aj na zásnubný večierok treba dia, chcela by som ho aj ja organizovať ale dia kupovať nemôžem ---
Lenuška

Poslaťod Natália » Str Feb 11, 2015 12:59 pm

:D Mohli by sme si medzi sebou posielať darčeky ;) Alebo aj peniaze :)
A ešete by ste mohli dať krajší alebo nový nábytok
Natália

Poslaťod vila bloom » Pia Feb 13, 2015 11:11 am

Každá lady ktorá je tu registrovaná by za každý príspevok mohla dostať 10 diamantov
vila bloom

Poslaťod Evinka » Ned Máj 17, 2015 11:30 pm

Ahojte baby, rozmyslala som o tom, ze vela z nas maju urcite dobre napady, ktore by mohli hru vylepsit.. zial, myslim si, ze ked nejaka lady ma mozno dobry napad, ale je sama ktora to napise na podporu, pravdepodobne tento navrh odignoruju.. myslim ze by bolo fajn, keby si spíšeme vsetky nase napady a kazda lady ktora s tym ktorym napadom suhlasi, by napisala na podporu tiez (teda by dostavali "spam" o niektorych navrhoch od vela uzivatelov), aby bol teda frekventovanejsi a uvazovali o jeho realizacii :)

prikladam par svojich navrhov:

- moznost komentarov v galerii - lady tak mozu hodnotit jednotlive staršie outfity,ktore si ine lady ponechali vo svojej galerii

- takisto by bolo fajn, keby sa dalo reagovat na konkretne komentare v svojom profile priamo pod prispevok od ineho uzivatela a nie len formou citacie

- moznost dat viacero priceskov na seba - je mi jasne ze nebude pekne nahadzat vsetky pricesky naseba - pouzit spolu napriklad ofinu s nejakym predlzenim vlasov :)

- moznost dat na seba v satniku viacero veci z rovnakej kategorie - pri niektorych veciach by to bolo fajn, napriklad aj dat suknu pod suknu by mohlo vyzerat dobre, alebo viacero naramkov, prstenov, nahrdelnikov, cokolvek, vždy sa da s niecim pohrať :)

- v dome by mohli pridat moznost otocenia nabytku invertne

- odstranit niektore nedostatky v hre, typu zobrazovania komentarov, ak ma uzivatel nastavene priblizenie na menej ako 100% (ja osobne mam vsade nastavene 90% a komentare mi zobrazuje takto: http://prntscr.com/76f70f )

- ďalej mi napadlo, že by sa mohlo zriadiť niečo ako banka, kde by si lady mohli napríklad raz denne uložiť niekoľko % (napríklad 20%) z aktuálnej čiastky na konte - bol by to aspoň nejaký možný spôsob šetrenia, pričom by bol ošetrený aj zisk zo súbojov.

plus este nejake starsie napady z komentarov:

- veci, by sa mohli ešte rozdeliť na podkategorie... napríklad topánky, tam by bola možnosť vybrať si aké chceme, či čižmy, na vysokom, na nízkom opätku, spoločenské, športové atd :) šaty by boli napríklad dlhé či krátke, nohavice taktiež :)...lebo pribúdajúce kolekcie a udalosti robia zo šatníka poriadny guláš :D

- nejaky darcek (najlepsie v podobe diamantov) k narodeninam

.. zatial vsetko z mojej strany, ked tak editujem prispevok...

Ak ťa niektorý/é z návrhov zaujal/i , šup s nimi na podporu. :)

prosim, vyjedrite sa k mojmu navrhu, dakujem :)
Naposledy upravil Evinka dňa Uto Máj 19, 2015 1:26 pm, celkovo upravené 1
My lady is: Evinka
Evinka

Poslaťod summer71 » Pon Máj 18, 2015 2:04 pm

hmm, tak určite je lepšie, keď to tam napíšeme viacerí, ako jedna, má to väčšiu šancu uspieť ;) ... aj keď neviem, či slovenská verzia nie je primalá na to, aby sme tu posielali svoje návrhy :D ... lebo napr. už sme niektoré poslali nápad, či by snúbenec mohol zarábať aspoň smaragdy, aby sme z neho mali väčší úžitok a odpoveď bola "Ďakujeme za nápad, s pozdravom LPMA tím" :D
Summer D.
summer71

Poslaťod Evinka » Pon Máj 18, 2015 2:09 pm

summer71 píše:hmm, tak určite je lepšie, keď to tam napíšeme viacerí, ako jedna, má to väčšiu šancu uspieť ;) ... aj keď neviem, či slovenská verzia nie je primalá na to, aby sme tu posielali svoje návrhy :D ... lebo napr. už sme niektoré poslali nápad, či by snúbenec mohol zarábať aspoň smaragdy, aby sme z neho mali väčší úžitok a odpoveď bola "Ďakujeme za nápad, s pozdravom LPMA tím" :D

tak hej, pridam toho priatela na zoznam do prispevku, mozno bolo malo lady co to napisali.. toto som chcela tak hromadne nech sa s tym nieco deje.. a mozno by bolo fajn regnut sa na nejake forum zahranicne a aj tam pridat taky prispevok, ci? :D
My lady is: Evinka
Evinka

Poslaťod PinkieTheCrocodile » Uto Máj 19, 2015 6:51 pm

Súhlasím s Evinkou a pridávam ďalšie:

* To isté čo Evinka písala ohľadom šatníku by sa hodilo aj do obchodov. Je to o nervy kvôli jednému náramku preklikať všetky obchody. Takže možnosť vyhľadávania veci alebo farby do obchodu.

* Už sme sa o tom dávnejšie bavili, prosím vás mohli by ste pridať do obchodov, kolekcii etc. viacej vecí zameraných na štýly metal, punk, rock, goth. V módnej búrke sa toho nachádza žalostne málo a v konečnom dôsledku nevyzerá to veľmi lákavo (tričká).

* Do nastavení kolónka kde by bol napísaný tvoj email cez ktorý si sa registroval a či je na ten email registrovaný ešte iný účet.

Doplnenie:
* Do solária pridať nereálne odtiene pleti, bárz aj vrámci nejakej akcie ako boli super hrdinovia a Mystique, nepridávať to do oblečenia, potom nie je možnosť kombinovať topy, rukavice. Je to hra, do hier patrí fantasy, tak prečo nie iná farba pleti? :P

* Možnosť meniť poradie oblečenia v šatníku pre zvieratá.

Takže, dúfam že posledná časť mojich nápadov a toť.. Preboha žijeme v dobe Hipsterov tak by ste do salónu snúbenca mohli pridať nejakú peknú, hustú, dlhú bradu. Nie že by tie strniská neboli fajn ale niektoré z nás túžia mať aspoň toho virtuálneho Vikinga. :(

PS: Aj ludvik má logickejšie odpovede než North.
Naposledy upravil PinkieTheCrocodile dňa Pon Aug 03, 2015 9:41 pm, celkovo upravené 1
............Obrázok...........
PinkieTheCrocodile

PredchádzajúciĎalší

Späť na Módna Aréna

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť