Ohodnoť Lady

Obrázok
svet módy

Ohodnoť Lady

Poslaťod Danielka__ » Sob Máj 24, 2014 2:27 pm

Milé Lady!
Je tu veľmi nízka aktivita, preto som sa rozhodla založiť hru "ohodnoť Lady! Spočíva to v tom, že sa budeme navzájom hodnotiť.
VZOR
Lady X pridá fotku svojej Lady, ale zároveň ohodnotí Lady Y ktorá pridala fotku pred ňou :) Takto by to malo pokračovať :D
Hodnotenie bude napríklad niečo ako toto: Páčia sa mi šaty a to ako pekne ladia topánky k dáždniku. Make-up sa mi veľmi nepáči- zvolila by som jemnejší :)
pravdaže to napíšete vlastnými slovami :D
Dúfam že sa hra bude páčiť :)
Začnem ja :D Kedže predo mnou tu nikto obrázok nepridal , dám tu iba fotku- ale lady za mno aj hodnotenie :)
Obrázok
Obrázok
Danielka__

Re: Ohodnoť Lady

Poslaťod Veronika4495 » Sob Máj 24, 2014 3:15 pm

Outfit k sebe ladí, ale spravila by som pár zmien. Napríklad trošku mi tam pod to nesedia tie ramienka z podprsenky, aj keď sú biele a ladia, jednoducho mi tam nesedia a asi by som pridala nejaké doplnky, napríklad náušnice. Make-up sa mi páči len by som asi volila inú farbu na líčka asi skôr nejakú hnedú i keď je to celkom zaujímavé :) Čo sa týka tam nemám čo vytknúť a celkovo to na mňa pôsobí pozitívne :)

Obrázok
Na LP: Veronika4495
Veronika4495

Poslaťod Moncic » Sob Máj 24, 2014 3:57 pm

Páči sa mi spojenie ryšavky a modrých odtieňov! Šaty sú velmi zaujímavé a originálne!! Páči sa mi aj náhrdelník ktorý to oživil aj náramok! Nepáči sa mi ale kabelka a topánky! Hodia sa k outfitu ale ako kúsky sa mi nepáčia! Make up je pekný ale možno by som nedala také výrazne tiene a zároveň príčesok!
Obrázok
ObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázok
Moncic

Poslaťod enny » Sob Máj 24, 2014 7:14 pm

máš krásne šaty-páči sa mi práve tá strieborná,úžasné pančušky a tiež topánky.Make-up si zvolila pekný,zvlášť ústa sa hodia k fialkovým doplnkom.Čo by mi trochu prekážalo,je ten účes bez príčesku-pôsobí stroho,čelo je veľmi holé.Tiež miesto svetríka by som dala skôr nejaký rozopnutý kabátik,alebo bolerko,aby šaty lepšie vynikli.Taktiež by som uvítala najaký strieborný náramok,prsteň,či náušnice.

Obrázok
enny

Poslaťod Patri » Ned Máj 25, 2014 10:30 am

Saty su uzastne k tym sa neda nic ine povedat. Kabelka sa fajn hodi a svetrik moze byt. Nahrdelnik sa mi tam vobec nehodi ako aj naramok a nausnice, pretoze tento outfit by si ziadal nieco slavnostnejsie, luxusnejsie.Tolko moje hodnotenie :)

Obrázok
__________________________________________________________________________________
My lady on Lady Popular and Fashion Arena is:
ObrázokObrázokObrázokObrázokObrázok
✯SINCERE LADYS✯
Patri

Poslaťod Danielka__ » Ned Máj 25, 2014 10:57 am

Vyzeráš veľmi elegantne a hlavne sa mi páči ten účes :) Krásne si ho zvolila k čierno-bielemu outfitu :) Náušnice sú veľmi pekné ale náhrdelník sa mi tam nehodí...
Obrázok
Obrázok
Danielka__

Poslaťod Moncic » Ned Máj 25, 2014 1:16 pm

krásny letný outfit! milujem tieto kúsky a sú úžasne! super všetko ladí ! jediná vec čo mi vadí je bledá pleť a trochu make up!
Obrázok
ObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázok
Moncic

Poslaťod Vaqnessa » Ned Máj 25, 2014 5:34 pm

Krásne si sa zladila. Táto farba sa mi páči. Jediné čo by som ti vytlka sú asi ústa, daj si vhodnejšiu plastiku a účes, moc tam tá mašla nepasuje. Ináč je tento outfit top :D

Obrázok
Obrázok
Vaqnessa

Poslaťod ErusQa » Ned Máj 25, 2014 8:24 pm

Tento outfit neni zlý, len by som zmenila topánky, k tomuto sa mi veľmi nepáčia, hodili by sa mi skôr k letným šatám. Náramok by som tiež vymenila a zvolila by som jemnejšie líčenie. Ale inak sa mi veľmi páčia tie dve farby spolu :) Palec hore za originalitu :)

Obrázok
Nemožem za to ja fakt nemožem za to,
né nemožem za to ja fakt nemožem za to.

Nemožem za to že mám tristo druhov flowu, ne,
nemožem za to že máš jeden nudný a máš smolu,
nemožem za to že necítiš hudbu,
a nemožem za to že sa Slováci hýbu len na TUC-TUC
ErusQa

Poslaťod Blair bass » Pon Máj 26, 2014 11:29 am

Páči sa mi suknička a skvele si ju skombinovala so šatami- aspoň myslím, že sú to šaty :) Určite by som tam nedávala sivý opasok- skôr modrý alebo biely. Topánky sú naozaj krásne, no namiesto notebooku by som asi dala nejakú peknú kabelku :) Účes si zaujímavo doplnila príčeskom, make-up je fajn- možno by som zmenila rúž, ale to je už len detail.

Obrázok
Blair bass
Blair bass

Ďalší

Späť na Lady Popular

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť