Nastavenia Retro Sveta

Obrázok

Nastavenia Retro Sveta

Poslaťod Jolene » Štv Júl 04, 2013 12:05 pm

Pamätáte na slavné bitky proti Prízračnému Chánovi?
Toto je Khan Wars Retro – návrat na starú a veľmi milovanú verziu hry. Retro svety sa podobajú funkciami a možnosťami tým, ktoré boli k dispozícii v Khan Wars 3.1, ale s vylepšeným rozhraním a nádhernou grafikou zavedenou vo verzii 5.5.
Získali sme obrovské množstvo spätnej väzby od vás- hráčov. Vzali sme to na vedomie a počúvali vás- našu komunitu. V tejto "Retro" verzii chceme oživiť niektoré z funkcií ktoré vám chýbali po tom čo sme ich dali preč, a vynechali sme niektoré z nových funkcií na ktoré si neboli všetci hráči schopní zvyknúť.
Vrátili sme niektoré z vecí, ktoré vám chýbali najviac:
Prízračný Chán a Prízračný Chán na základe hráčskeho rebríčka- obávaný Prízračný Chán je späť a čaká na vás. V tejto verzii bude hodnotenie klanov opäť v závislosti od času, v ktorom členovia klanu vlastnili Prízračné Hrady.
Rýchlosť sveta- zamerali sme sa na rýchlosť, ktorá by vyhovovala veteránom,ale aj novým hráčom a prišli sme s rýchlostným modifikátorom 3 a časovačom nečinnosti účtu v dĺžke 10 dní.
Vnútorný trh- počúvali sme vás, a v Retro verzii sme vrátili starý vnútorný trh. *Zmeniť zdrojov z jedného typu na iný v hodnote definovanej úrovňou budovy Trhovisko.* Hodnota začína od 0,02 z investovaných zdrojov a dostane sa až na 0,5.
Pochod Clean-up a Nemocnica - v tejto verzii budú pochody Clean-up opäť k dispozícii. Nemocnica bude fungovať na základe clean-upu, ako to bolo vo verzii 3.1.
Možnosť kúpiť zdroje- možnosť kúpiť zdroje je opäť k dispozícií.
Baníci a Kováčska dielňa- opäť budete môcť poslať populáciu do baní za účelom zvýšenia produktivity alebo Kováčskej dielne, aby dokončila aktualizácie rýchlejšie.
Rozdiel v úrovni obmedzenia pre útoky je teraz 5 úrovní.
Hráči môžu útočiť alebo byť napadnutí až od úrovne 3.
V Retro verzii už nebudú žiadni rytieri.
K dispozícii nebude žiadny pochod na založenie kráľovstva.
Mapa bane nebude prítomná.
Nové užívateľské rozhranie- všetky staré dobré vlastnosti sa vracajú spolu s bonusom- nové a vylepšené užívateľské rozhranie spolu s pohodlnou "spodnou lištou" a ohromujúcou novou grafikou zavedenou vo verzii 5.5.
Chat v hre- do hry sme pridali chat pre rýchle a jednoduché komunikovanie s vašimi spojencami alebo rivalmi.
Toto je Retro verzia pre všetkých z vás ktorí sú znudení zo starej verzie hry, no nechcú prísť o nádhernú novú grafiku a praktické užívateľské rozhranie.
Priniesli sme to najlepšie z minulosti a súčastnosti v jednej vynikajúcej Retro verzii.
Jolene
 
Príspevky: 843
Registrovaný: Pon Jún 04, 2012 7:27 am

Späť na Khan Wars

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron