------> THe HuNGer GaMeS ------>

Obrázok
svet módy

Re: ------> THe HuNGer GaMeS ------>

Poslaťod elisabeth.hard » Ned Sep 14, 2014 5:18 pm

1. úloha-
Napíšte v krátkosti niečo o vašej rodine, priateľoch, poprípade o svojom frajerovi, ktorých ste nechali vo svojom kraji. Opis doplňte fotkami z internetu.

Margaret Anderson (38)
Obrázok
Jim Anderson (38)
Obrázok
Toto sú moji rodičia - Margaret a Jim. Ich láska je ako z filmu. Chodili spolu do školy, zaľúbili sa do seba a vydržalo im to až dodnes. S mamou mám veľmi dobrý vzťah, sme ako kamarátky a rozprávame sa takmer o všetkom. Od malička som s ňou trávila viac času ako s otcom. Asi to bolo tým, že nie som veľmi športový typ a sestra zasa áno.
Otec pracuje ako miestny lekár. Je to dosť náročné, pretože v kraji vládne chudoba a veľa ľudí je chorých a lekárov nie je veľa. Snaží sa ako najlepšie vie. Má rád šport a svoj voľný čas sa snaží tráviť s rodinou.
Keď ma vybrali, rodičia boli smutní. Mama plakala. Bola nešťastná, no zároveň aj hrdá na to, kam som sa dostala. Keď sme sa lúčili, otec mi povedal, že je na mňa hrdý a že to dokážem. Rodina ma podporovala a ja som to musela dokázať - pre nich. Nemohla som sa len tak vzdať.
Zoe Anderson (16)
Obrázok
Zoe je moja sestra - dvojička. Sme takmer rovnaké, jediný rozdiel je vo vlasoch - ja ich mám kučeravé a Zoe rovné. No, ľudia nás aj napriek tomu majú problém rozoznať. Na Zoe som vždy tak trochu žiarlila, pretože s otcom trávili spolu viac času. Namýšľala som si, že ju má otec radšej ako mňa.
Máme medzi sebou veľmi dobrý vzťah. Pri výbere sme stáli vedľa seba a keď zaznelo moje meno, chytila ma za ruku a chcela sa so mnou vymeniť, vraj by na to nik neprišiel. Mám svoju sestru veľmi rada a nemohla som to dovoliť, som predsa staršia (aj keď len o pár minút) a nemohla som tam svoju malú sestru pustiť. A tak som ju objala a odkráčala na pódium.
Ryan Anderson (18)
Obrázok
Ryan je môj veľký brat. Dobre si rozumieme a vždy si máme o čom pokecať. Rada s ním trávim čas a bude mi to veľmi chýbať.

2. úloha-
Oblečte sa tak, ako ste boli oblečené pri slávnosti Výberu splátcov.

Obrázok

3. úloha-
a) Napíšte, čo si myslíte o mužskom splátcovi zo svojho kraja. Páči sa vám ako vyzerá? Poznáte ho bližšie z minulosti zo svojho kraja? Máte v pláne sa s ním v Aréne smrti spojiť, alebo budete radšej bojovať na vlastnú päsť?

Aarona poznám, už pár mesiacov spolu totiž chodíme. Keď som počula ako vyhlásili jeho aj moje meno, bolo to úplne ako nočná mora. Veľmi som sa toho bála.. Bude to pre mňa veľmi ťažké. V Aréne smrti sa mu asi budem snažiť vyhýbať, pretože zabiť ho isto nedokážem.

b) Ktorú zo zvyšných splátkyň ( hráčok ) považujete za najviac nebezpečnú a prečo? A ktorá je naopak podľa vás najmenej nebezpečná- vôbec sa neobávate, žeby vás porazila, a prečo?
Najviac nebezpečná je podľa mňa Storm Braggova. Vyzerá veľmi odhodlane a myslím si, že zabíjanie jej nebude robiť problém.
Ako najmenej nebezpečná mi príde Sophia Milingham. Vyzerá tak nevinne a nežne, neviem si ju predstaviť ako chladnokrvne niekoho zabíja.
Toto je len môj prvý dojem, pravá tvár dievčat sa ukáže až v Aréne smrti.

4. úloha-
Akú taktiku si zvolíte v Aréne smrti?

B) Utečiem a budem sa skrývať, kým sa ostatní nezabijú navzájom.
Zatiaľ to vidím na taktiku B). Áno, je to síce dosť zbabelé, ale neviem či dokážem niekoho len tak zabiť a bez výčitiek.
elisabeth.hard

Poslaťod Blair bass » Uto Sep 16, 2014 3:34 pm

Obrázok

2. KOLO- Zahájenie Hier, Výcvik a Interview

Vítam Vás v pokračovaní hry The Hunger Games!

Obrázok

Začnem s vyhodnotením minulého kola. Každá z vás odo mňa dostala určitý počet bodov z maximálnych 12 možných za všetky úlohy. Úlohy nepridala Lena Morgan ( Bekina ), takže dostáva prvú mínusku a 0 bodov za úlohy.

Bodové hodnotenie:
1. kraj- Melisa Barm ( Baby-baby ): 8 bodov
2. kraj- Sophia Milingham ( enny ): 9 bodov + 3 bonusové body za to, že pridala úlohy ako prvá = 12 bodov
3. kraj- Hannah Anderson ( elisabeth.hard ): 8 bodov
4. kraj- Storm Braggova ( Veronika4495 ): 9 bodov
7. kraj- Carrie Stark ( ErusQa ): 7 bodov
9. kraj- Chloe Cunningham ( summer71 ): 7 bodov
10. kraj- Clary Prior ( belinda6 ): 8 bodov
11. kraj- Lena Morgan ( Bekina ): 0 bodov
12. kraj- Tris Adamson ( Sofie159 ): 8 bodov

Svoje body si môžete vždy pozrieť aj na prvej strane v hre, vo vašom medailóniku, kde ich budem dopĺňať.

Za najlepšie splnené úlohy v minulom kole odmením hneď dve splátkyne- sú to Sophia Milingham a Storm Braggova. Získavajú odmenu, každá po 10 000 dolárov.

!!! Stále platí, že ktorá pridá úlohy ako prvá- získa bonusové 3 body! Prvý Súboj o prežitie bude už v budúcom kole, budú v ňom bojovať dve z vás, ktoré budú mať najnižší počet bodov za obe kolá !!!

PRÍBEH:

Zobudili ste sa, každá vo svojej dočasnej izbe vo vašom dočasnom "domove"- ubytovni vo Výcvikovom centre. Vedeli ste, že dnes poobede sa začína trojdňový Výcvik a behali vám z toho zimomriavky po tele. No ešte predtým podstúpite veľkolepú Zahajovaciu slávnosť, na ktorej budete mať na sebe oblečené niečo, z čoho sa dá ľahko zistiť, z ktorého kraja pochádzate.
Na slávnosti prvý krát uvidíte samotného prezidenta celého Panemu- prezidenta Snowa. Takisto tam budú húfy ľudí z Capitolu, možní sponzori a samozrejme kamery, ktoré to všetko budú snímať a následne vysielať do celého Panemu, do každého kraja.
Predtým sa však konali povinné raňajky s vašimi trénermi ako každý deň.
Obrázok
Po nich každá z vás poslušne naklusala do Kozmetického centra, kde už na vás čakal váš tím vizážistov. Tí vás nalíčili, učesali a vyobliekali, za neustáleho pišťania, pretože väčšina Capitolanov rozpráva akoby pišťali...
Obrázok

Následne ste vyšli von z centra do podzemných garáží, kde na vás už čakali prichystané koče ( alebo bojové vozy ), každý kraj mal vlastný koč ťahaný dvoma koňmi. Práve na týchto kočiaroch ste sa mali ukázať prvý krát oficiálne celému mestu a prejsť po celom námestí pred zrakmi Capitolanov aj samotného prezidenta.
Obrázok

Vyobliekané a vymaľované ste teda nastúpili na kočiar spolu s vašim spolusplátcom. Hrdo ste vztýčili hlavu a čakali na to, čo príde. Moderátor Caesar Flickerman spolu s Effie Trinket postupne vyvolávali jednotlivé kraje a mená splátcov, po ich vyvolaní z podzemných garáží postupne vychádzali jednotlivé kočiare.
Aj váš kočiar napokon vyšiel z prítmia do jasného denného svetla, ovalil vás krik Capitolanov, vyobliekaných do tých najkrikľavejších rób.
Obrázok
Mávali na vás a kričali vaše mená... Vy ste mávali tiež, ako vám to poradili tréneri a vizážisti. Usmievali ste sa, aj keď by ste odtiaľ najradšej utiekli.
Obrázok
Obrázok
Obrázok

Zašli ste až do stredu námestia, kde na balkóne stál prezident Snow a s predstieraným nadšením mával splátcom. Tváril sa ako boh, vo vrecku saka mal ako vždy zastrčenú bielu ružu, čo bolo jeho poznávacím znamením.
Obrázok

Davy šaleli, kamery snímali a moderátori sa predbiehali v tom, kto lepšie opíše oblečenie jednotlivých splátcov. Napokon sa všetky kočiare vrátili do garáží rovnakou trasou ako prišli, cez námestie. Zahajovacia slávnosť sa tým skončila.
Ani zďaleka sa však nekončil tento deň...

--------->

Po tom ako ste sa vyzliekli a odlíčili nasledoval krátky obed s vašimi trénermi, ktorí vám radili ako sa chovať na Výcviku. Ich hlavnou a vlastne jedinou radou bolo, aby ste sa prvé dva dni až tak nepredvádzali a neukazovali vaše zručnosti, to najlepšie čo dokážete, ste si mali nechať na tretí deň Výcviku.
Pretože práve vtedy mal nastať čas, kedy sa predvediete pred tvorcami hier a pred možnými sponzormi, ktorí vás budú hodnotiť.

Ani jedna z vás nespúšťala z mysle svoju rodinu, priateľov, svoj domov a to, prečo sem prišla... Váš jediný cieľ- prežiť!

Všetkým splátcom pridelili tréningové úbory, všetkým rovnaké- len čísla na chrbte a na pravom ramene vás budú odlišovať od ostatných. V týchto úboroch ste nakoniec vstúpili do Výcvikového centra...
Obrázok

Miestnosť bola rozdelená na viacero stanovíšť, na každom stanovišti sa precvičovalo niečo iné. Na jednom strieľanie z lukov, na ďalšom maskovanie, zakladanie ohňa, rozlišovanie jedovatých a jedlých rastlín, boj s nožmi, so sekerami, s mečmi, šplhanie, zlaňovanie, a rôzne ďalšie veci potrebné na prežitie v Aréne...
Obrázok
Obrázok
Obrázok

Mohli ste si vybrať svoje stanovište a skúšať si rôzne veci, niečo nové sa naučiť, alebo aj ukázať svoje zručnosti a nahnať tak strach svojim spolusplátcom. Niektorí hneď vytvorili skupinky, iní sa držali po samom, niektorí sa predvádzali a iní sa naopak držali rady trénerov nechať si svoje zručnosti na záverečný deň Výcviku.

Prvý deň Výcviku prešiel, ani ste nevedeli ako. Takisto druhý... Chceli ste si vyskúšať čo najviac stanovíšť, naučiť sa čo najviac nových vecí, pretože ste vedeli, že od toho bude závisieť váš život v Aréne. Najradšej by ste strávili Vycvikom aspoň tri týždne a nie úbohé tri dni, naučiť sa toľko nových vecí bolo veľmi náročné za taký krátky čas. A väčšinu stanovíšť ste nakoniec aj tak nestihli vyskúšať...

Nastal tretí deň Výcviku a vy ste mali predviesť svoju najlepšiu zručnosť/ schopnosť pred tvorcami hier, ktorí sa na vás pozerali z vyvýšeného balkónu. Pri tom samozrejme jedli, pili a diskutovali, preto bolo veľmi náročné zaujať niečím ich ctenú pozornosť.
Obrázok
Museli ste byť teda naozaj vynaliezavé a dobré v tom, čo ste predvádzali, aby ste od tvorcov získali dobré bodové hodnotenie.
Obrázok
Všetci ste museli čakať na poradie, prvý kraj išiel ako prvý a dvanásty ako posledný.

Keď ste sa všetky predviedli, tvorcovia sa spolu odobrali do ústrania, aby každému udelili svoje body. Bodové hodnotenie sa následne bude uverejňovať večer v televízii.
A zajtra vás čaká ďalšia skúška ohňom- Interview...

-------------->

Nastal štvrtý deň od vášho príchodu do Capitolu, deň veľkého Interview. Od samého rána ste boli zatvorené v Kozmetickom centre, kde vám vaši vizážisti robili nechty, líčili vás- pričom to aspoň tri krát začali zase odznova, česali vám zložité účesy a potom ich prečesávali, aby boli ešte zložitejšie. Hlavný vizážista vám chystal už niekoľko dní vaše šaty, sám ich navrhol, dozeral na ich šitie a potom ešte dolaďoval detaily.
Všetko muselo byť úplne dokonalé!
Na pokožku vám natierali make-up, a to nielen na tvár ale na celé telo, nasledovala hrubá vrstva púdru, aby ste sa na kamere za žiadnu cenu neleskli. Napokon na to ešte prišla vrstva trblietok, nejaké tie jednodňové tetovania, alebo henny.
Obrázok

Na záver doniesli šaty- úžasné, lesklé, očarujúce, bezchybné! Pomaly, aby vám nepoškodili make-up a účes, vám ich navliekli, pozapínali. A boli ste pripravené- vaša krása vyrážala dych...

Prípravy trvali celý deň, Interview sa malo začať presne o piatej podvečer.
Pódium už bolo pripravené, takisto ako moderátor Caesar Flickerman. Bol silno nalíčený, vlasy mal farebné, jeho zuby boli také vybielené že žiarili do diaľky a jeho odev bol trblietavý, vyzeral ako typický Capitolan, len o trochu lepšie- keďže vystupoval v televízii.
Obrázok

Všetci splátci sa zoradili za sebou a čakali, kým si ich Caesar zavolá na pódium. Napätie by sa dalo krájať...
Obrázok

Každý jeden splátca dostal od Caesara otázky, na ktoré musel rýchlo a duchaprítomne odpovedať, tak aby zaujal publikum a zabavil ho. Diváci ho následne odmenili rôzne hlasným potleskom, podľa toho, ako veľmi sa im kto páčil.
Obrázok
Interview pokračovalo a na pódiu sa postupne vystriedali všetci splátci a splátkyne v jagavých kostýmoch, mladí, krásni, vtipní, a viacerí aj nebezpeční. Niektorí rozprávali vtipy, iní sa snažili hrať na neviniatka, iní sa snažili vyvolať emócie tým že spomínali svoju rodinu, ďalší naopak neskrývali svoje vražedné sklony a bez problémov pred celým Capitolom vyhlásili, že s radosťou zabijú ostatných a stanú sa víťazmi...

Obrázok

Obrázok
Caesar tiež sršal vtipom a šarmom, nechával však vyniknúť hlavne samotných splátcov, pretože oni boli tento večer hlavnými hviezdami.
Napokon sa všetci splátci postavili na pódium a spustila sa hymna. Úplne všetci diváci v publiku sa obradne postavili, takisto aj Caesar.
Hymna ( vypočujte si ju :) ): https://www.youtube.com/watch?v=lIXdktdv6wI

Keď hymna doznela, svetlá zhasli a vy ste potme za búrlivého potlesku tisícov divákom odkráčali z pódia.

-------------------------->

Všetky ceremónie a oficiality sa týmto skončili a vás už čakalo len jedno a jediné... A to sa malo stať už zajtra!
Vstup do Arény smrti a boj o holý život...

VAŠE ÚLOHY:
Dajte si špeciálne záležať, pretože už v ďalšom kole sa bude konať prvý Súboj o prežitie, v ktorom jedna z vás vypadne z hry :)

1. úloha-
Oblečte sa do obleku, ktorý ste mali na sebe na Zahajovacej slávnosti. Váš oblek však musí aspoň približne zodpovedať zameraniu vášho kraja!!! + Vyrobte si pozadie, na ktorom budete na kočiari ( ako splátci v príbehu ).

!!! Zamerania krajov: !!!
1. kraj- Luxury Luxusný priemysel ( výroba šperkov )
2. kraj- Masonry Murárske práce ( stavby domov )
3. kraj- Technology Technológia
4. kraj- Fishing Rybárstvo ( lov rýb )
7. kraj- Lumber Drevárstvo ( stromy, lesy )
9. kraj- Grain Zrná ( pestovanie zŕn- jačmeň )
10. kraj- Livestock Chov domácich zvierat
11. kraj- Agriculture Poľnohospodárstvo ( pestovanie rastlín, stromov )
12. kraj- Mining Ťažba ( uhlie )

2. úloha-
Krátko opíšte, čo ste predviedli tretí deň Výcviku pred tvorcami hier. Vyberte si nejakú vašu zručnosť/ schopnosť a popíšte, ako ste to predvádzali + doplňte opis fotkami z internetu. Musí to byť niečo zaujímavé!

3. úloha-
Oblečte sa na Interview. Váš outfit musí byť proste úžasný, dych vyrážajúci. Make-up by mal byť čo najvýraznejší ( ale aby to pôsobilo pekne :) ) a vaše oblečenie čo najfarebnejšie, trblietavé... plus množstvo doplnkov atď. Budem sa tešiť na to, čo vytvoríte.

4. úloha-
Odpovedzte na otázky, ktoré vám položil Caesar počas Interview:
a) Povedz nám niečo o sebe ( ale už nie o svojej rodine a minulosti, len niečo o sebe, čo pomôže divákom lepšie ťa spoznať a obľúbiť si ťa ).
b) Aké boli tvoje prvé pocity, keď ťa vybrali za splátkyňu? ( Pamätaj, že tvoje odpovede si vypočuje celý Panem, aj Capitol )
c) Čo si myslíš o hlavnom meste Capitole a jeho obyvateľoch? Čo sa ti na Capitole najviac páči a čo sa ti naopak vôbec nepáči?
d) Ako si prežívala Výcvik?

Na splnenie úloh je čas do 3. októbra!!!
Dúfam, že úlohy pridáte všetky :)

Happy Hunger Games and may the odds be ever in your favor! Šťastné Hry o život a nech vás všetky vždy sprevádza šťastena!
Blair bass
Blair bass

Poslaťod Bekina » Str Sep 17, 2014 7:43 pm

1.úloha
Oblečte sa do obleku, ktorý ste mali na sebe na Zahajovacej slávnosti. Váš oblek však musí aspoň približne zodpovedať zameraniu vášho kraja!!! + Vyrobte si pozadie, na ktorom budete na kočiari ( ako splátci v príbehu ).

11.kraj - Poľnohospodárstvo
Obrázok
Obrázok
2. úloha
Krátko opíšte, čo ste predviedli tretí deň Výcviku pred tvorcami hier. Vyberte si nejakú vašu zručnosť/ schopnosť a popíšte, ako ste to predvádzali + doplňte opis fotkami z internetu. Musí to byť niečo zaujímavé!

Výcvik bol celkom fajn. Chcela som vyskúšať čo najviac stanovíšť. Najviac sa mi zapáčilo maskovanie,boj s nožmi,sekerami a rozlišovanie rastlín. :) Skúsila som aj streľbu zo zbrane.
Obrázok
Nakoniec som streľbu zo zbrane predviedla aj pred tvorcami hier. Strieľala som na rôzne terče a som rada že som tvorcov hier aspoň trochu zaujala.
Obrázok
3. úloha
Oblečte sa na Interview. Váš outfit musí byť proste úžasný, dych vyrážajúci. Make-up by mal byť čo najvýraznejší ( ale aby to pôsobilo pekne :) ) a vaše oblečenie čo najfarebnejšie, trblietavé... plus množstvo doplnkov atď. Budem sa tešiť na to, čo vytvoríte.

Obrázok
4. úloha-
a) Povedz nám niečo o sebe ( ale už nie o svojej rodine a minulosti, len niečo o sebe, čo pomôže divákom lepšie ťa spoznať a obľúbiť si ťa ).
Zdravím. Volám sa Lena. Som strašne tvrdohlavá a cieľavedomá. V hrách sa budem snažiť naplno bojovať a vyhrať ich. :)
b) Aké boli tvoje prvé pocity, keď ťa vybrali za splátkyňu? ( Pamätaj, že tvoje odpovede si vypočuje celý Panem, aj Capitol )
Bola som celkom v pohode. Som tu a budem bojovať aby som sa vrátila k svojej rodine. :)
c) Čo si myslíš o hlavnom meste Capitole a jeho obyvateľoch? Čo sa ti na Capitole najviac páči a čo sa ti naopak vôbec nepáči?
Capitol je veľmi veľké a pekné mesto. Páči sa mi tu. Aj obyvatelia sú celkom fajn. Nieje tu nijaká vec čo by sa mi nepáčila. :)
Výcvik bol úplne super. Mohol by byť aj každý deň. :D Bavilo ma skúšať nové veci. :)
Naposledy upravil Bekina dňa Štv Sep 18, 2014 8:22 am, celkovo upravené 1
____________________________________________________________________________________
Bekina
I ♥ BELLEZZA
Bekina

Poslaťod enny » Str Sep 17, 2014 9:28 pm

1. úloha-

2. kraj- Masonry Murárske práce ( stavby domov )

takže asi takto ako splátkyňa kraja Masonry-odev zapadajúci do týchto čias,kladivo predstavuje všetko murárske náčinie(konkrétne kladivo samo osebe je pre nás dosť dôležité,keďže väčšina našich skromných domov je z dreva...)
Obrázok

Obrázok
2. úloha-

Počas prvých dvoch dní som sa sústredila pri výcviku najmä na tie stanovištia,ktoré zručnosti som najmenej ovládala.Lebo ako som už spomínala,môj najlepší kamoš z detstva-Samuel ma naučil veľa zručností typických pre chlapcov (vedela som dobre liezť po stromoch,šermovať,jazdiť na koni,zakrádať sa a pod. ),ale prvenstvo v tomto všetkom u mňa patrilo lukostreľbe.Tu som si bola takmer 100 percentne istá.Rozhodla som sa preto tretí deň predviesť práve túto zručnosť...
Keď som prišla na rad,videla som,že tvorcovia hier sú na svojom balkóniku práve zaujatí družným rozhovorom.No nič,najskôr ich musím prebrať :lol:
Obrázok
Vybrala som si kvalitný luk,dobré šípy,dala som si osedlať bujného koňa a ....najskôr som namierila na tvorcov hier(trochu drzé,alebo odvážne,ale bola som si istá)
Obrázok
Jeden sa práve rehotal,až sa za brucho chytal a popri tom si chcel zapáliť cigaretu.
Obrázok
V tej chvíľke,ako si ju šiel vložiť do úst,som vystrelila a.....šíp mu vyrazil cigaretu z rúk a zapichol sa aj s ňou do ozdobného závesu za ním.Všetci zhíkli,vyskočili a dotyčnému v momente zamrzol smiech na perách.Zbledol,všetky pohľady sa upreli na mňa.To som práve potrebovala.Vyskočila som na koňa,začala som cválať do kruhu,postupne som strieľala do pohyblivých terčov na to určených.
Obrázok
Pohyb koňa,pohyb terčov ...ale to mi nestačilo,to dokáže viac ľudí.Skĺzla som sa koňovi pod brucho,nohy ostali v strmeňoch a v tejto polohe som zasiahla terče jeden za druhým...ozval sa potlesk,môj čas sa skončil,uvidím,koľko bodov získam....
3. úloha-

Obrázok

4. úloha-

Ahojte všetci.Moje meno je Sophia a veľmi dúfam,že budem aj pri hrách múdra a rozumná-podobne,ako to naznačuje moje meno.Nerada príliš rečním,svoje vlastnosti najradšej dokazujem skutkami,takže viac o mne ukážu najbližšie dni.Poviem vám aspoň toľko,že mám rada priamosť,odvahu,častnosť a odsudzujem podlosť,zákernosť a vyvyšovanie sa nad iných.
Som veľmi poctená,že vybrali práve mňa.Naozaj,v prvej chvíli som takmer skríkla"hurá" :D ,takže si to veľmi vážim a cením.Mám dobrodružnú povahu a tak mám v sebe radosť a som plná očakávania,čo zažijem :lol:
Capitol je veľmi bohaté a krásne mesto.Nikdy som nič podobné nevidela (kde by som aj mohla,však? :lol: )
Obyvatelia sú...veľmi mocní a zdvorilí.Myslím,že ich život v tomto meste je celkom spokojný.Nemyslím si však,že sú šťastní a to preto,lebo sú veľmi zaujatí sami sebou. :twisted: Toto sa mi nepáči a ešte to,že utláčajú všetok ľud,každý náznak povstania.Ľudia Kapitolu,nemyslíte si,žeby ste boli šťastnejší,keby ste aj iným dopriali trochu slobody?
(dúfam,že teraz nebudem musieť pred vami utekať,nebojíte sa 14-ročného dievčaťa,však? :lol: ja len žartujem,ale zamyslite sa nad tým ;) )
Výcvik som si veľmi užívala,mám rada nové veci a telesná námaha ma len zocelí,takže ...bolo to super ;)
enny

Poslaťod Veronika4495 » Štv Sep 18, 2014 9:58 am

1. ÚLOHA: ZAMERANIE: FISHING RYBÁRSTVO
Tak toto bol môj zabiják :D Nemám žiadne také veci a tak som sa rozhodla, že sa oblečiem ako ryba :lol: (Možno som to zle pochopila :lol: ) Inšpirovala som sa zlatou rybkou (aj keď moc sa mi to nepodarilo ale úlohy na obliekanie mi nikdy nešli :D )
Obrázok

Obrázok

2. ÚLOHA:
Počas výcviku som sa tak povediac držala skôr v ústraní. S nikým som nekomunikovala, pretože si tu nehľadám priateľov a ani by to nebolo rozumné. Ľudia, ktorí tu okolo mňa denne prechádzajú budú totiž čoskoro moji nepriatelia a budem ich musieť zabiť, aby som odišla z Arény ako víťaz. Občas som si teda niečo trénovala na jednotlivých stanovištiach, ale bola som presvedčená, že tréning nebudem potrebovať. Už od toho dňa, čo mi povedali, že môj priateľ zomrel v Aréne smrti som začala trénovať, pretože som spočiatku túžila ocitnúť sa tu, aby som sa všetkým pomstila a pozabíjala aj všetkých, ktorí môžu za jeho údajnú smrť. Mala som vtedy v pláne skoncovať najmä s tvorcami týchto absurdných hier, ale neskôr som si uvedomovala, že by to nebolo vôbec jednoduché...Teraz mi to už nepríde ako dobrý nápad, že som tu, pretože doma ma čaká sestra, ktorá nemá už nikoho okrem mňa a práve kvôli nej sa musím vrátiť.
Obrázok
Už oddávna som vynikala vo vrhaní nožov. Vždy som mala veľmi presnú mušku a dokázala som nimi trafiť hocikam. Práve preto som si túto moju schopnosť vybrala, že ju predvediem pred tvorcami hier. Bola som trochu nervózna, ale nie preto, že by som sa bála že netrafím, ale preto, že nemám rada veľké davy ľudí. Keď som hore uvidela sedieť tých úlisných tvorcov hier, ktorí sa na nás zabávajú, prešiel mnou neopísateľný hnev. Najradšej by som tie nože hodila do nich a možno by to nebolo až také zložité, ale pokúsila som sa ovládnuť sa. V dosť veľkej diaľke som mala nastavané rôzne veľké predmety. Boli usporiadané od najväčšieho po najmenší. Trafila som sa do každého z nich a potom som ešte hádzala na terč. Keď som skončila, všimla som si jedného z tvorcov, ako znudene prevracal oči.
Obrázok
Vedela som, že by som mala odísť, ale nedalo mi to. Čo by mi mohli spraviť? Zabijú ma? Možno ma to aj tak už onedlho čaká, i keď túto možnosť som sa snažila nepripúšťať si. A tak som sa pozrela hore, kde sedel, upriamila som na neho pohľad a prehovorila som:
,,Možno by sme to mohli trochu ozvláštniť, aby to nebola taká nuda. Čo keby ste zišli sem dole a asistovali mi?"
Táto otázka bola zrejme dosť trúfalá, ale netrápilo ma to. V miestnosti nastalo hrobové ticho a muž zo mňa nespúšťal pohľad. Prižmúril oči a všetci čakali, čo odpovie, no videla som, že sa nechystá ísť sem a tak som pokračovala.
,,Alebo sa nebodaj jeden zo zakladateľov hier bojí obyčajného dievčaťa?" poznamenala som ironicky.
Obrázok
Muž zagánil ešte viac a zišiel dole. Všetci stále mlčali a pozerali, čo sa bude diať. Ukázala som mu, aby sa postavil k drevenej stene.
Obrázok
Potom som pristúpila na svoje miesto a začala som hádzať nože tesne okolo jeho tela. Videla som, že je značne nervózny a ja som sa iba v duchu smiala. Napokon som sa rozhodla ešte trošku pritvrdiť a hádzať nože so zaviazanými očami.
Obrázok
Videla som v jeho očiach nesúhlas, ale zrejme bol moc hrdý na to, aby pred všetkými priznal strach a tak bol ticho a naďalej ma prebodával pohľadom. Teraz by som mala príležitosť skoncovať to aspoň s jedným z nich. Bolo by to skutočne jednoduché. Už už som ho chcela trafiť, no rozmyslela som si to. Nemalo by to zmysel a nič by sa tým nevyriešilo, hry by aj tak pokračovali a tak som dokončila svoje vystúpenie, ale nože som hádzala čoraz tesnejšie k jeho telu až mu jeden prepichol košeľu a pripevnil ho tak k drevenej stene za ním. Potom som sa na neho chladne usmiala a odišla som preč.

3. ÚLOHA: INTERVIEW:
Keď som videla do čoho ma navliekli takmer ma porazilo. Milujem čiernu farbu a preto bol toto pre mňa šok. Samá ružová a modrá a tie trblietky...A to ani nehovorím o make-upe, nikdy som sa takto nelíčila a takmer som sa nespoznala. Rozhodne som sa necítila sama sebou, pripadalo mi to ako v cirkuse. Už aby konečne začala Hry o život, pretože mám dosť tejto maškarády, kde sa na nás všetci pozerajú ako na nejaké exempláre...:D
Obrázok

4. ÚLOHA:
a) Povedz nám niečo o sebe
Moje meno je Storm Bragová a som zo 4. kraja. Som cieľavedomá a tvrdohlavá. Nezaujíma ma, čo si o mne ľudia myslia a aby som dosiahla svoj cieľ, som ochotná spraviť hocičo.

b) Aké boli tvoje prvé pocity, keď ťa vybrali za splátkyňu?
Ak mám byť úprimná, pred nejakým časom by ma to skutočne veľmi potešilo, ale teraz...Nebudem sa tu pretvarovať aká šťastná a hrdá som, že ste vybrali práve mňa, pretože to tak nie je. Pýtate sa aké mám pocity? Ako by ste sa cítili vy, keby vás nasilu zavreli do Arény smrti, odkiaľ nemusí byť návratu? Tie pocity pochopia iba tí, ktorí si to vyskúšajú na vlastnej koži a možno by to prospelo aj tvorcom hier...

No a tu nadviažem na moju predchádzajúcu odpoveď. Čo sa mi páči na Capitole? Mesto samo o sebe je celkom pekné a všetko tu pôsobí skutočne honosne a luxusne, ale luxus, ktorý sa nám tu dostal, beriem ako taký ,,luxus pred smrťou" je to niečo ako ,,posledná večera." Nepáči sa mi ako sa na nás všetci zabávajú a sledujú nás na každom kroku. Takže na Capitole sa mi nepáči takmer nič. Všetci sa tu pretvarujú a strúhajú na seba falošné úsmevy a takých ľudí neznášam...

Výcvik pre mňa nebol náročný. Mohla som sa pri ňom aspoň odreagovať a zabudnúť na veci, na ktoré nechcem myslieť. Myslím si, že som pripravená vkročiť do Arény smrti a odísť z nej ako víťaz...

Vedela som, že moje odpovede, zrejme pobúria obyvateľov Capitolu, ale v tej chvíli som na to nemyslela. Netrápilo ma to a uľavilo sa mi, že som aspoň z časti povedala čo si skutočne myslím a to som sa ešte krotila :D
Na LP: Veronika4495
Veronika4495

Poslaťod summer71 » Ned Sep 21, 2014 1:48 pm

1. úloha-

9. kraj- Grain Zrná
Keďže úrodný jačmeň potrebuje najmä slnko, žltá farba a krídla naznačujú slnečné lúče, hnedá na obleku predstavuje pôdu, z ktorej jačmeň vyrastá a zlaté doplnky a ozoby naznačujú zlatistú farbu zŕň jačmeňa. Dúfam, že takto nejako to malo vyzerať, lebo inak neviem, čo by som jej obliekla :D
Obrázok
Obrázok

2. úloha-

Prvé dva dni som trénovala len tak naoko, tvárila som sa, že som nešikovná a že mi všetko padá z ruky, len som tam teda tak pobehovala medzi stanovišťami, akoby som zablúdila, pritom som sa zoznamovala s vecami okolo mňa. Chcela som u ostatných vzbudiť dojem, že ja budem ľahký súper. Mojím zámerom bolo šetriť a zhromažďovať si energiu, aby som ju mohla v pravý čas využiť vo svoj prospech.
V tretí deň som sa snažila predviesť čo som najviac vedela – to bola tá najťažia časť, rozhodnúť sa, v čom som najlepšia. Chcela som si vybrať takú činnosť, v ktorej by som ukázala čo najviac, ale zase aby som si nejaké tie tromfy nechala aj pre seba. Rozhodla som sa preto pre šermovanie. Je to činnosť, v ktorej je potrebná obratnosť, sústredenosť, šikovnosť a sila. Verila som si, že to dokážem a je to pre mňa tá najlepšia možnosť.

Uchopila som do ruky kord, vynechala som kryt na tvár, pomyslela som si, že v aréne aj tak žiadnu ochranu nedostaneme, tak im to predvediem naostro.

Obrázok

Bolo to náročné už len z toho hľadiska, že som ho dlho v ruke nedržala, naposledy, keď som mala nejakých 11 rokov. Ako malé dieťa sme sa hrávali na šermiarov s ostatnými deťmi z kraja, potom som si ho zvolila ako voliteľný predmet na škole, aby som sa v tejto činnosti zdokonalila.

Súperom mi bol jeden z porotcov, nevedela som kto to je, pretože mal na tvári ochranný kryt, ale nakoniec na tom aj tak nezáležalo. Prekrížili sme si kordy na znak začiatku zápasu, druhú ruku som mala za chrbtom.

Obrázok

Nepopieram, že sa mi pravá ruka triasla od nervozity, to bol dôvod, prečo mi v prvom kole súper hneď môj kord vybil z ruky. Porota sa smiala a už-už ma chceli vyhnať, že moje vystúpenie skončilo, keď som v tom rýchlo schytila kord do ruky, zahnala som sa ním na súpera, putovali sme takmer po celej voľnej ploche, ktorú sme mali k dispozícii. Bol to dlhý súboj, porota sa už prestala smiať a so zaujatím sledovala moje vystúpenie. Po asi desiatich minútach som využila nepozornosť súpera, vybila som mu kord z ruky a rýchlo som ho pritlačila tým svojím k zemi, aby nemal možnosť opätovne na mňa zaútočiť.

V hľadisku začali tlieskať, na záver som sa nonšalantne uklonila a podala si so súperom ruky na znak mieru.

Obrázok

3. úloha-
Oblečte sa na Interview. Váš outfit musí byť proste úžasný, dych vyrážajúci. Make-up by mal byť čo najvýraznejší ( ale aby to pôsobilo pekne ) a vaše oblečenie čo najfarebnejšie, trblietavé... plus množstvo doplnkov atď. Budem sa tešiť na to, čo vytvoríte.

Dúfam, že som to priveľmi neprehnala ;)
Obrázok

4. úloha-
Volám sa Chloe a pochádzam z 9. kraja. Budem sa snažiť ukázať, čo je vo mne ako v jednotlivcovi, ale aj všetko, čo som sa naučila v našom kraji a budem bojovať za náš kraj s hrdosťou.

Možno neveríte, ale veľmi som sa tešila, keď vytiahli moje meno. Už ma nebavilo len nečinne sa prizerať a týmto som dostala aj ja možnosť prezentovať, čo je vo mne a že aj v 9. kraji žijú odvážni a hrdí ľudia. Vôbec som necítila strach, práve naopak. Akoby sa vo mne niečo zobudilo a vravelo: „Ak to niekto dokáže vyhrať, si to ty.“ (pousmiala som sa) Samozrejme, že si nemyslím, že to bude jednoduché. Verím, že každý jeden z nás chce zvíťaziť a až v aréne sa ukáže pravá podstata každého jedného z nás.

Hlavné mesto je veľmi veľkolepé, už ako malé dieťa som snívala o tom, že raz ho uvidím naživo a nielen z televíznej obrazovky. A teraz som tu (opäť som sa zasmiala aby som odbúrala nervozitu) a je to ešte lepšie ako som očakávala.
O jeho obyteľoch toho veľa neviem, nikdy som nemala možnosť poznať niekoho z Capitolu osobne, ale myslím si, že ľudia v našom hlavnom meste robia všetko pre to, aby udržali chod celého Panemu. Ich práca nie je jednoduchá a preto ich obdivujem.
Na Capitole sa mi najviac páčia tie budovy, všetko je tu také veľkolepé, až sa neviem vynadívať. A takisto oblečenie – každý jeden obyvateľ Capitolu má na sebe prekrásne odevy, ktoré im môžeme len závidieť a preto som rada, že aspoň teraz môžem mať na sebe niečo takéto.
Hmm a čo by sa mi mohlo nepáčiť? Že toto je prvý a možno poslednýkrát čo Capitol vidím naživo. ;)

Výcvik pre mňa nebol jednoduchý, bolo tam strašne veľa vecí, ktoré som si chcela vyskúšať, s ktorými som sa doposiaľ ešte nestretla a veľa takých, v ktorých som sa chcela zlepšiť. Bohužiaľ som nemala dostatok času, aby som si mohla prejsť každým stanovišťom, no snažila som sa s každým aspoň oboznámiť. Boli to náročné tri dni, ale tie náročnejšie úlohy nás ešte len čakajú.
Summer D.
summer71

Poslaťod Sofie159 » Str Sep 24, 2014 1:45 pm

1. úloha-

Veľmi som sa potešila keď som sa konečne pozrela do zrkadla tesne pred nastupovaním do vozov. Štylista mi vytvoril neuveriteľne krásny outfit- jednoduchý a použil nohavice, ktoré sa dosť ponášajú na tie, ktoré nosia muži u nás v kraji do bane. Aspoň takto som cítila, že mám pri sebe niečo z Distriktu 12, niečo z domova. Ani s make-upom sa veľmi nebabrali a vlastne som bola aj rada keď som videla ako prišli iný Splátci :D
Obrázok
(Fakt sorry za ten voz no iný som nenašla :D)
Obrázok
2. úloha-

Ovládam viac zručností, no rozhodla som sa predviesť vrhanie nožov.
Keď som prišla do miestnosti kde sme mali predviesť svoje zručnosti pred tvorcami, triasla som sa na celom tele. Neviem, či to bolo nervozitou či nízkou teplotou v miestnosti, no triasla som sa. Pozrela som na tvorcov, no tí ma neregistrovali. Podišla som k stolu a zobrala nože.
Obrázok
Keď som ich brala, nahlas som si odkašľala aby som upriamila pozornosť z ich drinkov na mňa. Zabralo to, no vedela som, že na chvíľu. Tak som sa rýchlo otočila, zovrela čepeľ noža a namierila na terč Obrázok Nádych. Hod. Výdych. Trafila som presne do stredu. Otočila som sa aby som skontrolovala tvorcov, či sa dívali. Nedívali a to ma naštvalo. Chytila som druhý nôž. Jeho čepeľ sa mi jemne zarezala do prsta. Rýchlo som namierila na terč, nádych-hod-výdych. Opäť som trafila presne.
Zobrala som tretí nôž zamierila, znova som si odkašľala. Tentoraz to zabralo, pretože šum tvorcov ustál a cítila som, že sa plne sústredia len a len na mňa. Natiahla som ruku za seba a namierila.Obrázok
Opäť som dodržala svoju techniku a trafila do stredu terča. Obrázok
Vedela som, že môj čas vypršal tak som sa pobrala na odchod. Toto vrhanie nožov som zvládla lepšie ako kedykoľvek predtým. Bola som sa seba pyšná.
Keď som sa blížila k východu, jeden z tvorcov na mňa zakričal: "Skvelá technika!" To mi dalo pocit, že aspoň jeden tvorca sa na mňa sústredil.
3. úloha-

Dlho som protestovala proti dlhým šatám, no na poslednú chvíľu sa mi podarilo štylistu presvedčiť, že sukňa bude lepšia. No potom som ja musela ustúpiť ohľadom topánok... tak som teda bola spokojná v sukni a nespokojná v opätkoch. Ale som rada, pretože make-up mi nedali moc výrazný, len pery mi zvýraznili, čomu som bola veľmi rada.
Obrázok

[size=1504. úloha-][/size]
Ahojte, volám sa Tris a ako aj ostatné súťažiace dúfam, že práve ja zvíťazím, no nie kvôli sebe, ale kvôli kraju. Dvanásty kraj zvíťazil minulý rok tak dúfam, že ho nezahanbím. (nervózny smiech) Som asi jediná, no som hrdá, že som z dvanástky.
Najprv som sa zľakla pri pomyslení, že budem musieť opustiť rodinu a všetkých, ktorých milujem (áno, snažila som sa hrať im na city), no potom som si uvedomila aká to bude česť stráviť možno posledné dni svojho života v tak úžasnom meste s úžasnými ľuďmi ako je Capitol a jeho obyvatelia a byť Capitolom hostená.
Capitol je úžasné mesto a môžem s istotou povedať, že žiadne iné na svete nieje také úžasné. Nemôžem na Capitol a jeho obyvateľov povedať nič zlé, pretože nemám čo. Obyvatelia sú strašne milí... Ako napríklad ty Caesar.(široký úsmev)
Výcvikové centrum bolo úžasné, stanovištia perfektne navrhnuté aby nás pripravili do Arény. Aj ľutujem, že som nevyskúšala všetky. Výcvik bol rozhodne ťažký, no viac fyzicky než psychicky. Ale myslím, že som pripravená.
V nebi ma nechcú, v pekle sa ma boja, tak som tu !
Sofie159

Poslaťod ErusQa » Sob Sep 27, 2014 6:06 am

1. úloha-

7. kraj- Lumber Drevárstvo ( stromy, lesy )
Obliekla som sa ako strom :lol: ... Topánky a silonky symbolizujú kmeň, šaty a ostatné doplnky sú predstavujú listy. Náhrdelník a náušnice, sú liany.

Obrázok

Obrázok

2. úloha-

3. úloha-
Snažila som sa vytvoriť veľmi extravagantný outfit, myslím že sa mi to celkom podarilo :)
Obrázok

4. úloha-
Myslím že diváci by si ma mohli obľúbiť hlavne preto, lebo do hry prinesiem veľa zvratov s nečakaných prekvapený. Mám podľa mňa skvelú stratégiu. Ľahko dokážem manipulovať s ľuďmi a tiež ich bez problémov dokážem hocikedy podraziť. Na rovinu, som riadne zákerná.
b)Aké boli tvoje prvé pocity, keď ťa vybrali za splátkyňu? ( Pamätaj, že tvoje odpovede si vypočuje celý Panem, aj Capitol )
Bola som riadne prekvapená, nečakala som tom. Ale povedala som si že som v živote zvládla i oveľa ťažšie veci (či psychicky alebo fyzicky) a cez toto sa nejako prekúšem...Som presvedčená že patrím k tým splátcom ktorý majú najväčšiu šancu vyhrať.
Capitole je celkovo krásne mesto, len som si ešte nezvykla na ten ruch. Prišla som sem z úplne iného prostredia. Žila som v lesoch, v rôznych opustených chatrčiach kde som sa skrývala, nikdy som nebola na jednom mieste príliš dlho. V Capitole majú ľudia úplne iný životný štandard.
Výcvik som prežila úplne v pohode. Bavilo ma to, naučila som sa pomerne dosť nových vecí. Som za to rada. Moje nové schopnosti mi určite pomôžu v hrách...No, niektoré momenty výcviku boli pre mňa celkom namáhavé, pretože som sa snažila nedať na sebe vidieť moje slabiny. Súperi by toho mohli ľahko využiť. Verím v to že sa mi poradilo všetko zamaskovať.

Úlohu postupne vyplním, len teraz mám víkendy nabité a cez týždeň nestíham, ale posnažím sa :)
Naposledy upravil ErusQa dňa Štv Okt 02, 2014 2:14 pm, celkovo upravené 3
Nemožem za to ja fakt nemožem za to,
né nemožem za to ja fakt nemožem za to.

Nemožem za to že mám tristo druhov flowu, ne,
nemožem za to že máš jeden nudný a máš smolu,
nemožem za to že necítiš hudbu,
a nemožem za to že sa Slováci hýbu len na TUC-TUC
ErusQa

Poslaťod Blair bass » Sob Sep 27, 2014 7:31 pm

Úlohy Baby_baby:

1.úloha

2.úloha

Boj s mečom – to bol môj živel....Snažila som sa každý deň dostať práve na toto stanovište, lebo už ako malá som rada sledovala mužov ako obratne a rýchlo mečmi švihajú a snažila som sa ich na našej záhrade napodobňovať... V Aréne smrti som nebola ako ostatní, ktorí museli prísť na to, čo im ide najlepšie a mnoho vecí ani nevyskúšalo. Ja som vedela čo chcem a šla som si priamo za tým. V ten deň D som si verila, nezapochybovala som o sebe a snažila som sa podať čo najlepší výkon...Porotcovia - zakladatelia Hier najskôr diskutovali a mala som to pre mnohých najhoršie, lebo som bola ako prvá, no podľa mňa to bolo dobré, lebo hneď ako som začala všetci sa pozerali a pokyvkávali hlavami. Môj názor je jednoznačný...najhoršie to majú posledný, lebo zakladatelia sú už taktiež vyčerpaní a nevnímajú ako na začiatku...Možno som uspela, možno nie neviem, no podľa pohľadov spolu splátcov ale i podľa pohľadov zakladateľov som nadobudla pocit, že to dokážem a že patrím tam kde som!

3.úloha

Obrázok

4.úloha

A) „Hm...niečo o mne? Som dosť zhovorčivá a ťažko mi niekedy zavriete ústa rada vtipkujem a smejem sa.... Snažím sa priateliť s každým, no sú istý ľudia ktorých vyslovene neznesiem v mojej blízkosti. Neznášam mäso -som vegetariánka a taktiež nemám rada jablká. Knihy a šerm sú mojim koníčkom....Doma ale i tu mám kopec kníh, najmä fantasy a historické romány. Móda neni moja silná stránka a nerada nosím šaty..radšej nejaké pohodlné džínsy a tričko a teniskami. Keď treba(ako napríklad teraz) nemám problém si obliecť na seba šaty, natrieť si na seba kopu make-up-u a ísť na ulicu alebo nejakú slávnosť, akciu. Zbožňujem sladkosti ako každý človek a nepijem kávu---maximálne kakao a čistú vodu. Čaje tiež neobľubujem. Neviem, čo mám ešte hovoriť, veď časom sa dozviete aj viac a myslím, že paparacovia si aj tak o mne spravia úplne inú mienku než tí, čo ma poznajú.“

B) „Zmietali sa vo mne rôzne pocity, no keď mám byť úprimná najskôr som bola naštvaná na tých ktorí toto celé vymysleli, no neskôr som si povedala- fajn, keď už to musí byť tak nech to je! Možno zvíťazím, možno nie veď je to aj tak povinnosť a ...Ďalej som vôbec nad tým nepremýšľala.

C) Capitol je v pohode možno mi tu vadí zopár častí, kde je to prepchaté ľudom, ale inak je to tu fajn

D) Výcvik bol úplne senzačný! Veľmi som sa tešila na svoj živel, ktorý mám v láske už od malička a s mojou trénerkou to bolo ešte o čosi záživnejšie a pútavejšie než doma na záhrade. Mnoho stanovíšť, keď sa mám priznať som vyskúšať ani nechcela, lebo som bola od začiatku rozhodnutá, že chcem to čo som aj predviedla a čomu sa neprestanem venovať, pokiaľ prežijem!
Blair bass
Blair bass

Poslaťod elisabeth.hard » Ned Sep 28, 2014 1:29 pm

1. úloha

3. kraj- Technology Technológia
Obrázok
Pozadie
thg.jpg
thg.jpg (138.92 KiB) Zobrazené 4447 krát

2. úloha

Dlho som rozmýšľala čo tvorcom hier predvediem a nakoniec som sa rozhodla pre lukostreľbu. Nechcela som len klasicky strieľať šípy do terča a preto som sa rozhodla to trošku ozvláštniť. A tak som cez tie dva dni trénovala aj svoju obratnosť a najmä ohybnosť – rozhodla som sa totiž, že najprv budem musieť poprechádzať cez lúče laserov bez toho, aby som sa ich dotkla.
Obrázok
Keď som tam prišla, aby som predviedla svoju schopnosť, tvorcovia boli zaujatí do rozhovoru medzi sebou. Chcela som na seba upriamiť ich pozornosť a preto som zakašľala. Pozrel sa na mňa jeden, no ostatní ma naďalej ignorovali. Nič som si z toho nerobila, pretože o chvíľu na to sa v miestnosti vypli svetlá a v strede sa rozsvietili lúče laserov. Počula som ako tvorcovia hier zhíkli.
Obrázok
Rýchlo a obratne som poprechádzala cez labyrint lúčov, nebolo to vôbec jednoduché, ale bola som si sama sebou istá, verila som si, že to zvládnem. Keď som to napokon celé prešla, na rad prišla lukostreľba. Svetlá už boli znova zasvietené.
Zhlboka som sa nadýchla, namierila a o sekundu na to už môj šíp letel.
Obrázok
Obrázok
Vedľa ! Bola som na seba naštvaná, s hnevom som vytiahla ďalší šíp a znova ho namierila na terč. Vystrelila som šíp a zažmúrila oči zo strachu, že znova netrafím stred. No, opak sa stal pravdou a ja som trafila terč.
Obrázok
Bola som šťastná a sama so sebou spokojná. Po skončení môjho „vystúpenia“ som sa tvorcom poďakovala za ich pozornosť a odkráčala preč.
Obrázok

3. úloha
Oblečte sa na Interview.

Obrázok
4. úloha

a) Povedz nám niečo o sebe.
Ahoj ! Moje meno je Hannah Anderson a mám 16 rokov. Pochádzam z tretieho kraja. Som ambiciózna, odvážna a bystrá. Mojím cieľom je vyhrať tohtoročné hry!

b) Aké boli tvoje prvé pocity, keď ťa vybrali za splátkyňu?
Nečakala som to, naozaj. Moje pocity boli zmiešané. Jedna moja časť sa veľmi tešila, že práve ja som tá „šťastná“, ktorú vybrali. No, na druhej strane som bola smutná, pretože doma mám ľudí na ktorých mi záleží a bojím sa, že o nich prídem. Teda ak nevyhrám...

Capitol a jeho obyvatelia ma najprv vystrašili. Vôbec nie som zvyknutá na takýto luxus a bola to pre mňa obrovská zmena oproti môjmu bežnému životu.
Ako mesto sa mi veľmi páči a je naozaj miestom, kde to žije.
Naopak na jeho obyvateľoch sa mi nepáči, že za svoje extravagantné oblečenie a make-up skrývajú svoju pravú tvár. Akoby stále nosili masku, ktorú nikdy pred svetom nedávajú dolu.

Výcvik som si veľmi užívala a snažila som sa toho čo najviac vyskúšať. Nestihla som síce vyskúšať všetky aktivity, ale za tri dni sa to proste nedá. Niečo nové som sa naučila a to čom som ako-tak vedela som si len precvičila a hádam som sa v tom aj zlepšila.
elisabeth.hard

PredchádzajúciĎalší

Späť na Lady Popular

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť