Re: Hry a Súťaže

Obrázok

Poslaťod Jolene » Str Apr 03, 2013 12:54 pm

Ja a Khan Wars

Úloha: Musíte napísať historiu svojho hrania v hre KW. Môžete používať aj obrazy a samozrejme svoju kreativitu!
4 z Vás dostanú odmeny (USB flash 4GB s obrazom hry KW).

Začiatok: 03.04.2013
Koniec: 15.04.2013
Jolene

Poslaťod wigušik » Str Apr 03, 2013 1:02 pm

takže volam sa wigo :) teda je to moja prezívka :) v hre ma takmer skoro pozná . tuto hru hrám od vtedy ako bola spustená na Slovenskom serveri až do teraz ... prešiel som cez rozne klany ale nakoniec som založil vlastny a spolu s mojimi bojovníkmi uspešne vyhrávame ako KLAN :) a po tomto kole si davam pauzu ... vrvaím to furt ale už ju dam :) dufam .Hral som aj na iných serveroch. pekný den želám wigo7@azet.sk
wigušik

Poslaťod Razor585 » Str Apr 03, 2013 5:00 pm

Čavte...Takže sa volám Razor585 aspoňže v hre :D....Khan Wars som začal hrať od začiatku ako sa vytvoril server v slovenskom jazyku...Na začiatku som si myslel že to bude nejaká šmejdová hra ako sú niektoré...Potom som sem chodil viac a viac a nejako ma to chytilo...Došiel som na to že to je veľmi skvelá hra...Pomaličky sa mi vyvíjal hrad vytrénoval som prvých vojakov napadol prvý hrad...A po nejakom čase už mám pekne rozrastený hrad obrovskú armádu a jeden pekne rozrastený klán...Teraz už to hráme viacerý kamoši a ide nám to...Sme silný a neporazitelný :D...Takže v celku máme radosť z hry :):)....E-mail warriorshammer@gmail.com ....
Razor585

Poslaťod 1centurian1 » Pia Apr 05, 2013 10:51 am

zdravím....
včera som napísal a ešte sa to nezobrazilo...spravil som niečo zle ?
1centurian1

Poslaťod Jolene » Pia Apr 05, 2013 2:07 pm

prosim,napiste ho este raz
Jolene

Poslaťod 1centurian1 » Sob Apr 06, 2013 3:45 am

Takže čawte :D Som 1centurian1 , v skratke Cento ....Kedže sa to tu už s príspevkami už rozbehlo , pridám sa aj ja. Nehrám to od začiatku ako moji dvaja predchodcovia , ale len od druhého kola. Začínal som na divokých kmeňoch , traviane a podobných online stratégiach . Potom ma sused POFD-y navliekol do tejto super hry , za čo ho moja manželka z duše nenávidí :D :D :D Hra je to vážne super , partia skvelá , súperi zdatný ;) Skúsil som už viacero zahraničných serverov , prešiel som v hre cez mnohé národnosti , frfral som keď sa zrušili prízračné chány , prišiel o armu v kempe keď som pri hre zaspal , ale na oplátku som získal veľa nových priateľov . Aj sme sa poniektorý ako klan Pirátov stretli na chate , a na to že sme sa nikdy predtým nevideli bolo véééľmi fajn (až na ten hlavybôl). Niečo podobné sa chystá aj toto leto , ale už nie ako stretnutie Pirates , ale KhanWars Slovakia. (info u Wiga :lol: ) No a na záver môj osobný rekord pri jednom útoku bol 10.730.802 bodov ;) mal dakto viacej ? ;)
Prílohy
rekord.jpg
rekord.jpg (138.09 KiB) Zobrazené 2651 krát
1centurian1

Poslaťod smrtacik » Ned Apr 07, 2013 5:44 pm

zdravím :D tiež hrám tuto hru od začiatku aj keď to bola čisto náhoda lebo som si omylom klikol na faceboku na odvolávku, tak ma zaujala ze ju hrám až dodnes ja tomu hovorím ze sa stal zo mňa úchyl lebo neviem prestať tuto hru.Priznávam tiež sa mi viac páčila verzia s chánmi ale ved uvidíme možno sa k tomu vrátime v ďalších verziách .Stretol som tu zopár správnych ľudí a ak mi čas a hlavne rodina dovolí pokračovať v tejto hre zažijeme tu ešte kopec srandy. s pozdravom smrtačik :P
smrtacik

Poslaťod T-ATARI » Pon Apr 08, 2013 4:25 pm

Ahojte. Určite ma poznáte , som T-ATARI a môj príspevok by tu chýbal - tak píšem..

Khan Wars hrám odzačiatku , hra ma chytila a venoval som jej dosť času za tých „ pár “ rôčkov. Boj za vyše 10 miliónov bodov skúseností som dal ale bolo to menej než dal Centurian. Cento je skvelý človek , výborný hráč a je mi cťou, že sme spolu v klane PIRATES. Nedá mi nepochváliť sa a preto prikladám svoje poháre za umiestnenia z minulosti :

Obrázok

KTO MÁ VIAC ? :D

Práve klan PIRATES vyhral slovenský server 4x za sebou v rade a dodnes je preto najslávnejším a najúspešnejším klanom na svk KW. Veká vďaka patrí Centurianovi , Smrtihlavovi , P.O.F.Dymu ,Sinisovi84, Romanovi406 a ostatným čestným a charakterným hráčom. Musím spomenúť aj niektorých hráčov s ktorými si už teraz rozumiem menej ale tiež sa o to vtedy zaslúžili : wigo , ivuško89 , Nitra2010, ružičkatibor a pod. Dodnes aktívne hrajú akurát sa schovávajú za bulharské nicky a hrajú sa na bulharský klan. :lol:

Tak ako aj Cento , wigo , smrtihlav aj ja som sa zúčastnil chaty PIRATES , bolo fajn stretnúť osobne ľudí s ktorými som na hre strávil veeeľa času. Ďakujem Mišo , že si to vtedy zorganizoval , len škoda, že potom si si to v hre trochu pokazil.

Veľa chuti do hry prajem všetkým hráčom !!!
T-ATARI

Poslaťod wigušik » Štv Apr 11, 2013 8:17 am

Zdravím :) T-ATARI poviem ti to takto :) na tomto serveri sa zakladju rozne klany a davaju rozne niky :) mam pravdu viem :) tak teba to VOBEC nemusí trapit aky mam nik alebo aky nazov mame KLANU :) a dalšia vec je ta ako sme odišli od PIRATES tak kde ste ??? ha ? od vtedy klan BULGARIA si ide po 3 tie vítaztvo za sebou ;) tak laskavo sa zdrž kometarou o klane PIRATES že je daky velky klan ked nieje,to že vyhral 4x po sebe sme sa hlavne mi o to zaslužili a nie ty ked si si len poklikaval ...

Za Celý KLAN BULGARIA
wigušik

Poslaťod harryg » Štv Apr 11, 2013 3:19 pm

Ahoj Všecia.. :roll: Tutok sa volám harryg nehrám túto hru tak dlho ako vi ,ale taktiež ma chytila za golier a nechce potvora pustiť :lol: Hrám to síce len 4 kolo kompletne samozrejme ak ho dokončím,ale si myslím že už sa pomaly vyrovnám aspon niektorým z Vás... ;)
Osobne som začal dosť špatne pretože som si založil hned svoj vlastný klan a to som ani netušil ako sa to hrá , potom som poslal asi 6 hod. utok na 1Centurian1 a ten mi dal prvu radu ktoru som v tejto hre dostal neskôr som začal hrať aj svet 3 rychlosť 3 tam som si poslal žiadosť do nemenovaneho klanu kde bol nahodou vodcom centurian a on si ma pametal a prijal ma neskor ma hrači P.O.F.D.,Smrtihlav55 a Centurian pozvali aj do klanu Pirates kde som do teraz a dosť som sa od nich už naučil teda si myslím.Hrám aj Taliansky server,Český a Americký kde sa ešte bojuje o prýzračného chán Niektorý tu píšete že Vám to chýba tak podte ku mne do klanu KINGS na AM. server rýchlosť 5 svet 8 myslím...Na túto hru som aj klikol omylom na facebooku..ale nelutujem toho .Akurat ma mrzý že sa tu začína udavať administrátorom každá blbosť...3koda lebo dosť to odrádza a osobne si myslím že čím viac nás to bude hrať tím kvalitnejšie si zabojujeme...
Dúfam že čoskoro budem na takej úrovni v tejto hre že aj ja zamiešam kartami v osobnom hodnotený .....Prajem Vám všetkým príjemnú zábavu a hodne zdaru a Piratom prajem konečne povstanie z popola aspon 3 priečku...Tak hor sa do boja.. 8-)
harryg

Ďalší

Späť na Khan Wars

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť